Baiba Sipeniece-Gavare: Esmu vakcinējusies ar "AstraZeneca" un aste man nav izaugusi

tautaruna.lv 7.maijs, 17:13
 
F64
TV un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Uz līnijas" atklājusi, kā jūtas pēc vakcinēšanās ar "Astra Zeneca" vakcīnu.

Sipeniece-Gavare raidījumā, atbildot uz skatītāja jautājumu, atklāj, ka ir saņēmusi "AstraZeneca" vakcīnu.

"Jā, es esmu vakcinējusies! Jā! Un vēl piedevām ar "AstraZeneca", lūdzu, dzīva esmu, vesela esmu. Nekur ragi nav izauguši un pagaidām skatos, ka aste arī vēl šorīt nebija - skatījos spogulī," raidījumā saka Sipeniece-Gavare.

Tāpat viņa norāda, ka cenšas darīt visu, lai izvairītos no inficēšanās ar Covid-19, tostarp, valkā masku, ir vakcinējusies un neapmeklē "ārprātīgi pārpilnas ļaužu vietas".

Jau vēstīts, ka iepriekš, runājot par pandēmiju, Sipeniece - Gavare kanāla Rīga TV24 raidījumā "Preses klubs" teica: "Es mierinu savus bērnus un saku, ka varēja būt vēl sliktāk. Šito, kas ar mums viss notiek, atsūtīja kara vietā. Patiesībā mūs tā maigi pārmāca šī situācija," pauž TV personība.

Komentējot cilvēku rīcību, neievērojot valdības noteiktos ierobežojumus, Baiba pauž, ka ir ļoti sarūgtināta par cilvēku rīcību, neslēpjot, ka to skaitā ir arī viņas paziņas.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Pret vēju labāk nespļaut !!

7.maijs, 17:19 Atbildēt

Es akal ari vakcinējos ar Astra zeneku,esmu ļoti laimīgs ,jo esmu drošībā tāpat kā mani ģimenes locekļi un darba kolēģi.Blaknes gan ir ,jo sāka patikt Sipeniece un Mārcis. Ja esi vakcinējies un drošībā tad kāpēc jāizvairās no ''ārprātīgi pārpilnām ļaužu vietām'' un jābaidās no inficēšanās? Tev tak ir imunitāte ? Es nekad neskatos spogulī vai man ir aste .Zinat kāpēc? Vieglāk un ātrāk ir pačamdīt. Ak Dievs cik kļūdu un neloģikas šitajos murgojumos.!

7.maijs, 17:44 Atbildēt

Vai tika solīts, ka izaugs aste? Ko nu?

7.maijs, 19:18 Atbildēt

Paskatīsimies ko čiepstēsi pēc pusgada

7.maijs, 19:38 Atbildēt

gan jau vina sanema citu vakcinu eb ari vel pat nav sanemusi

7.maijs, 22:24 Atbildēt

Nodzeerusies sorosiitu padauza ! Ez vinjas izgaajienus atceros,Chikaagas Latvieshu biedriibas jubilejaa...Pretiiga cuuka,mana klasesbiedra Vladimira Barinova radiniece...Kauns...

8.maijs, 1:44 Atbildēt

esmu dabiski imuinizēta PĒC VISAUGSTĀKAJIEM STANDARTIEM saskaroties ar pilnvērtīgu cov 2 vīrusa vielu - ar visu tā genomu - NE MIKRODEVĀ bezsiomptomu variantā -- AR ''ZIRGA DEVU'' vīrusa vielas UN KLĪNISKI PĀRSLIMOJOT -==atškirībā no mākslīgajām vakcīnām man ir imunitāte pret visiem IESPĒJAMIEM VĪRUSA VIELAS PROTEĪNIEM ko satur 30000 genetiskā koda vienību garais cov2 vīruSA genoma KODS--esmu PASARGĀTA NO JEBKĀDĀM COV2 MUTĀCIJĀM -- es dabiski recvakcinējos regulqari saskarolties ar vīrusiem KAS CIERKULĒ APKĀĀRTNĒ --es neesmu debila lai irraciobnālib baidītos ''inficēties'' --bet jA GADĀS SLIMOT TAD SEVI ĀRSTĒJU -NEVIS VĪŪRUSUS -UN DEBILI NEVAINOJU ABSOLŪTI NEKAITĪGOS VĪRUSUS UN TO ĢENETISKO KODU -- TUR KUR MANS BIOROLBOTS GĻUKOT SĀK PATS SAVA SŪDĪGUMA dēļ --- es neesmu stulba un tumsonīga --MANA APZIŅA NAV BIDLIZĒTA --

