Samanta Tīna komentē summu, kas iztērēta Eirovīzijā

tautaruna.lv 9.jūnijs, 10:30
 
AFP/Scanpix/Leta
Žurnāls "Privātā Dzīve" jau vēstīja, ka Latvijas Televīzija aplēsusi, ka šogad kopējās Eirovīzijas izmaksas LTV bijušas nedaudz vairāk par 150 tūkstošiem eiro. Daudzi sociālajos medijos steidzās pārmest par tik lielām izmaksām, kad Latvija konkursā ierindojusies pēdējā vietā. Samanta soctīklos komentējusi situāciju.

Kā sociālās vietnes Instagram tā dēvētajos "īsajos stāstos" norāda Samanta, viņa uzskata, ka pārmetumi pret viņu ir netaisni, jo dziedātāja pati daudz ieguldījusi priekšnesuma izveidošanā.

"Par saviem tērpiem es ieguldīju pati naudu, kur es skrēju un meklēju sponsorus, kur man gadu būs šī nauda sociālajos tīklos jāatstrādā par šiem tērpiem," norāda Samanta.

Arī videoklipam Samanta pati meklējusi finansiālos līdzekļus, turklāt dziedātāja uzsver, ka ne viņa, ne viņas bekvokālistes nav saņēmušas algu par gatavošanos konkursam.

"Tāpēc man tas šķiet ļoti netaisnīgi attiecībā pret mani. Negodīgi. Es tagad atkal tieku pamesta zem riteņiem. Ir tas, kurš ir konkursa licences turētājs, tātad - viņš šo visu uzņemas," uzskata Samanta.

Ekrānuzņēmums

Ekrānuzņēmums

Jau ziņots, ka LTV komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte inofrmēja, ka atklāt visas izmaksas detalizēti nevar, jo vēl nav savāktas visas atskaites par izdevumiem un nedrīkst izpaust Eiropas Raidorganizāciju apvienības licences cenu, vēstīts Anastasijas Kuzminovas materiālā "Šogad bijusi visdārgākā dalība Eirovīzijā" izdevumā "Privātā Dzīve".

Papildus ierastajiem priekšnesuma sagatavošanas darbiem šoreiz katrai dalībvalstij bija uzdots sagatavot rezerves video, ja nu dalībnieks kāda iemesla dēļ nevarētu kāpt uz skatuves.

Vēl izmaksās ietilpa arī katra delegācijas pārstāvja izmitināšana savā viesnīcas numuriņā - arī tas bijis ERA epidemioloģiskās drošības nosacījums.

Pārējās izmaksas veidojis komandas darbs pie priekšnesuma, grafiskie videorisinājumi, TV režijas koncepta izstrāde, tērpu izveide, komandējuma izmaksas delegācijai, viesnīcas, algas un arī speciāla Eirovīzijai veltītā raidījuma "Kā uzvarēt Eirovīzijā? Samantas Tīnas ceļš uz Roterdamu" sagatavošana.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 25

 
Anonīms
 

Kleita bija reti izmeklēti briesmīga. Ar zaļo krāsu vispār jāuzmanās. Pēc tādas sintētiskās, māslīgās plastmasas eglītes izskatījās, kura kaut kādā veidā salipināta no humpalās atrodamajiem vecu pornoviesnīgu aizkariem. ;))))))))))))))

9.jūnijs, 10:49 Atbildēt

Ar trimmera zālespļāvēju maskām fonā. Visnaz mašīnai Lietuvā sanāca

9.jūnijs, 11:01 Atbildēt

Vita to terpu Samatai darinaja modes makslenieks Kaspars Blums un 250 darba stundas un cena 5000 eiro,un Kaspars Bejoncei Amerika suva cepures,un tu Roberts pakluse,un Samanta Eirovizja bija reala bomba .

9.jūnijs, 11:27 Atbildēt
Roberts > marcis

turi muti, narkomān

9.jūnijs, 11:55 Atbildēt
Roberts > marcis

bomba ir lētà vinčuka pudele. Trāpīgi, paldies

9.jūnijs, 11:56 Atbildēt
Marcis > roberts.59bd35ecbaf65

man ir pie vietas tavi murgi,,un Samanta pati pateica,ka ir bomba...

9.jūnijs, 13:31 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > roberts.59bd35ecbaf65

bomba ''Taizelis'' 0,7 l cena 1,7 rub,bet sliktas tās bombas nebij. Vīns lēts ,bet no vīnogām tomēr.Šampis 0,7 '' Sovetskoje'' par 3 rub bij vispār pasaka.

