Princis Viljams vēlas modernizēt monarhiju

tautaruna.lv 9.maijs, 17:00
 
ZUMAPRESS.com/Scanpix/LETA
Lielbritānijas karalienes Elizabetes II mazdēls, Kembridžas hercogs Viljams jau domā, kā varētu modernizēt sistēmu valstī. Avots, kurš pārzina situāciju, par to pastāstīja izdevumam US Weekly.
Pēc viņa teiktā, 39 gadus vecais princis "jau domā par monarhijas nākotni un izmaiņām, kuras veiks", kaut arī Viljams oficiāli ir otrais rindā uz troni pēc sava tēva Čārlza.

Tiek atzīmēts, ka, lai arī Viljams respektē protokolu un tradīcijas, viņš uzskata par savu misiju ciešākas saiknes nodibināšanu ar sabiedrību.

“Viņš un [viņa sieva] Keita ir veiksmīgi izveidojuši līdzsvaru starp atklātību un slepenības plīvuru, kas ieskauj karalisko ģimeni. (...) Viņš pieņem faktu, ka atrašanās uzmanības centrā ir daļa no viņa darba, un ir ar to apmierināts,” sacīja avots.

Avots piebilda, ka princis ir nopietni noskaņots nākotnē kļūt par karali un uzskata, ka šis amats ir liels gods un privilēģija.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Par agru sāk runāt, tas var nelādzīgi beigties.

9.maijs, 17:24 Atbildēt

Neko nevajag sabiedrībai atklāt! Kamēr pār visu klājas noslēpumainības plīvurs, tikmēr stulbajiem angļiem pret karaļnamu ir kaut kāds respekts un godbijība.

9.maijs, 17:43 Atbildēt

Monarhija nogalina...tam vel jagaida rindu uz karali ..

9.maijs, 18:42 Atbildēt

labāk būtu modernizējis savu frizūru

9.maijs, 18:28 Atbildēt

Laiks tā kā būtu ieviest pārmaiņas.

10.maijs, 23:57 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:45

Jaunākās diskusijas