"Es domāju, ka mēs viens otru nogalināsim"; Melinda Geitsa atklāj kopdzīves detaļas ar Bilu

tautaruna.lv 9.maijs, 17:19
 
Reuters/Scanpix/Leta
Pirmdien, 3. maijā, Bils Geits un Melinda Geitsa publiski paziņoja par šķiršanos. Melinda medijam "Daily Star" nāca klajā ar pārsteidzošu informāciju par abu savstarpējām attiecībām.

Bils un Melinda laulībā aizvadīja 27 gadus. Kā Melinda atzina medijiem, tad pirmā attiecību "plaisa" abu starpā parādījas brīdi, kad viņu viedokļi sāka krasi atšķirties par viņu dibināto labdarības fondu.

Viņa atklāti savā grāmatā "The Moment of Lift" atzina, ka viņu abu laulībā notiek pastāvīga cīņa par varu. Melinda grāmatu sarakstīja divus gadus pirms pāris paziņoja par šķiršanos.

Melinda atklāja, ka Bils ir ļoti uzstājīgs un stūrgalvīgs attiecībā uz viņu izveidoto bezpeļņas organizāciju "Bill & Melinda Gates Foundation". Šī labdarības organizācija palīdz cilvēkiem, kuri dzīvo nabadzībā un cieš badu.

Tieši darbs organizācija radīja iepriekš saskanīgajā pārī nesaskaņas.

"Es mēģināju atrast savu balsi, kad atrados līdzās Bilam, tomēr mani bija grūti "sadzirdēt"," grāmatā atzina Melinda.

Brīdī, kad viņiem vajadzēja kopīgi uzrakstīt ikgadējo fonda vēstuli, Melinda atskārta, ka tas esot bijis pēdējais piliens attiecībās.

"Es domāju, ka mēs viens otru nogalināsim. Es jutu, ka vēlos vienkārši šeit un tagad izbeigt laulību."

Ārsts Gerijs Darmštats, kurš sadarbojās ar Geitsu pāri viņu labadarības fondā, sacīja, ka Melinda jau kopš 2006. gada aktīvi centās paust savu viedokli un nostāju, cenšoties iegūt lielāku kontroli.

"Viņa arvien vairāk sāka izteikt savas domas, kad novēroja, ka ir lietas, kurām fonds nepievērsa uzmanību, taču, viņasprāt, tās bija nozīmīgas."

Savukārt vēl kāda fonda pārstāve Anita Zaidi atzina, ka pāra nesaskaņu un viedokļu atšķirību dēļ nemitīgi organizācijā valdīja spriedze.

Jau vēstīts, ka Amerikāņu miljardieris Bils Geits un viņā sieva Melinda paziņoja par šķiršanos mikroblogošanas vietnē "Twitter".

"Pēc ilgām pārdomām un daudz darba mūsu attiecībās, mēs esam nolēmuši šķirt mūsu laulību. Pēdējo 27 gadu laikā mēs esam izaudzinājuši trīs lieliskus bērnus, izveidojuši fondu, kas darbojas visā pasaulē, lai ļautu cilvēkiem dzīvot veselīgu un produktīvu dzīvi. Mēs turpināsim dalīties kopīgā ticībā par mūsu misiju un mēs turpināsim fondā strādāt kopā, bet mēs vairs neticam, ka varam augt kopā kā pāris nākamajos dzīves posmos. Mēs aicinām respektēt mūsu ģimenes privātumu, kad mēs mēģinam pārorientēties jaunajai dzīvei," vēstīja ieraksts "Twitter".

Komentē 11

 
Anonīms
 

Tas tikai tāds priekšspēles elements, lai lustīgāks tālākais process.

9.maijs, 17:23 Atbildēt

Tā arī ņifigā nesapratu, par ko viņi tur ķīvējušies. Šamā pat veselu grāmatu par šito sarakstījusi, tad kaut viens piemērs par nesaskaņu cēloni būtu minēts! Pavisam stulbs raksts.

9.maijs, 17:41 Atbildēt

Un bagatie ari raud,,,

9.maijs, 19:15 Atbildēt

viņam jau kaulainā ar izkapti sēd uz pleca,bet šim tik nauda prātā.

9.maijs, 18:05 Atbildēt
Fra

Faktiski tak Bils Geits jau arī ir tā piķa sagādātājs. Viņa sieva tikai izrāda ambīcijas un pat grib diktēt. Nu aplama tā situācija, labi, ka izšķīrās.

9.maijs, 21:20 Atbildēt

Divu pretīgu mēslu teātris!

9.maijs, 22:24 Atbildēt

Nu runāsim nopietni!!! Nevis fonds pret nabadzību, bet fonds PAR nabadzību!!!

10.maijs, 0:15 Atbildēt

Sievietes cīņa par varu!!Tad tādas ir sievietes

10.maijs, 9:56 Atbildēt

Pasaulei ļoti žēl, ka viņa to mērgli un masu slepkavu nav nobeigusi ātrāk un vispār ! Tik daudz cilvēku izdzīvotu vai nesaslimtu !!!

10.maijs, 11:49 Atbildēt

Tu Andris laika to saki par sev,,debilas merglis.

10.maijs, 13:16 Atbildēt

Patiešām jābrīnās kāpēc šitie abi divi afēristi vēl nesēž aiz restēm uz visu atlikušo mūžu.

10.maijs, 20:29 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:14

Jaunākās diskusijas