Zināms, kāpēc Rīgā bija ieradies sporta zvaigzne Useins Bolts

tautaruna.lv 21.aprīlis, 17:30
 
Reuters/Scanpix/LETA
Pagājušajā nedēļā Rīgā bija ieradies sprinteris, pasaules rekordists 100 m un 200 m sprinta distancēs, kā arī īsā sprinta stafetē Useins Bolts. Jura Vaidakova materiālā "Pasaulē ātrākais cilvēks filmējas Rīgā" izdevumā "Kas Jauns" vēstīts, ka Bolts piedalījies reklāmas filmēšanas procesā.

Par to, ka Bolts atrodas Rīgā, viņš pats paziņoja vietnē Instagram.

Tika noskaidrots, ka viņš filmējas Dizaina fabrikas jeb D.FAB radošajās telpās Pārdaugavā, kur kompānija no Nīderlandes Team HorstHuis uzņēmuma, visticamāk, zīmola Puma reklāmu.

Par to, kā notika filmēšana un kāpēc tā notika tieši Latvijā, klusē gan producenti no Latvijas, kas kūrēja šo procesu, gan D.FAB vadība, jo izpaust detaļas liedz konfidencialitātes līgums.

Šī reklāma nāks klajā jūnijā, tad arī sabiedrība varēs ko vairāk uzzināt par Bolta vizīti Latvijā.

Useins Bolts ir jamaikiešu vieglatlēts — sprinteris, pasaules rekordists 100 m un 200 m sprinta distancēs, kā arī īsā sprinta stafetē. Kopā Olimpiskajās spēlēs un Pasaules čempionātos U. Bolts ir izcīnījis 16 zelta medaļas, kas padara viņu par vienu no veiksmīgākajiem vieglatlētiem vēsturē.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Fu...r

21.aprīlis, 19:05 Atbildēt

Ko tad šis reklamēs, kondonus vai čipšus ?

22.aprīlis, 8:01 Atbildēt

Šis paskatījās, ka te laba dzīve, bet nēģeru tikpat kā nav. Tagad būs.

22.aprīlis, 15:54 Atbildēt

Kāpēc lai viņam būtu jāreklamē kondomi? Simtiem tūkstošu, ja ne miljoniem sieviešu gribētu bērnu no viņa. Čipšus viņš varētu reklamēt, jo ikdienas treniņos iztērē vismaz 4x vairāk kaloriju, nekā parastais mirstīgais, kuram slinkums pacelt pakaļu no dīvāna.

22.aprīlis, 21:05 Atbildēt
josh > izidors.m.rkak.ns

Tiešām īpaši stulbs.

22.aprīlis, 21:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas