Liepnieks: Sabiedrība var paciest zināmu skaitu idiotu

tautaruna.lv 9.jūnijs, 15:12
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Politisko procesu apskatnieks Jurģis Liepnieks kanāla RīgaTV 24 diskusiju raidījumā "Preses klubs" skarbi izteicies par cilvēkiem, kuri nevēlas vakcinēties pret Covid-19.

Liepnieks pauž, ka Latvijas sabiedrība jau pirms jaunā koronavīrusa pandēmijas bija sašķelta gan politisko uzskatu ziņā, gan tautības, gan citu faktoru dēļ. Vakcinācijas dēļ iedzīvotāji sašķēlušies vēl vairāk, kā norāda Liepnieks, "saprātīgajos un adekvātajos cilvēkos un varbūt tajos, kas tādi nav".

"Tā ir dziļa plaisa, tāpēc, ka tas ir nopietns konflikts. Es priecājos, ka te nav neviena antivaksera, jo tās diskusijas - es esmu dažās iesaistījies - viņas ir diezgan bezcerīgas, diezgan bezjēdzīgas," pauž Liepnieks.

Tāpat Liepnieks uzskata, ka fāze, kad bija iespējams cilvēkiem racionāli argumentēt un skaidrot vakcinācijas nepieciešamību, ir nokavēta. Viņš uzskata, ka cilvēkus, kuri ir pret vakcinēšanos, vairs nav iespējams pārliecināt par potēšanos.

Liepnieks uzskata, ka neizbēgami cilvēku mudināšanai vakcinēties būs jāizmanto dažādi konkursi un bonusi. Tāpat viņš uzskata, ka ir pieļaujams uzlikt dažādus ierobežojumus tiem, kuri nav vakcinējušies, un neuzskata to par diskrimināciju.

"Sabiedrība var paciest bez problēmām zināmu skaitu idiotu. Tā nav pārāk liela problēma," uzskata Liepnieks un neslēpj, ka Latvijas iedzīvotāji daudzējādā ziņā pierāda, ka "nespēj tikt galā ar zināmiem intelektuāliem uzdevumiem" un kā piemēru min to, ka esam pirmajā vietā Eiropā noslīkušo cilvēku skaita ziņā.

Jau vēstīts, ka iepriekš Liepnieks mikroblogošanas vietnē Twitter pauda, ka viņš atbalsta atvieglojumus vakcinētām personām.

"Nevakcinēties ir tāda pati sevi un sabiedrību apdraudoša uzvedība kā braukšana dzērumā. Mēs taču neprasam katram idiotam viņa domas par zinātni, kas pamato alkohola reibumā esošo nelaišanu uz koplietošanas ceļiem. (..) Negribi vakcinēties, sēdi mājās vai tusē mežā kopā ar citiem tādiem pašiem idiotiem, bet nelien lidmašīnās, nenāc uz hokeju, restorāniem, koncertiem, nemācies augstskolā (to gan viņi droši vien tāpat negrib) Īsāk sakot sēdiet savā facebook un turpiniet tur viens otru uzmnundrināt," raksta Liepnieks.

Komentē 31

 
Anonīms
 

Kurš tad ir pasūtītājs?

9.jūnijs, 15:19 Atbildēt

Visvaldi ! Pasūtītājs ir veselais saprāts un dzīves nepieciešamība . Es 100% ar + piekrītu šim Liepnieka kunga teiktajam . ZELTA VĀRDI . Visvairāk man patika tas nevakcinēto salīdzinājums ar dzērājšoferiem . Kad neļauj dzērumā sēsties pie stūres ar var uzskatīt par "personas brīvības apspiešanu ".

12.jūnijs, 15:02 Atbildēt

Pilnigi piekritu Liepniekam.Iedzivotajiem ir jabut atbildikakiem.Kovids pats no sevis nebeigsies.Man 73 gadi un otrdien sanemu pirmo vakcinu.Jutos lieliski.Nav nekadas blaknes.Kaut gan biju no tiem kas uz vakcinesanos skatijas skeptiski.Mana meita pierakstija un aizveda mani .Nomiris jeb saslimis neesmu.Paldies vinai par to.

9.jūnijs, 15:38 Atbildēt

idiotiem pieder pasaule.Es nēesmu vakcinējies un netaisos to darīt,jo pāndēmiju neredzu un nēesmu redzējis un ari jūtos lieliski un blakņu ari nav .Pagaidīsim.Tā saucamā krievu ruļetka. Ir tāda spēle.

9.jūnijs, 16:40 Atbildēt

Paga bik...nafig tev vispār bija potēties ja jau ar vienu kātu esi zem smiltīm???Pohui

9.jūnijs, 17:08 Atbildēt
Marcis > dmitrijs.60c0373b368bc

Un tapec tu dmitrijs maki tikasi lamaties mates vardiem neta,un tas pats ari Mike..

9.jūnijs, 17:32 Atbildēt
Ansis Dīvainis > dmitrijs.60c0373b368bc

Дима, kādas puķes vainagā gribēsi?

10.jūnijs, 12:27 Atbildēt
Juris > marcis

Bet vai tu Marci visu laiku neaplamā citus cilvēkus , it sevišķi sievietes, ar rupjiem lamu vardiem ? Es Dmitrija komentārā neredzu nevienu lamu vārdu - ne mātes , ne tēva , ne onkuļa . Tev laikam no dzēruma vai narkotikām jau halucinācijas rādās ! Tu slimais ar galvu analfabēt Marci vispirms iemācies kaut cik latviski rakstīt .

