Princis Harijs nav sajūsmā par dzīvi ASV

tautaruna.lv 4.maijs, 19:00
 
AP/Scanpix
Princis Harijs nav savilņots par jauno dzīvi ASV, vēsta medijs "Mirror".

Karaliskais eksperts apgalvo, ka princis Harijs izskatās, kā "izbrīnīts trusis, kam ir pievērsta prožektoru gaisma". Izteikumu rakstorojot ar to, ko princis piedzīvoja sava vectēva bērēs.

Ģimene pret Hariju izturējusies distancēti. Eksperts atzīst, ka bija vērojams "atsalums" ģimenes starpā.

"Princis Harijs ir sapratis, cik ļoti viņš ir atsvešinājies no pārējās karaliskās ģimenes, pielāgojoties jaunajai dzīvei ASV," vēsta karaļnama eksperti.

Medijs vēsta, ka princis Harijs ļoti labi izprotot esošo situāciju, kas ir radusies pēc skandalozās intervijas ar Opru. Saseksas hercoga un viņa sievas piedalīšanās intervijā vēstīja daudz neglaimojošu faktu par karalisko ģimeni. Pāris atklāja pārdzīvoto, dzīvojot Lielbritānijā.

Pēc saspringtas atkalredzēšanās ar ģimeni prinča Filipa bērēs karaliskie eksperti atzīst, ka pasākums Harijam varēja mazliet atgādināt viņa "veco dzīvi.

"Hariju satrieca atsvešinātība no ģimenes. Daži no karaliskās ģimenes locekļiem viņam burtiski uzgrieza muguru," pauda "talkRadio" vadītājs Kevins O'Salivans.

O'Salivans piebilda, ka Harijs ierodoties karaļnamā kļuva nostaļģisks, jo atkalredzēšanās ar ģimeni un būšana kopā viņam atgādināja "veco" dzīvi.

"Viņš nav saviļņots par saviem jaunajiem dzīves apstākļiem ASV."

Jau vēstīts, ka princis Filips no dzīves aizgāja piektdienas rītā Vindzoras pilī 99 gadu vecumā. Bēres notika 17. aprīlī. Covid-19 pandēmijas dēļ bēres norisinājās šaurā lokā.

Komentē 28

 
Anonīms
 

Tiem visiem karaliskajiem ekpertiem Harija un Megana ir kas sunu naglas pakala,un Harijam Amerika ir gimena un darbs,un ta bija jau Harija izvele aizvests savu gimeni prom no Karalnama un tie visi ir meli.

4.maijs, 19:06 Atbildēt

Cik labi, ka Latvijā ir tāds karaliskās ģimenes pazinējs Marcis! Visiem visu izskaidro, kā ir patiesībā :D Varētu ieteikt viņu Harijam par personīgo preses sekretāru, bet man bail, ka pasaule nesapratīs tik rupju un kļūdaini rakstītu tekstu.

4.maijs, 20:32 Atbildēt

Mums ir teiciens "var izvest cilvēku no laukiem, bet laukus no cilvēka nekad". Tieši tas attiecas arī uz Meganu. Ko nevar celt, to nevar nest un velk pa zemi...

4.maijs, 21:12 Atbildēt
Marcis > perle

Es padomasu pat Tavi ieteikumu Perle.

4.maijs, 22:14 Atbildēt
Perle > marcis

Labāk par nedomā! Es palasīju Tavus pēdējos komentārus un pārdomāju:

Marcis JAUNĀKIE KOMENTĀRI

Tu esi pederasts Mike..un tavi neta draugi Jani,Liga Grauda un Liana Marcinkecica.

Abu Meri skarbi un emocionāli izsakās par pandēmiju @ 19:54

Tu debila neta mauka,un aizver savas smirdigas zaunas Mike.

Abu Meri skarbi un emocionāli izsakās par pandēmiju @ 19:51

Es tev idiots jau 100 reizes saku,ka pederastiem nav nekads sakars ar gejiem,un tak ej pie daktera.

Kašers atceļ kāzas ar līgavaini @ 19:36

Liga Grauga neta mauka,Samantai ir labas izredzes tikt auksta vieta,un Kaspars ar Jani pareizi dara,un pederasts Savicki pats sev vari iebast tupli,un pederastijai nav nekada sakara ar gejiem.

Kašers atceļ kāzas ar līgavaini @ 19:22

Tu esi reali slims ar saviem pederastiem,un ej pie daktera..

Vakar, 20:40 Atbildēt

Kādai gan sajūsmai vajadzētu būt - dzīvo tik nost un visa sajūsma, saule katru rītu uzaust un ko vairāk vajag . Ja godīgi , tad man tās Harija problēmas neizsauc pilnīgi nekādas emocijas, vienīgi ir iespējams par kaut ko paironizēt.

4.maijs, 19:31 Atbildēt

Un pareizi,jo Latvija ir dauz problemas ar prezidentu,valdibu un Saiemu.

