Šovu zvaigzne Magone: Žanītis tagad dzīvo savu dzīvi

tautaruna.lv 8.jūnijs, 17:40
 
Ekrānšāviņš no STV
"Tas ir šausmīgi, ja viss jādara vienai pašai. Laimīgie ir tie, kam ir ko pasaukt palīgā. Ja nav ko pasaukt, jāiztiek ar savu varēšanu," norāda šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene.

Kad mājas saimnieks nevar, saimniecei jātiek galā pašai! Neskatoties uz to, ka grilēšana tradicionāli ir vīriešu pienākums, Magone kanāla “STV Pirmā!” šova “Slavenības. Bez filtra” kameru priekšā ķērās vērsim pie ragiem.

Kad viņai draudzene iebilst, ka palīdzīgu roku varētu sniegt Magones vīrs Žanis, Magone tik nosaka: "Žanītis tagad dzīvo savu dzīvi. Tu redzi te Žanīti kaut kur?"

Draudzene uzsver, ka Žanis taču strādā algotu darbu, taču Magone paliek pie sava - saimniekam ir jāzina, kas mājās notiek, kas saplīsis, kas jāsataisa, nevis viss jāuzgrūž uz sievas pleciem.

Komentē 12

 
Anonīms
 
ivo

Nevienu neinteresē ne tā magone ne vēl jo vairāk kaut kāds žanis..

8.jūnijs, 17:43 Atbildēt

Runāsim katrs par sevi. Ja?

9.jūnijs, 0:43 Atbildēt

Spožākā zvaigzne Latvijā...Tik tālu nu esam...

8.jūnijs, 18:00 Atbildēt

Mīļā Magonīt dzen prom Žani!

8.jūnijs, 18:06 Atbildēt

Nebūs jādzen,pats nosvīdīs...

8.jūnijs, 21:07 Atbildēt

Kāda vēl magone!...a kur Kombuļu Inese,a kur Kivičs ar Lieni????.....Vai tiešām jau vien putekļiem klāta vēsture? :(

8.jūnijs, 19:57 Atbildēt

Jā! Kā krītošas zvaigznes, kā meteorīti, bolīdi, kā komētas uzliesmoja, visus apžilbināja un pazuda nezināmajā tālumā....

8.jūnijs, 20:52 Atbildēt

Magonit,ja lasi šo komentāru, tad lūdzu Tevi tik ļoti kundziski neizkalpināt to veco kundzi Dainu,kura nāk palīgā. Tu liec vecam cilvēkam celt no pagraba ārā ūdens spaiņus,pati tos saņemot augšā stāvot un aiznes tikai izliet. To bija tik nepatīkami redzēt kā arī ,kā Tu viņai uzbrēc ,lai paņem bērnu. Un vēl,krieviem ir tāds teiciens"Если третий муж бъет по морде,то выноват не муж а Морда!"

8.jūnijs, 21:04 Atbildēt

Debīliķe ! Žanis raujās pa Smilteni un nevar visu laiku viņai pie dirsas nostāvēt ! Kādam arī nauda jānopelna lai burkai ar bērniem nav zālē jāgrauž !

8.jūnijs, 21:18 Atbildēt

Njā.. Nebija algota darba, čīkstēja, ka vīrs mājās... Tagad, kad strādā, atkal slikti. Grūti izpatikt :-D

8.jūnijs, 22:19 Atbildēt

Ne tur īsti ir jēga, ne sajēga tādai uzticēties - tukša salmu kulšana un pelavas vien sanāk no Magones tāda veida dzīvesstila piekopšanas . Un žēl, ka viņa pati to neapjēdz, ka latvju medijos strādājošās "kristāldzidrās" dvēseles viņu vienkārši izmanto reitingu piepacelšanai peļnas gūšanas nolūkos. Cerams, vismaz viņai pašai no tā kaut kas atlec. Bet, ja ne, tad apzinaties jel reiz to, ka latvju kā Dievturu tautas leģenda ir vien ar neko reālu nesegts mīts - vien vilinošs kārdinājums citu grēkāžu pievilināšanai.

8.jūnijs, 23:49 Atbildēt

Žanis ievēro Stambulas konvenciju un ļauj sievai pilnu brīvību, arī cept gaļu uz iesma. Neredzu neko te nesaprotamu.:DD

9.jūnijs, 7:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:29

Jaunākās diskusijas