Samanta Tīna atklāti pastāsta, pie kā noveduši saņemtie apvainojumi

tautaruna.lv 30.aprīlis, 12:09
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Dziedātāja Samanta Tīna Latvijas Televīzijas video stāstu sērijā par spilgtām sievietēm Latvijā, gatavojotis dziesmu konkursam "Eirovīzija 2021", atklājusi savu pieredzi, sastopoties ar kritiku un apvainojumiem.

Samanta atklāj, ka skolas laikā tikusi dažādi apsaukāta no vienaudžu puses, piemēram par "dinozaura galvu", "spalvaino" un saņēmusi arī citus apvainojumus.

"Es zinu, kā tas ir - iet līdz klasei, gar sienu stumies, lai tikai neviens mani neierauga, jo šodien atkal es esmu uzvilkusi tos trakos svārkus. Šodien atkal esmu uztaisījusi dinozaura galvas frizūru," atklāta ir Samanta.

Viņa daudz esot pārdzīvojusi arī pēc šova "Okartes skatuve", kurā plūca uzvaras laurus, kad saņēmusi apvainojumus par savu fizisko formu.

Visi saņemtie apvainojumi tikai veicinājuši dziedātājas spītības un bravūrības augšanu, taču ar naidu. Dziedātāja arī atklāj, ka mamma viņai teikusi, lai nekad nerāda savas asaras, tāpēc arī Samanta vienmēr centusies būs stipra.

"Tu visu laiku esi sasprindzis. Kur saspringums nonāk? Vienā jaukā dienā aizej uztaisīt analīzes un tev ir CIN1. Tev ir bojātas šūnas. Heisā - hopsā. Sevis nepieņemšana," atklāta ir dziedātāja. Šis atgadījums arī licis dziedātājai mainīt savu attieksmi un redzējumu par sevi.

"Es atceros, ka es sēdēju aizskatuvē, jau man bija analīžu rezultāti un es domāju: "Ko tu dari, Samanta? Tev Dievs ir iedevis talantu šūpulī un tu ar tādu agresiju ej uz skatuves. Tu atgrūd cilvēkus ar savu naidu, iekšējo niknumu, sevis nepieņemšanu, ko tu tikai saproti. Man tas bija spēriens, " atklāj Samanta.

Komentē 22

 
Anonīms
 

Citāts no raksta -Dita Baumane – Auza skaidro, ka ar 75 – 80% sieviešu kādā savas dzīves posmā inficējas ar vīrusu, kas var izraisīt dzemdes kakla vēzi, taču imūnsistēma ir tā, kas neļauj vīrusam tālāk attīstīties. Ar šo vīrusu saslimst arī vīrieši, taču viņiem tas aktivizējas mutes vai rīkles gļotādā, un viņi šo vīrusu pārnēsā.

Nevis dusmas,bet gan inficēts gultas biedrs Samantai uzdāvināja šo vīrusu.Tā kā nevajag muļķības runāt.

30.aprīlis, 12:33 Atbildēt

Kamēr tā iedomīgā persona domās, ka pasaulei sajūsmā jāelš, dzirdot viņas muzikālās izpausmes un uzmetīs lūpu, ja tās nepatiks, tikmēr būs arī citas, vēl sliktākas diagnozes.

30.aprīlis, 14:39 Atbildēt
Marcis > perle

Perle neta mauka,josh neta pederasts un stulbas ir tikai homofobs kam nepatik LGBT.

30.aprīlis, 16:26 Atbildēt
Līga Poriete > perle

Pilnīgi piekrītu. Žēl, ka tik maz sajēgas...kas tu, cilvēk, esi, kāpēc vispār esi.

30.aprīlis, 17:12 Atbildēt
josh > marcis

Es kā reiz esmu gejs, pederasts gan neesmu. Man patīk vīrieši vismaz virs 30. Homofobiju man būtu grūti pārmest.

30.aprīlis, 17:22 Atbildēt

Lielākoties ar HPV vīrusu inficējas vecumā līdz 26 gadiem, kad cilvēki ir seksuāli aktīvāki (un vieglprātīgāki). Arī pašai kādreiz šis vīruss bija. Prieks, ka tagad meitenēm vecumā no 12 gadiem ir iespēja potēties pret HPV un izvairīties no liekiem pārdzīvojumiem nākotnē.