4.maijs, 19:35 Atbildēt
Beatrise Ezera > marcis

Mārci, beidz gvelzt.

4.maijs, 20:13 Atbildēt
Juris > marcis

Vislielākā Latvijas problēma ir debīlais un nekaunīgais Marcis Dzelme !

4.maijs, 21:38 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Vislielaka problema ir viens debils perdelis Juris,kas vel lama un apvaino manu mammu,reals dolbanijs urods.

4.maijs, 22:13 Atbildēt

Un vel garigs,morals kroplis un izimtenis Juris.

4.maijs, 22:16 Atbildēt

Ko sēja, to pļauj. Nevar būt laimīga dzīve bez ģimenes ar kaut kādu Amerikas svilpasti. Tur UK bija viņa vieta, tēvs, brālis, vecmāmiņa un citi piederīgie. Tā ir nelaime, ka viņš satika to alkatīgo sievieti.

4.maijs, 19:57 Atbildēt

Un Monikai Peberzai ir laikam peroniga nepatika pret Meganu,un vel viena ar vecuma demensi kopa ar tavu neta draugu debilo Juri.

4.maijs, 22:19 Atbildēt

Nabadziņš -viņam ir jāstrādā taču

4.maijs, 21:59 Atbildēt

PiderMārča analītiskais prāts un bezgala dziļās zināšanas par karalisko ģimeni ir apbrīnas vērtas.Cik var spriest informāciju šis garīgais kroplis un drģenerāts smeļ no karalisko kazu kūts,kur regulāri apsēklo iemītnieces...

Vakar, 0:11 Atbildēt

Tu debilas pederasts un neta mauka piderAlvine,un ko vecais perdeli vari par mani zinat ko es daru,un var tikai kopoties ar savu debili neta draugu Juri un abi esat garigi un morali kropli.

Vakar, 9:13 Atbildēt

Es Hara vietā dzīvotos kaut kur pa Bali, kā Kubasova vai dīdžejs Rīve.

Vakar, 9:39 Atbildēt

Tu morālais kropli piderMārci esi maukas dēls ieņemts asinsgrēkā.Tavs debilizms ir iedzimts un nav ārstējams.

Vakar, 10:18 Atbildēt

Tu jobana neta mauka PiderAlvine,un vel viens debilas,kas lama un apsauka manu mammu,un tu esi vecais perdeli ir riebigs un smirdigs pederasts un tav ir dauz kas kopigs un ar tavu debilo neta draugu Juri.

Vakar, 13:03 Atbildēt

Un tu esi tikai viens debils neta dirsejs,ar saviem saviem slimajiem murgiem,un tev 100% ir kopigs ar tavu debilo neta draugu Juri Alvils Spilva.

Vakar, 13:17 Atbildēt

Lai nu ar ko,bet ar prezidentu gan Latvijai nav nekādu problēmu,un arī pašam prezidentam nav problēmu.Reti gudrs,veiksmīgs cilvēks pa visām līnijām.Ar ļoti labu karmu.Harijam gan ir lielas problēmas,bet tās viņš sāks risināt pēc atgriešanās karaliskajā vidē un šķiršanās no tās prastās amerikāņu feministes

Vakar, 12:40 Atbildēt

Egils Levits ir tikai politisks ieliktenis,kas vairak muld neka runa.

Vakar, 13:05 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Tu šito politiku gan izbeidz, ja..?

Vakar, 19:52 Atbildēt

Man tās karaļu, prinču lietas vispār nav saprotamas, kā tauta var nolikt cilvēkus no karaliskās ģimenes Dieva vietā,piemēram braukt simtiem kilometru, lai tikai paskatīties pa gabalu uz tiem.Elst un jūsmot par muļķīgām ārišķībām, meliem, nemitīgo tēlošanu un izrādīšanos.Klaunāde.Esmu Harija pusē, lai dzīvo dabisku dzīvi un ir patiess.Un kā ģimene par to no viņa ir attālinājušies, tad tas tikai nozīmē, ka graša vērta ir tāda ģimenē.

Vakar, 14:10 Atbildēt

PiderMārci man vismaz ir draugi,bet Tevi lētās stacijas maukas dēlu neviens neņem kropli par pilnu..

Vakar, 15:20 Atbildēt

Tu garigas slimas kroplis,jobanas neta mauka,debilas pederasts,aborta atlieka,un ja dolbanas sranijas vel vienu reizi apsaukasi un apmelosi manu mamma,es tavi atradisu un nogalinasu,infantilas neta dirsejs.

Vakar, 17:12 Atbildēt

Mārci dzelm jeb kā tevi sauc nu iebrauci auzās, sekos iesniegums policijā par draudiem .

Vakar, 19:43 Atbildēt

Sen bija laiks.

Vakar, 20:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:59

Jaunākās diskusijas