Vai Harijs pārspīlējis, sakot, ka princis Viljams karaļnamā ir kā "slazdā"?

tautaruna.lv 6.jūnijs, 12:24
 
ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta
Princis Viljams nejūtoties iesprostots karaliskajā ģimenē un pilda savus pienākumus pēc Elizabetes II piemēra, apgalvo karaļnama eksperte Penija Džunora.

Grāmatas par princi Viljamu autore komentējusi prinča Harijs izteikumus intervijā Oprai, ka viņa brālis nevar pamest karaļnamu un jūtas tur kā "slazdā", raksta "Mirror".

Džunora norāda, ka Harijs kļūdās un viņa nedomā, ka Viljams jūtas kā "slazdā". Viņa "The Sun" norāda: "Es domāju, ka viņš saprot savu likteni un to pieņem. Viņš sevi modelē pēc savas vecmāmiņas, karalienes."

Avots norāda, ka Harija pēdējā laika rīcība tieši devusi Viljamam jaunus mērķus, jo Viljams tagad redz, cik liela ir atšķirība starp būšanu slavenam un dzīvi sabiedrības labā.

Jau vēstīts, ka starp abiem brāļiem izveidojusies plaisa, kura pēc Harija skandalozajām intervijām tikai paplašinājusies. Harijs vairākās publiskās intervijās pārmetis karaliskajai ģimenei ignoranci un veltījis kritiku tēvam, princim Čārlzam par viņa audzināšanas metodēm.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Es domāju,ka viņi cīnās par to kurš būs pirmais '' skaistuma karalis'' ielejot katrs sava pretinieka šampūnā depilācijas krēmu.Baigi seksuāļi veči,atgādina brāļus bomžikus pie atkritumu konteinera ,tikai prikids stilīgs.Skaistums pieaug acīm redzami.

6.jūnijs, 13:05 Atbildēt

Tu laikam esi skaistuma etalons.

6.jūnijs, 14:11 Atbildēt
Dzintars > marcis

Jā !!!!!!!!!!!!!!

6.jūnijs, 14:30 Atbildēt
Marcis > dzintars.60abdd39b312a

Apveicu!!!!!!!!!

6.jūnijs, 14:57 Atbildēt

Man nav problēmu ar matiem, un tādēļ citu matus neapskaužu un pat neievēroju, bet dzintars ne pirmo reizi apspriež brāļu frizūras, acīmredzot, ar ko slimo, par to runā.

6.jūnijs, 15:14 Atbildēt
Dzintars > acidum

Šitie divi atzīti par pasaules lielākajiem skaistuļiem.Loģiski ,ka man nenormāli skauž viņu skaistums. Tas tak ir dabīgi,ja nesmukie apskauž smukos. Vai tad citādi var būt?

6.jūnijs, 16:36 Atbildēt
Jelena Sergejeva > dzintars.60abdd39b312a

Mārcis varētu iebilst, kā tad manas cirtainās lokās.

6.jūnijs, 17:13 Atbildēt

Atvainojos - lokas

6.jūnijs, 17:16 Atbildēt
Dzintars > jelena.sergejeva

nevajag Mārci apsaukāt. Mārcis mīl mani.

6.jūnijs, 18:06 Atbildēt

Vismaz labi tas, ka nav peredasti.

7.jūnijs, 7:58 Atbildēt

Tie kašķi labi nebeigsies.

7.jūnijs, 8:04 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:10

Jaunākās diskusijas