Magonei pārdomas par savu karmu

tautaruna.lv 15.maijs, 13:21
 
Ekrānuzņēmums
Šovu zaigzne un dzejniece Magone Šutoviene kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" paudusi pārdomas par savu karmu.

Magone ir neizpratnē, kas kaiš viņas karmai, ja par spīti visam, ko sieviete dzīvē darījusi, viņai jāatgriežas pie lauku darbiem.

"Bērnība pa kūti, pusaudze - atkal pa kūti. Izmācījos Universitātē, tā kā smalka dāma domāt, bakalaurs kaut vai, nu, atkal s**i," pauž Magone.

Arī pēc dzīves Anglijā nācies atgriezties pie saimniecības darbiem. Pateicoties savam optimismam, Magone gan smej, ka atliek vien saudzēt muguru un ķerties pie darbiem.Kā zināms, Magone kopā ar vīru Žani un bērniem saimnieko savās mājās "Avotiņos".

Jau vēstīts, ka pavasarī Šutovi aktīvi ķērušies pie pagalma sakopšanas darbiem.

Iepriekš Magone taisnojās, ka jau vairākus gadus saņem pārmetumus par netīrību pagalmā, taču viņa bijusi pārņemta ar rūpēm par saimniecību un bērniem, kamēr Žanis bija ārzemēs. Turklāt daudz atstāto mantu pagalmā ir "mantojums" no iepriekšējiem saimniekiem.

Komentē 15

 
Anonīms
 

Kāds sakars ar karmu? Vienkārši dieviņš redz kur Tava vieta,jo nekam citam Tu nederi!!!! Nederīgi blozgāt pa Londonas ielām? Tu nesi Tur vajadzīga,Tava vieta ir vot tur kur ir un samiwrinies vienreiz,dzīvo klusi un mierīgi,mīli savu ģimeni ,nevis apkauno visas Latvijas priekšā savu vīru.Un silti iesaku sāc visu sakopšanu ar sevi,gan iekšēji gan vizuāli gan sev apkārt,tad arī sakārtosies dzīve,bet karmai nu te ,kas saistīts ar slinkumu un mežonīgu žulti,nav nekāda sakara.Lai veicas!

15.maijs, 14:31 Atbildēt

Karma =- tas ir nopietni, bet kūts nav tas trakākais, trakāk ir stāvēt pie atkritumu urnas un gaidīt, kad kāds kaut ko iemetīs ēdamu vai mugurā velkamu.

15.maijs, 19:14 Atbildēt

Ja universitātes izglītība ir, jāstājas kādā politiskajā partijā un uzreiz ieliks kādā labi atalgotā amatā. Re, kā Ilze Viņķele! Knapi vidējā izglītība, bet kāda spoža karjera!

15.maijs, 19:22 Atbildēt

Ne jau tikai Ilzīte:) Tādu yur sēž daudz ,kas runā žargonā,kā piemērs ekanomikas ministrs.

16.maijs, 7:22 Atbildēt

Īpaši stulbs laikam tiešām šoreiz ir stulbs ! Man arī ir Universitātes diploms , pat augstāks kā Magonei . Viņa ir tikai bakalaure , bet man ir maģistra grāds . Nu un tad ? Mani neviens nevienā partijā neaicina un amatus nepiedāvā .

16.maijs, 23:37 Atbildēt

idiote

15.maijs, 19:34 Atbildēt

Tu debilas Mike,tu pats esi idiots

16.maijs, 9:01 Atbildēt
eva

idiotisms vinjai dabas dots talants

16.maijs, 10:49 Atbildēt

Kamēr Magone, Tu runāsi un uzvedīsies prastāk par lauku sievu, nekas nemainīsies. Bet tagad ,ja kļūsi savādāka, TV vairs neinteresēsi. Uz priekšu, jo nauda jāpelna! Tavus bērnus gan mazliet žēl, bet tie jau Tavi.

16.maijs, 11:43 Atbildēt

Idiotiem patik visus apriet un noliet ar sudiem,un ko jus visi esiet pasi sasniegusi sava dzive,realie neta trollu un neveiksmenieki.

16.maijs, 11:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tev jau patīk visus apriet un apsaukāt, bet rejošs krancis(kuce) nekož.

16.maijs, 20:01 Atbildēt
Juris > marcis

Tāpēc tu idiot Marci , visus aprej un nolej ar sūdiem . Pat latviski pareizi rakstīt nemāki .

16.maijs, 23:39 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu pats esi idiots,vecais stulbais perdelis,un man ir pie vienas vietas cik tev ir diplomi

17.maijs, 7:57 Atbildēt

Ha ha kārtējie rējeji jau rindā! Ko slepjaties zem segvardiem, kauns pašiem no sevim. Jums uzmanibas trūkst, kada jums gar viņu daļa. Un , kas bērniem viņas vaina... paēduši ir, apģerbti .. ar izstieptu roku Magone nestāv , nelūdz ko dot est... pati izaudze visu.Diezin kāda jums pašiem ta dzivite , ja slepjaties ....

16.maijs, 15:32 Atbildēt

Tikai tādi cilvēki kā šie zagļi, kas pliki kā baznīcas žurkas, spēj piesavināties invalīdu iedzīvi. Pārējiem nevajag, jo viņi paši to visu ir iegādājušies strādādami. Uz nelietīgiem cilvēkiem, kam nav ne kauna, ne goda, ne sirdsapziņas, ar riešanu vēl ir par maz, jo līdz smadzeņu podam neaiziet, un tiek izstrādāti jauni plāni cilvēku apmuļķošanai. Esiet uzmanīgi ar viņiem.

16.maijs, 22:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:07

Jaunākās diskusijas