Beidzot zināms, cik līdzekļu saziedots aktierim Rūdolfam Plēpim

tautaruna.lv 25.maijs 2021, 14:30
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Mēnesi pēc tam, kad sākās ziedojumu vākšana Rūdolfa Plēpja redzes rehabilitācijai, ievieusies skaidrība finanšu jautājumos, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Aktierim saziedoti 14 tūkstoši" izdevumā "Kas Jauns".
Fonda "Rampa A" valdes priekšsēdētāja Anna Klēvere atklāja, ka Plēpim saziedots vairāk nekā 14 000 eiro. Visi šie līdzekļi tiks ziedoti Plēpja redzes rehabilitācijai.

Viņa uzsver, ka tā kā ziedojums ir mērķziedojums, tas nevar tikt izlietots kādām citām vajadzībām, kā vienīgi Rūdolfa Plēpja redzes rehabilitācijai.

Viņa paskaidroja, ka konkrētā naudas summa Plēpja konkrētajām vajadzībām un būs pieejama bez termiņa.

Plēpja meita Viktorija, kas ir ir bezgala pateicīga visiem ziedotājiem, stāsta, ka šobrīd ved tēvu uz dažādām procedūrām, ar kuru palīdzību iespējams aktivizēt redzes nervu.

Nopietnākus soļus redzes atgūšanai Latvijā neesot iespējas spert, jo ārsti ir pesimistiskāk noskaņoti attiecīgajā situācijā.

Tiesa gan, Viktorija meklē iespējas ārzemēs. Piemēram, jau sazinājusies ar klīniku Vācijā, kur iespējams veikt redzes nerva operāciju, bet tā maksā 17 000 eiro.

Kā vēstījām iepriekš, Kā zināms, Plēpis ir zaudējis redzi. Viņa meita Viktorija vērsusies vairākās iestādēs, lai saņemtu atbalstu, un ar Latvijas Teātra darbinieku savienības (LTDS) pretimnākšanu ar fonda Rampa A starpniecību tika vākti finanšu līdzekļi Plēpja rehabilitācijai.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:16

Jaunākās diskusijas