FOTO: Aivis Ceriņš sievas dzimšanas dienā dalās ar skaistu kadru

tautaruna.lv 21.jūnijs, 21:01
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Nedēļas nogalē dzimšanas dienu svinēja TV personība Lelde Ceriņa un viņas vīrs Aivis Ceriņš sveicis sievu arī soctīklos.

Aivis Dalījies ar skaistu sievas kadru, kurā gaidībās esošā Lelde redzama burvīgā ceriņkrāsas kleitā.

"Sieva. Mamma. Jubilāre!" - kodolīgs ir Ceriņš.

Arī citi Aivja sekotāji komentāros velta sveicienus Leldei.

Jāatzīmē, ka nesen Lelde soctīklos atklāja, ka pāris ir otrā bērniņa gaidībās. "Jau vairākus mēnešus zem sirds saudzēju savu mazo kamolīti!" - soctīklos rakstīja Lelde.

Aivis un Lelde Ceriņi apprecējās 2018. gada maijā. 2019. gada nogalē ģimenē piedzima meita Adele.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Te viss skaidrs un saprotams, un teksts nav komentāru vērts. Bet pie raksta, kur Kašmers ar Miņju precas un kur riktīgi varētu izrunāties, TautaRunā nedod lasītājiem iespēju Runāt. Kāda vella pēc mums par kaut kādiem psihiskiem kropļiem būtu jālasa un jāzina, ja iztrūkst atgriezeniskā saite starp mediju un mērķauditoriju?

21.jūnijs, 21:44 Atbildēt

Tur no foto jau vēmiens nāk. Tos deģenerātus pat nevajag komentēt. Cik var noprast, tad augusta sākumā būs Mārča gājiens, tas tāpat būs tabu.Ja nebūtu tik pretīgi labprāt gribētu redzēt, kā viņš izskatās stringos un krūšturī.

21.jūnijs, 23:24 Atbildēt

Tu pats esi garigs u morals kroplis un kopa ar tavu stulbo duru Jelenu Sergejevu,un tas nekas nav rakstits par Kasparu un Jani.

22.jūnijs, 13:13 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Marci, es zinu, ko runāju! Pat heteroseksuālās laulības parasti nav ilgstošas, ja tiek rīkotas pompozas kāzas. Nepaiet ilgs laiks un, kā likums, pāris pašķiras. Te arī būs tas pats. Varēja taču līdz riebumam viens otru dročīt arī bez tās lielās naudas izdošanas.

22.jūnijs, 17:32 Atbildēt
Jelena Sergejeva > izidors.m.rkak.ns

Mārcis tādu vilks praidā.

22.jūnijs, 18:00 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Geju un lezbiesu laulbas ir zinatniski pieradis,ka dauz stabilas un stiprakas neka parastus cilveku laulibas,un neskaiti naudu citu makos.

22.jūnijs, 19:39 Atbildēt

Jauka fotobilde.

22.jūnijs, 7:59 Atbildēt

Kāds bija Aivja uzvārds pirms kāzām?

22.jūnijs, 11:36 Atbildēt

Šoreiz vismaz kleita pieklājīga, iepriekšējā foto kāzu kleitas kombinē vai apakškleita tika nosaukta par kleitu, nu tieši kā kara laika virsnieka sieva naktskreklā.

22.jūnijs, 11:43 Atbildēt

Ūja!Kara laikā nu gan sievietes ģērbās eleganti.Sievas naktskreklos parādījās pēc kara.Tie tika izvilkti no atbrīvoto dzīvokļu drēbju skapjiem un vilkti mugurā,ejot uz Operu un citām sabiedriskām vietām.Tagad pēc 75 gadiem Latvijā atkal šur tur parādās tāda mode gan apģērbā,gan uzvedībā,kad vīri sievas dzimšanas dienās apsveic"soctīklos",lai tikai kāds nepadomātu,ka viņi to nav izdarījuši,bet sievas cenšas pēc iespējas atkailināties,lai pievērstu sev vismaz kaut kādu uzmanību un vīri nelūkotos uz citām/citiem vīriem/.Pēckara atbrīvotāju sievas kombinē staigāja tikai pa atbrīvoto māju,jo uz operu iet tajos kautrējās.

22.jūnijs, 15:17 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:41

Jaunākās diskusijas