30.aprīlis, 20:57 Atbildēt
Juris > marcis

Nožēlojamais analfabēt Marci - LV ir tikai viena smirdīga neta mauka - MARCIS DZELME ! Kaut tu ar Covid19 saslimtu un nosprāgtu !

30.aprīlis, 21:51 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu debilas izimteni un neta mauka piderJurite,un tu jobanas dolbajobs ka tu kretins vari apvainot un nolamat manu mammu,vecais riebigas pederasts .

1.maijs, 7:57 Atbildēt

Sasodīts, Marci, neatbildi taču tam idiotam, kas ar neskaitāmiem nikiem Tevi te visu laiku provocē!

1.maijs, 11:35 Atbildēt
josh > anna.toll

Tas vīruss tev tagad ir. To nav iespējams iznīcināt. Ar HPV var inficēties pat skūpstoties, un tas vīruss ir vairāk nekā 90% visu cikvēku. Viņam ir daudzi paveidi, es tev ieteiktu palasīt vikipēdiju. Potes pret dzemdes kakliņa infekciju palīdz tikai vienam paveidam. Bet arī aukstumpumpas ir HPV, papilomas vīruss.

1.maijs, 13:23 Atbildēt
Juris > marcis

Debīlais Marci ! Tu paliec galīgi ārprātīgs , kur es te pieminēju tavu māti ?!? Tev jau halucinacijas rādās . Nevaja narkotikas lietot , ej strādāt !

1.maijs, 21:27 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tev debilajam ir paranoja,es narkotikas un alkaholu nelietoju un vecuma skleroze,un beiz te mani regurari abdirts,un ja tu velreiz kau ko sliktu pateiksi pat manu mammu,es tavi nogalinasu,

2.maijs, 8:11 Atbildēt
Anna Toll > josh

Josh, aukstumpumpas gan ir HSV (Herpes Simplex virus), nevis HPV.

3.maijs, 10:14 Atbildēt

Jezzus, tā palaistuve tak nedomā, ka viņa prot dziedāt!?

30.aprīlis, 14:00 Atbildēt

Ja Tīnas vāverē tik neganta slimība iemetusies, tad šoreiz labāk neteikšu neko.

30.aprīlis, 15:18 Atbildēt

Īpaši stulbs - tā būs ļoti gudra rīcība ! Malacis !

30.aprīlis, 21:53 Atbildēt

tas no masturbācijas, jo normāli džeki kolektīvas kājstarpes nedrāž

30.aprīlis, 16:49 Atbildēt

Varbūt beidzot vajag pieaugt, bet nevis uzvesties kā mazgadīgai skuķei... kauns skatīties.

Nenoliegšu, Samantai ir talants, bet tā neatlaidīgā zvaigžņu slimība nav atkāpusies , un tas ļoti traucē viņas izaugsmei.

Veiksmi.

30.aprīlis, 18:12 Atbildēt

Narcisms pa ausīm tek ārā. Tā ir vienīgā nelaime.Priekš kam bij jāsakropļo sevi ar pīles pakaļu uz sejas? Pirms piepumpēšanas bij izskatīgs skuķis.

30.aprīlis, 20:39 Atbildēt

Kas tā tāda ?

1.maijs, 9:04 Atbildēt

Turies, Samanta, es esmu par Tevi un ar Tevi! Mani kādreiz skolā saukāja par SĪKO KRETĪNU AR ŽURKAS ZOBIEM. Bet attiecībā uz CIN 1 esi uzmanīgāka - izvēlies pareizo čali, pat ja instinkts ved citur, bet tie ir tikai hormoni. Turu īkšķus, lai Tu uzvari Eirovīzijā! Malacis, ka nerādi nevienam savas asaras - nevienu svešo citu asaras neinteresē. Tava mamma ir gudra. Tu savā dzīvē daudz sasniegsi, Samanta. Viss būs forši!

1.maijs, 11:31 Atbildēt

Jā, feministes neraud!

1.maijs, 16:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:18

Jaunākās diskusijas