Kāpēc Sauliete pirmajā telefona sarunā ar Pēteri nometa klausuli?

tautaruna.lv 14.maijs, 19:14
 
Ekrānuzņēmums
Influencere Katrīne Sauliete kanāla 360TV šovā "Ģimene burkā" atklājusi, kā mīļotais vīrietis Pēteris Vasiļevskis kļuvis par viņas vēlmju piepildījumu.

Sauliete šopavasar kopā ar Pēteri atzīmē attiecību gada jubileju. Kā stāsta sieviete, attiecību sākumā abi svinējuši pat nedēļu un mēnešu jubilejas.

Influencere pastāsta, ka abi iepazinušies ar draudzenes palīdzību. Pāra pirmā telefona saruna notikusi spontāni.

"Tā runa bija tāda... Ne viņš gatavojies, ne es gatavojos, ka man kāds zvanīs. Tā runa bija tik slikta, ka es noliku telefonu nost," smejas Sauliete, piebilstot, ka toreiz šķitis, ka ar Pēteri nekas nekad neizveidosies.

Sieviete uzsver, ka svarīgi ir satikties dzīvē, jo tikai tad iespējams saprast vai ir "klikšķis". "Labi, ka es devu otru iespēju un mēs satikāmies," saka influencere, norādot, ka Pēterim piemīt visas īpašības, ko viņa meklē partnerī.

Katrīne uzskata, ka brīdī, kad cilvēks ir gatavs attiecībām, ir skaidri sev jāformulē kādas attiecības un cilvēku vēlies sev līdzās. "Es biju pilnīgi konkrēti uzzīmējusi savu vīrieti," atklāj Sauliete, piemetinot, ka ļoti svarīgs faktors viņai bijis tas, lai abpusējas simpātijas būtu ne tikai starp viņiem, bet arī starp vīrieti un viņas bērniem.

"Es gribēju, lai viņš ir garš, jā - tas bija svarīgi. Es gribēju, lai mēs braucam arī kaut kādos ceļojumos, lai viņš nav skops," stāsta Katrīne.

Tāpat Sauliete neslēpj, ka, lai gan ir patstāvīga, viņai ļoti vajadzīga mīlestība un "čubināšanās".

Komentē 5

 
Anonīms
 

Kāpēc, jptvjmķ, par Saulieša bijušo sievu un pilotu Vasiļevski, kur viss visiem saprotams un skaidrs, var rakstīt komentārus, bet pie raksta par pideru saiešanas gadadienu, kur riktīgi varētu izsmieties un krustām šķērsam diskutēt, un izrunāties, nav iespējams pat smailiku ielikt?

Kā tagad Kašmirs ar Minjiņu uzzinās, ko Tauta par viņiem Runā..?

14.maijs, 21:11 Atbildēt

Jā, nu nekā......

14.maijs, 22:48 Atbildēt

Tas problēmu neatrisina. Jautājums ir aktuāls.

15.maijs, 6:59 Atbildēt

Tāpēc , ka normāliem cilvēkiem aizliegts izteikt savu viedokli un protestēt - nez kur vārda brīvība pazudusi ?

14.maijs, 22:04 Atbildēt

Nometa, jo jāds pa dziłu iesprauda

14.maijs, 22:32 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:30

Jaunākās diskusijas