Kāpēc Kašers ar mīļoto pārceļ kāzu datumu?

tautaruna.lv 8.maijs, 12:41
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Multimākslinieks Kaspars Blūms - Blūmanis jeb Kašers un viņa mīļotais vīrietis Jānis Miņins kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklājuši, kāpēc grasās pārcelt kāzu datumu.

Kā atklāj pāris, viņi vēlējās kāzas svinēt 1. maijā, taču pandēmijas dēļ to nav varējuši izdarīt un kāzas pārceltas uz jūnija sākumu.

Viņi pastāsta, ka šobrīd vēl tiek gatavoti abu kāzu tērpi, kurus visi varēs redzēt tikai kāzu dienā, taču šovā parāda, kādi izskatīsies īpaši notikumam veidotie apavi.

"Izdarīsim, kad būs īstais laiks, īstā diena," par datuma pārcelšanu saka Jānis.

Viņi abi arī neslēpj, ka tic datumu nozīmei, tāpēc vērsīšoties pie vēdiskās filozofijas praktizētāja un pasniedzēja Uģa Kuģa, lai noskaidrotu, kurš datums ir labvēlīgākais lielajam notikumam.

Kā zināms, pagājušajā gadā Kašers iespaidīgā ceremonijā bildināja savu iecerēto Jāni Miņinu. Latvijā šāda laulība netiek atzīta, tāpēc pāris iespējas meklējis ārzemēs un beidzot saņēmuši ziņu no Dānijas.

Jau vēstījām, ka aģentūra ir lēmusi, ka Kašers un Jānis atbilst noteiktajiem kritērijiem, lai iegūtu laulību apliecību. Pāris var apprecēties Dānijā, kur nepieciešamie dokumenti jau nosūtīti uz dzimtsarakstu nodaļu un Kopenhāgenas domi.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:21

Jaunākās diskusijas