12.jūnijs, 15:11 Atbildēt

Ja tā nebūtu, - tad Liepnieks būtu savā vietā Tvaika ielas palātā, ar aminazīna devu pakaļā....

9.jūnijs, 15:40 Atbildēt

Un viens no tiem idiotiem ir pats Liepnieks...atradies dakteris..idiots.

9.jūnijs, 17:11 Atbildēt

Liepniek! Spogulī paskaties! Tur idiotu ieraudzīsi! Pēc pāris gadiem par kropli paliksi tad sapratīsi kāpēc gudri cilvēki nevakcinējas. Tu vari dirsts tad ja atbildību uzņemsies par vakcināciju! Kurš par to vispār nes atbildību? Neviens! Vakseris pats, kā mēģenes trusis. Šodien labi, pēc tam Dievu lūgs. Nu jau vairs nezin ētiskās robežas un tādi auni sēž krēslos. Kauns! Parādīji sevi no netīrā slāņa! Cik maz vajag lētticīgiem lai samaksāt ar savu veselību kuru vairs ne atgūs! Gaidiet vakseri savu laiku, viņš pienāks! Zinu ko runāju!!!

9.jūnijs, 17:16 Atbildēt

Liepnieks man sāk patikt. Ļoti prātīgi visu pateica.

9.jūnijs, 17:41 Atbildēt

Ari tu Brut !!!!!!!!!!!

9.jūnijs, 19:14 Atbildēt

šķiet, ka es vienu jau redzu

9.jūnijs, 19:48 Atbildēt

jā, mēs tevi, liepniek, kaut kā paciešam, he he

9.jūnijs, 20:08 Atbildēt

Pamuļķis...Lai vakcinējās tie kuri grib bet tim kuri negrib lieciet svētu mieru.

9.jūnijs, 20:30 Atbildēt

Jā, sapratu, ka mani maģistra grāda iegūšana nav no idiotijas atbrīvojusi... Eh, labāk idiots nekā sapotēts un impotents piders!

9.jūnijs, 20:38 Atbildēt

Tik tiešām - ĪPAŠI STULBS !! Es esmu sapotēts , neesmu impotents un jūtos tik lieliski ka varu izjāt pat 9 jaunas nēģerietes vai mulates !

12.jūnijs, 15:17 Atbildēt
dzintars > juris.5e2771d83ac7e

zini ir tāda spēle..Русская рулетка.Ņemas revolveris kuram barabanā liek vienu patronu,piem 7 patronu vietā,tad griež barabanu uz dullo,pieliek pie deniņiem un spiež ,ja gailis uzsit pa tukšu tā saucamo kamoru ,tad nekas nenotiek,bet ,ja ar patronu tad tavi tupie mozgi izlido pa otriem deniņiem laukā.Для идиотов законы не писаны.Parādi man vienu supersērgas laikā kovida mirušo?. Es pat slimos uz šo brīdi nezinu.Pēc potes mirušo gan zinu.

12.jūnijs, 18:25 Atbildēt

Viens no idiotu baru ir viņš pats.

9.jūnijs, 20:55 Atbildēt

jebkurš totalitārs režīms nevar pastāvēt bez zināma skaita piedziedātājiem,reiniki,liepnieki,rāceņi,patmalnieces

9.jūnijs, 21:10 Atbildēt

Protams, ka var pieciest... Mēs taču Liepnieku pieciešam - un neko, nevienu viņa intelektuālās atraudziņas īpaši nerausta...

9.jūnijs, 21:32 Atbildēt

To Liepnieku vajag kārtīgi izfakcinēt!!!

9.jūnijs, 22:36 Atbildēt

Ja Liepnieks pats būtu gudrs, tad nevalkātu tik tizlas krāsas žaketi.

10.jūnijs, 11:48 Atbildēt
Fra

Tā notiek, kad katrs sabiedrībā sāk spriest par visu, arī lietām, par kurām nav izpratnes. Viss pēc būtības jau ir un agrāk arī bija vienkārši: ārsts rūpējas par to, ko pacientam jādara. Ārsts saka, ka jāvakcinējas, tad tas ir jādara. Nevajag sākt sadalīt pilnīgi visas kompetences. Katram jāuzņemas sava atbildība. Citādi iznāk, ka vislielākie spriedēji par lietām ir tieši tie, kuri vismazāk par to ko jēdz un izprot.

10.jūnijs, 11:59 Atbildēt
Fra

un jāņem vīrusa sezonalitātes raksturu. Oktobris - vīrusa aktivitātes mēnesis, nākošais uzliesmojuma posms Martā. Tas viss turpināsies, tādēļ jau arī jāvakcinējas, teica ārsts.

10.jūnijs, 12:03 Atbildēt

Narkomāns?

10.jūnijs, 20:16 Atbildēt

Kas ir Liepnieks…?

10.jūnijs, 23:17 Atbildēt

Neesmu vakcinējuses,sevi par idioti neuzskatu.Liepnieks laikam par sevi izteicās

12.jūnijs, 11:19 Atbildēt

Tā ir sena patiesība , ka neviens idiots sevi par idiotu neuzskata ! To konstatē citi !

12.jūnijs, 15:20 Atbildēt
Jelena Sergejeva > juris.5e2771d83ac7e

Liepnieks sevi ar par idiotu neuzskata, par konstatēšanu domās tauta.

12.jūnijs, 17:53 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:37

Jaunākās diskusijas