Parāda, kā Samanta Tīna izskatīsies uz Eirovīzijas skatuves

tautaruna.lv 12.maijs 2021, 10:30
 
EBU/Thomas Hanses/eurovision.tv
Dziedātāja Samanta Tīna ir ieradusies Roterdamā, kur aizvadījusi pirmo mēģinājumu uz Eirovīzijas skatuves.

Kā redzams, priekšnesumam izvēlēti spilgti un izteiksmīgi zaļas krāsas tērpi.

"Uzkāpjot uz lielās Eirovīzijas skatuves, biju tik aizkustināta, ka acīs saskrēja asaras - es sapratu, ka šis mirklis, uz kuru esmu gājusi tik daudzus gadus, ir bijis tā vērts, es esmu laimīga!"- pirmajos iespaidos dalās dziedātāja.

Samanta Tīna sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar foto un video no došanās ceļā uz konkursu, kā arī paudusi savu sajūsmu par notikumu.

"Tas tik tiešām notiek! Man sev ir jāiekniebj,lai saprastu kā tā ir īstenība! Mēs esam gatavi!" - raksta dziedātāja.

Jau vēstīts,ka Samantas Tīnas skatuves tērpu veidojis Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis. “Skatuves tērps, kurā Samanta piedalās konkursā, ir sievišķīgs, elegants, dīvisks, ja tā var teikt. Sākotnējā ideja par Samantu kā kareivīgu būtni mēģinājumu procesā transformējās maigākā tēlā. Dziesma vēsta, ka katra sieviete ir karaliene, un katrai ir dažādas šķautnes - gan kareivīgā, gan romantiskā. Skatuves tērpos spēlējamies ar zaļo krāsu un dažādiem fasoniem. Samantas tērpa īpašākais akcents ir cimdi ar mirdzošām pērlīšu bārkstīm, kas paspilgtina kustības - īpaši kroņa uzlikšanu uz galvas. Otrs īpašais akcents ir kaklarota, kas simbolizē sievietes varenību un kurai iedvesmojāmies no Ēģiptes un senajiem laikiem, kad dievietes un karalienes kakls parādīja viņas statusu un varenību,” stāsta skatuves tērpu autors.

Priekšnesuma laikā uz skatuves kopā ar Samantu Tīnu redzēsim arī bekvokālistes Kitiju Blūmu, Unu Danielu Aizgali un Paulu Saiju. Latvijas delegācijas sastāvā Roterdamā strādā arī priekšnesuma TV režijas konsultants Juris Matuzelis un skaņu režisors Krišjānis Geidāns. Samantas Tīnas grima un frizūras veidošana uzticēta grima māksliniecei un matu stilistei Janai Kozlovai.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas