Šeila badojas, iztiekot gan bez ēdiena, gan bez ūdens

tautaruna.lv 14.maijs, 9:20
 
Dāvis Ūlands/F64
Lai uzlabotu veselību, modes dizainere Šeila ķērās pie radikālas metodes - sausās badošanās, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Septiņas dienas bez ēdiena un ūdens" izdevumā "Privātā Dzīve".
Kā stāsta Šeila, šī badošanās ir maigāka par to, kas bija pērn novembrī, proti, tad viņa ūdenim vispār nepieskārās, bet tagad mazgā seju un dodas peldēt uz jūru.

Kā saka Šeila, maldīgs ir uzskats, ka cilvēks bez ūdens varot iztikt trīs dienas. Arī tas, ka badošanās laikā jūtams bezspēks, esot mīts. Viņa esot peldējusies, gatavojusi vīram ēst, pievērsusies dārza darbiem.

Viņa šim izaicinājumam ļāvusies, lai uzlabotu veselību, jo cīnās ar artrītu. Šeila secina, ka badošanās laikā notikušas daudzas pozitīvas izmaiņas, piemēram, sakārtojusies hormonālā sistēma un mainījusies āda. Viņa jūtas kā astoņpadsmit gadīga meitene.

Šeila gan piebilst, ka, lai sāktu sauso badošanos, organisms ir jāsagatavo, tāpat kā iziet no sausās badošanās fāzes vajag lēni un uzmanīgi.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Par velti! Nekas labāks no viņas tāpat nebūs.

14.maijs, 9:43 Atbildēt

Nu un?

14.maijs, 10:32 Atbildēt

Rij spermu varbūt

14.maijs, 10:51 Atbildēt

galvenais ūdeni nedzert,atteiksies aknas un počkas,tiešām veselīgi......mežā,visu dienu ,baraviciņas,brūklenītes,rozā vaigus dabūsim,veselībai tikai par labu nāks...k.f ''Tās dullās Paulīnes dēļ''.

14.maijs, 11:44 Atbildēt

ja norijj visu kas satek mutē, tad pilnīgi pietiek

14.maijs, 15:48 Atbildēt

Cerams, ka suni vismaz baro un dzirdina. Tupiķe

14.maijs, 20:23 Atbildēt

mauka

15.maijs, 19:34 Atbildēt

Reti pretīga persona.

15.maijs, 20:38 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:32

Jaunākās diskusijas