Pugačovas un Kirkorova mājkalpotāja atklāj patiesību par slavenībām

tautaruna.lv 22.aprīlis, 12:09
 
Tass/Scanpix/LETA
Slavenā Ļusja, kā viņu sirsnīgi sauc Krievijas šovbiznesā, palīdzējusi daudzām zvaigznēm, bet viņu vairāk pazīst kā Allas Pugačovas un Filipa Kirkorova mājkalpotāju. Viņa žurnālistiem pastāstīja, kā bija strādāt ar superzvaigznēm, raksta "Starhit".
Pirms dažiem mēnešiem Ludmila Dorodnova devās pelnītā atpūtā. Pēdējos gadus viņa strādāja pie Filipa Kirkorova, kurš viņai piešķīra dāsnu pabalstu un apsolīja palīdzēt nākotnē.

Pēc Dorodnovas teiktā, Kirkorovs pat gatavojās mājkalpotājai dzīvokli sev blakus, bet darījums neizdevās, un arī pati Ludmila nevēlējās dzīvot pašā centrā.

Tagad sieviete mazāk kontaktējas ar slavenajiem māksliniekiem, lai gan zina, ka vienmēr var pie viņiem vērsties pēc palīdzības, ja būs nepieciešams.

“Man Alla deva visu. Viņa bija pirmā persona, ar kuru kopā dzīvoju tā, ka man nekā netrūka. Viņa ir bezgala laipna un nemaz nav pretencioza, neskatoties uz to, ka ir īsta zvaigzne. Godīgi sakot, man patīk viņas raksturs. Viņai piemīt neatkārtojama humora izjūta. Ir viegli strādāt ar šādu cilvēku, komunicēt. Viņai nepatīk nejēgas, bet tās nepatīk nevienam. Varbūt viņas vislabākā īpašība ir tā, ka Alla novērtē talantu, zina, kā to atpazīt un vienmēr par to cīnās. Kad viņa redz, ka skatuves kolēģim ir radoša perspektīva, viņa sāk palīdzēt. Mūsdienās starp zvaigznēm ir daudz tādu, kurus viņa virzīja uz priekšu, audzināja," stāstīja Ļusja.

Sieviete arī atklāja, kādus ēdienus iecienījusi Pugačova. Izrādās, ka dziedātāja ir vienaldzīga attiecībā pret delikatesēm. Bet zupa un otrais ēdiens vienmēr ir jāpagatavo, un tā, lai būtu garšīgi.

"Pati Alla bieži stāv pie plīts. Viņai ļoti patīk kulinārijas eksperimenti un ļoti labi sanāk. Es nezinu, kur viņa atrada ceptu gurķu recepti, bet tie sanāca ļoti garšīgi. Es viņai tos vēlāk bieži cepu, tie atgādina cukini, un es arī turpināju eksperimentu - sāku tos pildīt ar olām. Alla šo ēdienu ēda ar prieku, "- sacīja Ludmila.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Kas tik, bļin, neatklājas! Par Fiļipu gan neko jaunu neizstātīja.

22.aprīlis, 15:50 Atbildēt

Par Fiļipu nedrīkst stāstīt. Kad te tas “masieris” izstāstīja klaču presei, kā Fiļips lūdzies, lai viņu izdrāž, puikam drīz sāka sekot algoti slepkavnieki. Puika kaut kur nozuda, par viņu nekas vairs nav dzirdēts. Cerams, ka kaut dzīvo droši un mierīgi. Es neatceros, kurā gadā tas bija, bet Kas Jauns tolaik vēl nebija. Visticamāk Privātā Dzīve, vai varbūt Vakara Ziņas (tagad laikam tās arī vairs neeksistē?).

22.aprīlis, 21:16 Atbildēt
Marcis > josh

Tu josh neta mauka,ar saviem meliem,un ar pederasts

22.aprīlis, 21:17 Atbildēt

Euuu....reportieri-varbūt vienkārši pastāsta?nevis jusu šova virsraksts-" atklāj???patiesibu"?

22.aprīlis, 23:17 Atbildēt

Cepts gurķis - nu vai zin!!!!

23.aprīlis, 0:48 Atbildēt

Kādi murgi cepti gurķi. To var ēst tikai sivēni.

23.aprīlis, 1:03 Atbildēt

Bez brillēm neredzu, vai Allai patīk ekskrementi?

23.aprīlis, 19:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:05

Jaunākās diskusijas