Lauris Reiniks: Atbalstu privilēģijas vakcinētajiem

tautaruna.lv 15.jūnijs, 9:20
 
F64
Mūziķis Lauris Reiniks atklāj, ka atbalsta to, ka pret Covid-19 vakcinētajiem cilvēkiem un tiem, kas izslimojuši, būs dažādas atlaides un privilēģijas, vēstīts Evijas Kalnbērzas, Gitas Vīksnes materiālā "Vai var dalīt vakcinētajos un nevakcinētajos" izdevumā "Privātā Dzīve".
Kā uzskata Reiniks - cilvēks tādā gadījumā ir izdarījis kaut ko labu kopējā sabiedrības labuma dēļ, un ar to ir nopelnīta savā ziņā dāvana.

Reiniks gan uzsver, ka par tēmu vakcinēties vai ne cenšas nediskutēt un nestrīdēties ģimenes lokā, jo tā ir katra paša izvēle. Bet protestēt, ka vakcinētajiem tiek piešķirtas privilēģijas (piemēram, apmeklēt sporta klubus, kino, koncertus), pēc Laura teiktā, neesot forši.

"Ja neesi piedalījies talkā, nevari skriet pirmais pie pusdienu galda kopā ar talciniekiem. (..) Noteikumi un kārtība ir normāla lieta!" pauž Lauris.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Kā gan citādi..! :)))

15.jūnijs, 9:28 Atbildēt

Lauris Reniks ir piders..

15.jūnijs, 9:41 Atbildēt

Lai tak atbalsta un lai skrien tālāk. Vajadzētu uztaisīt maratonu.

15.jūnijs, 11:37 Atbildēt

Tā tagad ir modes lieta. Derētu atbalstīt arī tos, kuri vakcinēti pret ērču encefalītu, stinguma krampjiem vai difterijas.

15.jūnijs, 11:54 Atbildēt

Velviens agresīvais cietpauris...

15.jūnijs, 14:35 Atbildēt

Ko šito muļķi intervè,cik masà viņam?Man jau riebj viņa vakcìnslavinātāja purns.

15.jūnijs, 15:44 Atbildēt

zilais marksists protams ka atbalsta

15.jūnijs, 17:35 Atbildēt

Klauns kas klauns, dziedatajs no vina nesanaca, tagad izdomaja ka varetu gudri padi...t, bet sanak atkal sevi nostaada par mulki.

15.jūnijs, 19:38 Atbildēt

tevi reiniti vakcineto ari turpmak klausisies tikai vakcinetie.galigi tu neinterese ar savam zingem.

15.jūnijs, 20:59 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Es atkal neatbalstu privilēģijas pidarasiem kā Reiniks.Atbalstīšu visus nepidarasus (neatkarīgi no tautības un ticības . Drīzāk atbalstīšu islama piekritējus un ebreju ticības piekritējus).Pidarasus gan nekad.Krievija mongoļu -tatāru jūgu pārdzīvoja,bet zem pidarasu spiediena sabruks.

16.jūnijs, 8:56 Atbildēt

Paskat kā Ungārijā zilīšiem neveicas. Malači ungāri, Latvijai derētu pamācīties un ņemt piemēru. Gan jau Mārcis ar putām uz lūpām to nosodīs.

16.jūnijs, 12:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:42

Jaunākās diskusijas