9.jūnijs, 13:56 Atbildēt
Roberts Cipulis > marcis

Ja pedorpidergeju pāris uztaisa bērnu surogāt mātei tad piedzimst surogāt bērns piem.mārcis ,ekarijs kasers utt

9.jūnijs, 14:13 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

es esmu atklājis veiksmīga biznesa noslēpumu.Ja gribi pelnīt piķi tad tev jābūt piderasam kā Kašers vai Dolce Gabanisti.Būsi Ivans Il'jičš kaut talantīgs ,nevienam neinteresēsi ne tu,ne tavi mākslas darbi,bet ja esi pederasts tad lūdzu 5000 eur

9.jūnijs, 14:33 Atbildēt
Marcis > roberts.cipulis

tu debilas Roberts Cipulis,ko tu infantilas idiots te murgo,un tadi ir tavi visi neta debilie draugi.

9.jūnijs, 14:51 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > roberts.59bd35ecbaf65

Robert ! To lēta vinčuka bombu vajadzētu iebāzt pidarMarcim anusā un saplēst uzsitot pa to . Interesanti kā pidarMarcis varēs pēc tam pakakāt ?!

11.jūnijs, 11:31 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Un kas pašreizejiem šampjiem vainas ? "Rīgas šampanietis" ņem zelta medaļas starptautiskos konkursos .

11.jūnijs, 11:33 Atbildēt

Kā saka, di...sā viss darbs un materiāli.

9.jūnijs, 11:17 Atbildēt

nu nedomāju, ka visi materiāli un darbs atrodas pieminētajā vietā, bet atbldība par totālo izgāšanos ir tiem , kas to nabaga meitēnu sūtīja uz konkursu, no kura viņa nesaprata ne ā , ne bē.

9.jūnijs, 14:08 Atbildēt

Vispār brīnos par LTV izmaksām... nekādas priekšatlases (Supenovas) nebija , Tīna kaut ko čubinājās savā nodabā....?!?!?! Nesaprotu....

9.jūnijs, 12:35 Atbildēt

Riktīga bumba,kā sprāga tā augstā pēdējā vieta.Ja jau kāds internetā skatījās kā saka varžu un kazu draugs Mārcis,tad kas tas par ērmu un no kurienes.Es nevēlos lai mana nodokļu nauda tiek izlietota tamlīdzīgu friku slimīgu lielummānijas iedomu apmierināšanai.

9.jūnijs, 12:38 Atbildēt

Man jau zejebat tu jobanaIs neta mauka piderAlvine,piepis savi nodolu naudu,jo katru gadu notiek Eirovizija,un tas pats Robertam Cipulim un dobanjam dmitrijam,un Kasparam un Janim driz bus kazas un ar berni,infantilie neta dirseji,

9.jūnijs, 14:45 Atbildēt

Ja pedorpidergeju pāris uztaisa bērnu surogāt mātei tad piedzimst surogāt bērns piem.mārcis ,ekarijs kasers utt

9.jūnijs, 14:13 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

bravūra un iedomība nokrita no acīm kā pupu mizas.

9.jūnijs, 14:27 Atbildēt

tādu kuci klusējot uzspraust uz staba....redz viņa esot strādājusi....meklējusi sponsorus, kuri uz haļavu vai par minetiņu samaksāja

9.jūnijs, 18:34 Atbildēt

Man domāt koncepcija nebija pareiza.Vajadzēja ietērpt šajā zaļajā surogātā Mārčvidīgu radijumu,trīs metinātāju vietā 5-7 un galvenais kazu...Un dziesmu par mīlestību pret dabu...un dabīgām jūtām starp dzīvām radībām.Pieņemot par aksiomu ka publika un žūrija sastāv no Mārčveidīgiem deģenerātiem ar pataloģiskām tieksmēm uzvara būtu garantēta.....

9.jūnijs, 20:11 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Alvil Spilvas kungs ! URĀ !!! Zelta vārdi ! Es pievienojos Jūsu teiktajam !

11.jūnijs, 11:38 Atbildēt

Manuprat, tas ir muļķīgi un pašu mākslinieku čakarēšana - visi ap šo uzveduma veidošanu atlīdzību saņem, bet paši mākslinieki, kas uzstājas, paliek mīnusos. Tāpēc jau esam starp pēdējiem (un ne tikai Eirovīzijā), ka uz netaisnīgiem pamatiem tiek veidotas attiecības

9.jūnijs, 22:25 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

LV daudz kas ir netaisns !

11.jūnijs, 11:39 Atbildēt

KĀPĒC nedrīkst izpaust Eiropas Raidorganizāciju apvienības licences cenu????????

9.jūnijs, 22:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:31

Jaunākās diskusijas