Timma bauda pasaules slavena pavāra "šovu"

tautaruna.lv 9.maijs, 13:22
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Basketbolists Jānis Timma sociālajā medijā "Instagram" dalījās ar video un fotogrāfiju no kāda restorāna apmeklējuma, kurā saticis pasaules slavenu pavāru.

Timma kopā ar sievu Annu Sedakovu šobrīd atrodas saulainajā Kalifornijas štatā.

Pāris bija devies uz Beverlihilsu, uz jaunatvērto turku pavāra Nusreta Gokče restorānu "Nusr-Et Steakhouse".

Kā atklāj Timma ievietotajā video fragmentā, viņam ar sievu bija iespēja baudīt slavenā pavāra "šovu" jeb iespēju redzēt, kā Nusret sagatavo steiku pasniegšanai, kas neiztika arī bez viņa slavenās firmas zīmes - īpašās sāls birdināšanas.

"Jā tas ir viņš. Labākā gaļa uz planētas ir no @nusr_et. Paldies par manas ģimenes uzņemšanu jaunajā Losandželosas restorānā. Izbaudīju katru gabaliņu, servisu un vadības laipnība bija pāri visam. Liels respekts," atzinīgi pauda Timma.

Šefpavārs no Turcijas vārdā Nusrets Gokče kļuva par interneta sensāciju pēc tam, kad 2017. gadā sociālajā medijā "Instagram" publicēja video, kā neparastā veidā steikam uzber sāli. Tagad viņš tiek dēvēts par "Salt Bae". Nusretam pa godu ir izveidotas četras vaska figūras, neskaitāmes "memes". Nusrets kopumā ir atvēris 17 steika restorānus.

View this post on Instagram

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)

Komentē 4

 
Anonīms
 

Jānis bija iekš Comedi Klab - nu pilnīgs nulle. Jāsāk domāt, ka raidījums safabricēts, jo Pāvels to Jāni nemaz neaiztika. Nre jau ka baidījās smaržīgo kustināt?

9.maijs, 13:38 Atbildēt

Pavārs tāds nepavārisks,iespaids ,ka ar šito nazi zābakā pastaigājas ari pa naksnīgajām ielām. Ti kuda idjoš? Tuda ne hodi dorogoi,tam razdenut,ograbjat.Tuda tože ne hodi,razdenut ,ograbjat! A kuda mne idti? Da nikuda ne hodi dorogoi ,zdjes razdevaisja!

9.maijs, 14:22 Atbildēt

nu un ?

9.maijs, 17:32 Atbildēt

Pat nezinu, kā šajā gadījumā varētu viņiem palīdzēt.

9.maijs, 17:52 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:49

Jaunākās diskusijas