8.maijs, 4:47 Atbildēt

BAIBA IR STULBA UN TUMSONĪGA --- Komentējot cilvēku rīcību, neievērojot valdības noteiktos ierobežojumus, Baiba pauž, ka ir ļoti sarūgtināta par cilvēku rīcību, neslēpjot, ka to skaitā ir arī viņas paziņas. --STULBĀ JERNKIJA EDIKTI NEVIENU NEVAR PASATGAT NE NIO KĀ-- VISUMAQZĀK Jau no sasva sūdīga biorobota gļukiem --debilu ļAUTIŅU IRRacionālie noteikumi nevienu nespēj nosargāt --- zsaero efekta ir visperfektākajai ''noteikumui izpikldei--- ilgais inkubācijas periods un taws kA VĪRUSA VIELA ILGI SAGLABĀ SAVAAS ĪPAŠĪBAS JEBKURUS ''PRETPASĀKUMUS IZPLATĪBAS MAZIBNĀŠANAI PADFARA praktiski bezjēdzīguis -- to efekts ir tuvu nulleri ---debilā kankariņa un politiski motivēto kretīnu ''kovidierrobežošana''nevienu nav ne pasargājusi ne kādu ';'dzīvību izglābusšii''------ drausmīfgu postījumu lavīnu tikai izrtaisījuši --jkā rteāla karadarbība --- KAWUNS DEBIOLAJIEM POLITISKI MOTIVETAJIEM KRETĪNIEM__KAUNS LAI UZ MŪZIEM TUMSONĪGAJAM SŪDĪGI IZGLĪTOTAJAM PŪLIM AR BIDLIZETO APZIŅU____bet Baibu derētu nopērt ar pātagu no govs ādas (( korānā 2 sūra-- BAKARA --'GOVS'' SAKA --KAD JŪAS GRĒKOJAT--- KAD JŪS PATIERSĪBU UN DVESERLES NOGALINIET--JŪS SIOST VAJag ar tās govs ādu --- ģenmiālākā līdzība par govi opārspļauj Jezus kalna sprediķi -- tā uzdod pareizo mērogu toras un evanģeliju mācībai --- tāpēcf Baibu sist a4r patagu no govs ādas--viņas swmirdēšaNA TUMSONĪGĀ APSTULBO CVIRUIS

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ KALNIŅA TULKOJUMS IR BĀLS -- ULDA VBĒRŽIŅA TULKOTIE KORĀNA FRAGMENTI SKAN DAUDZ LABĀK -- BET EZS LASU UZREIZI 4 KRIEVIZSXKI --burtisko/jegas/ mistisko/ un polimorfo arabu valodu kopējošo un mesedžus kas azr kriwevu valodas rtesursiem tiek nodoti ]]]]]]]]]]°°°°------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- °°°°°°°° zagarins.net/sveiks/2003/Korans/2.htm TE IR ULDA BERZIŅA TULKOTI FRAGMENTIŅI UN MEĢIKNĀJUMII--VNK BAUDA LASĪT ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.maijs, 6:54 Atbildēt

Dace neta mauka,un beidz dirts neta savus slimos murgus.

8.maijs, 8:02 Atbildēt

Tukšā vietā nekas nerodas. Pat aste.

8.maijs, 8:37 Atbildēt

Kā krievi saka, vēl nav vakars, Sipeniek! Ar ko gan velns(vakcīna) nejoko..!

8.maijs, 9:16 Atbildēt

Šitā govju suga ir bez astēm..

8.maijs, 12:20 Atbildēt

v tihom omute čerti vodjatsa.

8.maijs, 19:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:49

Jaunākās diskusijas