Samanta Tīna Eirovīzijā ne pati sliktākā, tomēr – pēdējā vietā

Portāls nra.lv 23.maijs, 11:40
 
Scanpix
Līdz ar Eirovīzijas rezultātu paziņošanu, kurā uzvaras laurus plūca Itālija, tika atklāti arī pusfinālos iegūtie punkti. Samanta Tīna ar savu dziesmu "The Moon is Rising" bija saņēmusi vismazāk punktu pusfinālā, kurā sacentās ar 16 citu valstu dziedātājiem.

Skatītāji Samantai Tīnai atvēlēja 10 punktus, žūrija - tikai 4 punktus. Tiesa, žūrijas vērtējumā Samanta nebija sliktākā. Gruzija no žūrijas saņēma tikai vienu punktu. Igaunija no žūrijas un skatītājiem kopā saņēma 58 punktus, bet arī palika aiz strīpas.

Eirovīzijas pirmajā pusfinālā pēc žūrijas un skatītāju balsojuma vissliktāk veicās Austrālijai, kura ieguva 28 punktus.

Ekrānšāviņš no FB

"Jā- esmu pēdējà vietā! Un ziniet, par to nekaunos, jo nav par ko! Kādam šie cipari cīņas tabulā ir ļoti svarīgi! Es šeit nebraucu cīkstēties! Man nav ar kādu jācīnas vai kādam, kas jāpierāda! Tāpēc es godprātīgi ar cieņu varu nostāties beigās ar augsti paceltu galvu! Lai tiek! Paldies visiem atbalstītājiem! Mīlu Jūs!," Facebook ierakstā ar savām domām dalās Samanta Tīna. " Šis Eirovìzijas sapnis ir piepildīts un realizēts! Un es sev varu lepni teikt, ka izdarīju visu un vēl vairāk, lai godam šo skatuvi pieredzētu! "

Nākamgad Eirovīzija notiks Itālijā. Par šo iespēju valstij jāpateicas grupai “Måneskin”, kas skatītājus iekaroja ar dziesmu “Zitti E Buoni”. Žūrijas vērtējumā dziesma “Zitti E Buoni” un tās izpildījums gan nebija vislabākais.

Vairāk par šā gada Eirovīzijas rezultātiem var izlasīt šeit: Eirovīzijā šogad uzvar roks un pirotehnika: uzvaras laurus plūc Itālija

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 18

 
Anonīms
 

LTV-1 noskatījos filmu par Eirovīziju un palika iespaids, ka par šo estrādes dziesmu konkursu interesējas tikai peredasti un lezbietes. Vai tiešām tā ir?

23.maijs, 12:40 Atbildēt

Jā!

23.maijs, 23:35 Atbildēt

Lūk, pierādījums, ka Eirovīzijā valda elite - sātanisma zimbols illuminati prnt.sc/13arnhp

23.maijs, 12:50 Atbildēt

Mela un stulbais ar slimi,bet ivo ir debils idiots

23.maijs, 13:34 Atbildēt
Mela > marcis

tikai tu pats esi tas, ko par citiem saki

23.maijs, 13:45 Atbildēt
ivo

Vieta atbilstoša sniegumam..ja viņa ar tādu lepojās, tad laipni lūgta ebanās šomases un greifanes klubiņā..

23.maijs, 13:24 Atbildēt

tā ir mūsu pašdabnieku mentalitāte, vēl kiviči. utt,. te ir vesels bars tādu, kas braukā pa priekulēm jelgavām un grobiņam, salasa dažus tīņus pa lauku estrādēm un jūtas baigās zvaignes. sakāpj tik daudz galviņā, ka domā ka aizbraukt uz starptautisku konkursu var nesgatavojoties.

23.maijs, 18:23 Atbildēt
Norijs Butee > elisa.meijere

Nevajag nievājoši izteikties par Latvijas pilsētām, laukiem un lauku estrādēm. Bišķiņ vajag nolaist savu snobisko degunu. Citus gremdējot liels nevar kļūt...

24.maijs, 0:31 Atbildēt

Tīnai pēdējā vieta starp visiem, bet Austrālijai 1.pusfinālā 28 punkti, 3.vieta, pēdējā bija Īrija ar 20 punktiem. Tīna, uz jebkurām sacensībām brauc cīkstēties un sevi pierādīt, nevis parādīt.Bučo savu kroni.

23.maijs, 13:47 Atbildēt

Pilnīgi vienalga kas tajā surogātpidervīzijā uzvarēja jeb palika pēdējais.Tas varžu balets ar metinātāju maskām...Ko var gribēt no sevī iemīlējušās aitas.

23.maijs, 13:52 Atbildēt

Tu debilas idiots Alvils Spilva,un mazak dirs savus murgu komentus,un ar parejiem tev lizigajiem idiotiem

23.maijs, 16:51 Atbildēt

Miljons skatītāju tomēr vēroja TV un par LV iegūst viedokli kā par plānprātiņu zemi, kas katru gadu neiekļust finālā. Kāpēc interesanti vajag savu valsti apzināti blamēt.

23.maijs, 18:19 Atbildēt

nu, un, mani vispar tur nelada, un nekada vieta

23.maijs, 14:32 Atbildēt

Ja dziedātājs un dziedātāja dodas startēt uz Eirovīziju, tad likumsakarīgi ne tikai tāpēc, lai piedalītos. Ja netiek stādīti visaugstākais mērķis - uzvarēt, tad tā ir necieņa pret sevi, pret skatītājiem, pret tie, kas šo izklaidi apmaksā. Cits jautājums, ka var diskutēt par Eirovīzijas balsošanas formātu un kvalitāti kā tādu. Gan muzikālā ziņā, gan cilvēciskajā jomā, kādu auru Eirovīzija ir radījusi ap sevi?! Ir jājautā, kāds vispār ir Eirovīzijas konkursa mērķis? Ja tas ir "gatavinātāju" propagandas pasākums, kāds tas šķiet (un ir) jau vairākus gadus, tad, protams, Samanta var uzsist sev uz pleca, jo "gatavinātājas" misiju pilda godam. Bet savas valsts un savas tautas pārstāvniecību gan nē.

23.maijs, 16:36 Atbildēt

uz kā tad balstās dziedātājas profesija, karjera ja ne uz skatītāju atzinības. Uh, tāds gonors pat Madonnai nepiemīt, kam ir izdoti miljons singlu un kontā miljoniem dolāru. Esmu zvaigne savā ciemā un ar to man pietiek.- nu vienkārši smieklīgi. Ārzemju komentētāji varēs nākamgad komentēt ka LV jau kuro gadu neiekļust finālā, Super, visiem viss vienalga, ko par valsti domā.

23.maijs, 18:16 Atbildēt

Tu stulbene Elisa un mazak murgo savos komentaros,un Eirovizija ir tikai viens liels fars,un uzveretajes sen jau ir zinams un Samata bija reala bomba..

23.maijs, 18:59 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

:DDD Mēslu bambāls, ne bomba. :)

23.maijs, 20:39 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tu homofobs labak pakluse stulbais..

24.maijs, 8:01 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:57

Jaunākās diskusijas