Kas Samantai Tīnai sev ir sakāms pēc Eirovīzijas?

tautaruna.lv 30.maijs, 14:13
 
EPA/Scanpix/Leta
Dziedātāja Samanta Tīna kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklāj, ko domā par sevi pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa.
"Man patīk tā meitene, es lepojos ar to, ka es viņu pazīstu, es lepojos ar to, ka es dzīvoju ar viņu zem viena jumta, es lepojos, ka mums ir viens suns. Es viņu tiešām mīlu un es tiešām ar viņu lepojos," iedvesmojošā uzrunā autobusā pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa sev saka Samanta.

Viņas uzrunu ar aplausiem pavada dziedātājas komanda, kas pavadīja viņu konkursā.

"Un tagad, ejam dzert, jo mums nav ko dzert!" - nobeigumā smejas Samanta.

Jau vēstīts, ka Latvijas pārstāvei Samanta Tīna Eirovīzijā ieguvusi pēdējo vietu visu 39 dalībvalstu konkurencē.

"Jā- esmu pēdējà vietā! Un ziniet, par to nekaunos, jo nav par ko! Kādam šie cipari cīņas tabulā ir ļoti svarīgi! Es šeit nebraucu cīkstēties! Man nav ar kādu jācīnas vai kādam, kas jāpierāda! Tāpēc es godprātīgi ar cieņu varu nostāties beigās ar augsti paceltu galvu! Lai tiek! Paldies visiem atbalstītājiem! Mīlu Jūs!," Facebook ierakstā ar savām domām dalās Samanta Tīna. " Šis Eirovìzijas sapnis ir piepildīts un realizēts! Un es sev varu lepni teikt, ka izdarīju visu un vēl vairāk, lai godam šo skatuvi pieredzētu! "

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Kā tā, johaidī, var atļauties runāt, ka nav braukusi uz Eirovīziju cīnīties! Tērēja nodokļu maksātāju naudu, lai dotos uz turieni izklaidēs..? Pat Saeimas deputāti neko tādu neuzdrīkstas runāt.

30.maijs, 14:55 Atbildēt

tu stubais,un neta prostituta Elvisa18 Samanta nav izterejusi neviena centa nodoklu maksataju naudu,un 10 000 eiro par savu Pedervizijas klipu pati ari samaksaja un par savu naudu pati lidoja uz Roterdamu.

30.maijs, 16:38 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

Mārci ,tu domā varbūt ... Pidervīziju nevis Pedervizijas klipu?Tev taisnība,piderlietus ir sācies un TV ari var nosaukt par Pidervīziju nevis televīziju. Šoreiz tev taisnība.Jā tā ir, ari tur tikai pideri.Šitas Bogustovs tak ari piderass.Jā,vieni pideri ari tur. Šausmas.

30.maijs, 16:56 Atbildēt

Bogustovs toc ir piders,,,

30.maijs, 17:15 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Tad pastāsti, no kurienes tai utubungai tāda nauda uzradās? Ja legāli, tad būtu labāk mātes mājā remontu uztaisījusi, dzīvo kā pritonā. Skatījos TV un redzēju.

30.maijs, 17:29 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Samanta ar saviem koncetiem ir kartigi nopenijusi,un kau ari pelna TV,un galvenas pelnas avots Covid-19 panemijas laika ir Samantas klipi YouTube.

30.maijs, 18:07 Atbildēt

Viss skaidrs, Samantiņ, nācija apmaksāja tavas izklaides! Saziedojām sapņa piepildīšanai. Tikai neviens neprasīja, vai vēlamies ziedot.

30.maijs, 15:28 Atbildēt

Kas tur vēl jāsaka, tā dziedāšana taču jau ir vēsture.

31.maijs, 8:18 Atbildēt

Tu bezk,,siv...un j...Samanta ir talantiga dziedataja,un centa neteraja nodoklu makasatju naudu,un Samanatai visliekie ienakumi ir no YouTube klipiem.

31.maijs, 10:31 Atbildēt

meitene strādāt negrib, izsūkāja ekskursiju uz konkursu, vai tad nu pirmā, kura izsūkā ....uz Baku bij analogs brauciens, budžeta nauda, te drīzāk jāskata kultūras ministrija, kas parakstija šo komandējumu un izdevumus

31.maijs, 9:38 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:16

Jaunākās diskusijas