Danilāns par Covid-19 potēm: Vakcinētie nemirst

tautaruna.lv 21.aprīlis, 10:30
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Gastroenterologs, profesors Anatolijs Danilāns kanāla Rīga TV24 raidījumā "Uz līnijas" abildējis skatītājam par vakcināciju pret Covid-19.

Danilāns ir pārliecināts, ka vakcīna pret Covid-19 palīdz cilvēkiem un samazina nāves gadījumu skaitu no jaunā koronavīrusa.

"Paklau, mani kā ārstu uztrauc, ka katru dienu Latvijā kādi astoņi varbūt desmit nomirušie. Labi, es piekrītu, varbūt, kāds tur ir drusciņ nepareizi pieskaitīts, bet nē - visi jau nu nav tā, ka ņemti un pielikti kovida dēļ," saka ārsts.

"Bet vakcinētie nē. Vakcinētie nemirst," uzsver Danilāns.

Jau vēstīts, ka pret Covid-19 vakcinētām personām atbilstošā epidemioloģiskajā situācijā un līdz ar zaļa sertifikāta ieviešanu, kā arī pie pietiekamas vakcinācijas aptveres varētu ļaut lielākā skaitā pulcēties brīvā dabā un saņemt plašāku pakalpojumu klāstu, liecina otrdien valdības sēdei iesniegtā Veselības ministrijas (VM) prezentācija par izņēmumiem vakcinētām personām un apsvērumiem obligātai vakcinācijai.

Par vakcinēto persona tiek uzskatīta divas nedēļas pēc pabeigta vakcinācijas kursa. Taču, ja iedzīvotājs potēts ar "AstraZeneca", tad viņš par vakcinētu tiek uzskatīts arī no 21. līdz 90.dienai pēc pirmās devas. Tāpat noteikts, ka par vakcinētu persona tiek uzskatīta, ja saņemta vakcīna, kuru atzinusi Eiropas Zāļu aģentūra, Pasaules Veselības organizācija vai regulators, ar kuru Eiropas Savienība vai Latvijai ir līgums par ražotāju pārbaužu atzīšanu.

Komentē 9

 
Anonīms
 

"Es neuzskatu, ka koronavīruss pļaus visus. Nē, nepļaus! Pa kādam vārgulītim tikai, kurš jau ir dieviņam nāvi parādā!" norāda Danilāns.

Vai tiešām Dievs piedeva šos vārdus?

21.aprīlis, 11:00 Atbildēt

Ōō, Dainis pēta arī mirstību ar Covid.

21.aprīlis, 11:58 Atbildēt

Čekas stukači gan saules mūžu nedzīvos, viņus ātri pieveic slimības

21.aprīlis, 15:59 Atbildēt

pagaidīsim gadu,tad redzēs

21.aprīlis, 16:09 Atbildēt

Tas ir labi, ka no vakcīnas vēl nemirst.

21.aprīlis, 16:44 Atbildēt

ha,no vakcinas nemirst,tikai ar vakcinas izraisitiem pec efektiem!

21.aprīlis, 18:21 Atbildēt

Vakcinējies un kļūsi nemirstīgs!

21.aprīlis, 21:28 Atbildēt

Danilāl! bet dzert tomēr vajadzētu mazāk!!1

21.aprīlis, 22:01 Atbildēt

Vai tie tad nemirs lidz 200 vai 300 gadiem,vai ari vispār nemaz nemirs

21.aprīlis, 22:24 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:33

Jaunākās diskusijas