Lindu Mūrnieci pamatīgi samulsina redzētais Rīgā

tautaruna.lv 21.jūnijs, 10:30
 
Ekrānuzņēmums/Twitter/Linda Mūrniece
Uzņēmēja Linda Mūrniece mikroblogošanas vietnē Twitter dalījusies ar kādu novērojumu galvaspilsētā, kas viņu samulsinājis.
"Kāds zina, kas ir šis? Plastmasas stabiņi vietā, kur agrāk bija invalīdu autostāvvietas?" - pie publiskotā attēla jautā Mūrniece.

Mūrnieces sekotāji komentāros pauž ne tikai savas versijas par stabiņiem, bet arī kritiku.

"Tas ir, “neproti velosipēdu?” - paliec mājās," pauž komentāra autors.

"Ratiņkrēslu parkings, lai nebrauc auto iekšā.. Bet nu gan jau risinājums vēl nav līdz galam pabeigts," norāda komentētājs.

"Lai invalīdiem būtu drošāk šķērsot ielu. Lai šoferīši retāk citus cilvēkus pataisītu par invalīdiem. Visādi ieguvumi no stabiņiem," uzskata komentāra autore.

"Arvien vairāk sāk interesēt, KAS ir šo stabiņu epopejas lobijs Latvijā? Un piegādātājs? Izmantošana šobrīd ārpus jēgas un racionālas sistēmiskas pieejas. Ka tik apgūt… Brīžiem “stāda”kā nezāles ielās, šosejās, krustu šķērsu…" - kritiku pauž komentētāja.

Tikmēr Rīgas domes Satiksmes departaments sniedzis paskaidrojumu: "Informējam, ka šādas satiksmes organizācijas izmaiņas ir ieviestas, lai Tērbatas ielu arī šovasar padarītu par gājējiem draudzīgāku vasaras ielu. Invalīdu autostāvvietas tiks pārceltas uz Stabu ielu, tieši tāpat kā tas bija pagājušajā vasarā."

Komentē 18

 
Anonīms
 

Mani samulsināja Lindas mulsums.

21.jūnijs, 10:40 Atbildēt

Linda, pāradresējies uz savam pašreizējam statusam piemērotāku rajonu- Bolderāju, tur ,,palīdzība" un pamācības vajadzīgas daudz vairāk.

21.jūnijs, 10:49 Atbildēt

Uh, samulsis cūkģīmis...Tai cūkģīmim nepārtraukti kat kas notiek ,kas prasa viņprāt komentārus..

21.jūnijs, 13:05 Atbildēt

Karstums ietekmē arī citu cilvēku domāšanu un par Mūrnieces mulsumu nav jābrīnās.

21.jūnijs, 14:57 Atbildēt

Ne dienu bez Lindas mulsuma!

21.jūnijs, 17:51 Atbildēt

Hosam Abu Meri jau sen jau cita Linda.

21.jūnijs, 18:09 Atbildēt
Roberts > marcis

Ej dirst debilais interneta trolli, latvijas kokaīnist Nr.1- Mārci

21.jūnijs, 18:59 Atbildēt
Roberts > marcis

Tu debila neta mauka ar saviem slimajiem komentariem,pats slims duraks publiski ieliec neta savu foto,nevis noliec ar sudiem citus.

21.jūnijs, 19:01 Atbildēt
Marcis > roberts.59bd35ecbaf65

Tu pats esi viena debila neta mauka,un tev jobanam dolbajobam nekad neesu pirmas braucis virsu,2021.gada Latvijas pirmas pedofils.

21.jūnijs, 19:10 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Nesaki viss, citreiz Tu pirmais sāc tā gānīties, ka vemt gribas.

21.jūnijs, 19:58 Atbildēt
Roberts > marcis

Tu debila neta mauka ar saviem slimajiem komentariem,pats slims duraks publiski ieliec neta savu foto,nevis noliec ar sudiem citus. Kokainists debilais

21.jūnijs, 20:13 Atbildēt
Roberts > marcis

Debilais narkomāns kokaīnists mārcis reiz uztaisīja sev smūtiju no savas mirušās mātes dzemdes un resnās zarnas

24.jūnijs, 20:21 Atbildēt

Vai nepietika ar stāvvietas zīmes noņemšanu? Var taču vēl uzlikt zīmi "Apstāties aizliegts". Stabiņi uz bruģa viennozīmīgi norāda, ka kāds lobē stabiņu ražotāju vai piegādātāju. Šādu absurdu Rīgā parādās arvien vairāk - katru nedēļu kaut kādi brīnumi.

21.jūnijs, 18:10 Atbildēt

Līdzekļi ,kas jāieguldo drausmīgi grumbuļaino un kanalizācijas ietašu riteņus bendējošo bedru un kalnu labošanai, tiek nejēdzīgi izšķērdēti platmasštruntiņu montēšānai. Kā vini tīrīs šīs ielas ? Ja nu sadomās tīrīt. Netīra pilsēta, būs vēl netīrāka.Lobiju uz paklāja !

21.jūnijs, 21:49 Atbildēt

Kas vainas Lindai Mūrniecei??Jūs..komentātori esat ar kaut ko īpašāki?Ar ko????

21.jūnijs, 22:33 Atbildēt

Mēs gribam būt īpašāki!

22.jūnijs, 9:10 Atbildēt
Fra

Rīgas Domei vairs neinteresē invalīdu stāvvietas, RD interesē tikai stabiņu izvietošana un divriteņu, skreiriteņu un skrejdēļu joslu ierīkošana, jo tad var nopelnīt piķi, un to sadalīt. Un lozungs viens - mēs pret klimata pārmaiņā un ekodekobio.

22.jūnijs, 11:44 Atbildēt

Labāk būtu sākuši atjaunot ielas ar jaunu asvaltu . Bedres taisījuši ciet jo rīgā ir kā kara laukā jāskatās kad neiekrīt kādā akā vai bedrē.

22.jūnijs, 15:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:30

Jaunākās diskusijas