Kā Dārtas Danevičas brālim stundas laikā izdodas nopelnīt 2000 eiro?

tautaruna.lv 21.jūnijs, 9:20
 
facebook.com
Dailes teātra aktrises Dārtas Danevičas brālis Jānis Danevičs, izrādās, ir pieprasīts saksofonists, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Jānis Danevičs nopelna pāris tūkstošus, stundu spēlējot saksofonu" izdevumā "Kas Jauns".
Kā vēsta izdevums, Jānis manīts uzstājamies daudzās slavenību ballītēs gan Latvijā, gan ārpus tās.

Kā stāsta pats Jānis, saksofona spēli viņš mācījies gan Latvijā (pie Denisa Paškeviča), gan ārzemēs - Spānijā un Vācijā.

Taujāts, cik, spēlējot saksofonu, viņš var nopelnīt, Danevičs saka, izmaksas atkarīgas no programmas ilguma, vietas un daudziem citiem faktoriem.

"Lielākais honorārs par vienu stundas uzstāšānos man ir bijis 2000 eiro. Anglijā, Bristolē - kad spēlēju viesnīcā Nikki Beach kādam klientam hause mūziku," atklāja Jānis.

Viņš piebilst, ka Rietumeiropā cilvēkiem ir cita domāšana un uztvere, kā arī attieksme pret mūziķiem un māksliniekiem. Tur, pēc Jāņa teiktā, mūziķi tiek novērtēti, un netiek prasīts, kāpēc jāmaksā tāda summa.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tad jādomā, ka mēs te, Latvija, lai pat neceram, ka kādreiz baudīsim Dārtas brāļa no saksofona meistarīgi izvilinātās burvīgās mūzikas skaņas. Ja nu vienīgi tikai Kaimiņš pa radu būšanai.

21.jūnijs, 9:29 Atbildēt

Vajag uzaicināt uzstāties Jēkabpils pilsētas svētkos.

21.jūnijs, 10:30 Atbildēt

Tagad sapratu ko palaidu garām.Vajadzēja iet mācīties par saksafonistu.

21.jūnijs, 10:41 Atbildēt

Vai visi nodokļi valstij godīgi samaksāti ? VID jau sarosās un "berzē rokas" ... Kāpēc šāda informācija vispār jāatklāj ?

21.jūnijs, 21:01 Atbildēt

Tad jau vajag mūzikas instrumentiem uzlikt nodokli, jo viņos tač arī glabājās informācija par skaņu!

21.jūnijs, 21:02 Atbildēt

Jā!

22.jūnijs, 19:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:03

Jaunākās diskusijas