Zināms, ko Elizabete II patiesībā domā par Harija un Meganas interviju

tautaruna.lv 21.aprīlis, 11:00
 
imago images/Frank Sorge/Scanpix/Leta
Tiek ziņots, ka Lielbritānijas karaliene Elizabete II, kura šodien svin dzimšanas dienu, nav noskaņota ģimenes apvienošanai, jo esot vīlusies par prinča Harija un Meganas Mārklas komentāriem intervijā Oprai Vinfrijai', raksta "Mirror".

Karalienei šodien aprit 95 gadi un avoti norāda, ka viņa jūtas apbēdināta par komentāriem un apvainojumiem pret karalisko ģimeni, kurus intervijā izteica mazdēls un viņa sieva.

"Karaliene vecākajiem padomniekiem ir skaidri norādījusi, ka viņa ir apvienojusies ar Čārlzu un Vijamu un ir vīlusies par Harija, un Meganas interviju," medijam "MailOnline" stāstījis avots.

Avots norāda, ka "abās pusēs" ir daudz sāpju un aizvainojuma, tāpēc mierizlīgums panākams vien sperot mazus solīšus.

Karaļnama biogrāfs norāda, ka Karalienei šobrīd nav noskaņojuma rīkot ģimenes apvienošanos.

"Mirror" raksta, ka medija redaktoram avots atklājis, ka Harijs pirms prinča Filipa bērēm uzrakstījis tēvam, princim Čārlzam "dziļi personisku" vēstuli, cenšoties mazināt spriedzi ģimenē.

Jau vēstīts, ka Viljams, Harijs un Čārlzs pēc bēru ceremonijas trijatā aprunājušies. Tāpat tiek ziņots, ka bērēs Keita Midltone centās samierināt brāļus.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Ja būtu pārliecinās, ka karaliene lasīs TR komentārus par šo tēmu, tad varētu uzrakstīt garu komentāru, eseju kā Ģederts Piebriedis, bet tagad slinkums rakstīt. Visticamāk, ka karalienes noskaņojums pamatots.

21.aprīlis, 11:57 Atbildēt

Nervi čupā...

21.aprīlis, 16:43 Atbildēt

Cūkmens aizbrauca!

21.aprīlis, 18:58 Atbildēt

Tu to par sevi?

21.aprīlis, 21:56 Atbildēt
Sarmite Slipe > lauma.5d49bbd293d7c

Par tevi.

22.aprīlis, 12:26 Atbildēt

Kāds jau lasa kārtējās tenkas!

22.aprīlis, 17:08 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:45

Jaunākās diskusijas