Viktors Ščerbatihs skarbi izsakās par sieviešu uzvedību, iepazīstoties internetā

tautaruna.lv 21.aprīlis, 15:12
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Bijušais Latvijas svarcēlājs Viktors Ščerbatihs kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas" paudis skarbu viedokli par iepazīšanos "Tinderī".

Viktors pauž, ka nesaprot, ko sievietes šajā iepazīšanās aplikācijā meklē, jo uzskata, ka "normālu vīriešu" ir palicis ļoti maz.

"Pateikšu, kādi ir palikuši - pusvīrieši, pleiboji, dzērāji, pēc tam narkomāni. Nav vīriešu, tikai viens no pieciem," uzskata Ščerbatihs.

Turklāt Ščerbatihs novērojis, ka sievietes "Tinderī" meklē skaistus "prinčus" un mēdz ignorēt "normālus vīriešus", kuri, Viktora vārdiem - nedzer, nepīpē un nelieto narkotikas. Viņš pauž, ka sievietēm ir ļoti augstas prasības vizuālajā izskatā. Viņš pats saskāries ar situācijām, kad tiek ignorēts iepazīšanās portālos, norādot, ka sievietes ir ļoti izvēlīgas, lai gan izvēles iespējas ir ļoti mazas.

Tāpat Viktors neslēpj, ka šobrīd ir brīvs no attiecībām un norāda, ka šajā laikā ir grūti iepazīties.

"Šodien nekas nav, tāpēc, ka visi ir maskās, visi ir mēteļos un man nepatīk resni. Ja es neredzu seju, es nevaru pienākt pie cilvēka," atklāts ir bijušais sportists.

Komentē 11

 
Anonīms
 

tā jau visi zolīdi,bet paši sūta'' baklažānu'' foto. Gribi uzticamu vīru? Tad jāņem nesmuks,bet ,ja gribi skaistu narcisu, tad var sanākt visādi.Man nav problēmu iepazīties.Mārcis visu laiku man seko. Pat uz randiņu lūdza.Man pat pielūdzēji uzrodas!Jūtos kā Anglijas princis!

21.aprīlis, 16:18 Atbildēt

Ja runā nopietni bez ākstīšanās tad Ščerbatihs runā taisnību. Sievietēm nav vajadzīgi vīrieši kuri sporto,nedzer (ar normu ieraut jau vajag gan),nesmēķē un nenarkojas ,jo tādi vīrieši nešķiet interesanti. Raksta,ka tādus meklē ,bet īstenībā tā nav.Vispār būt par pederastu tagad ir topā.

21.aprīlis, 18:34 Atbildēt

Jā taisnību runā.Aizrāva. Bet par sievietēm kurām nepatīk pareizie?Es domāju viņas saprot, ka būs prasības. Un kā likums daudzas kas meklējas nekādām prasībām neatbilst.Bet vispār interesanti laiki. Skatos brīnos

23.aprīlis, 4:00 Atbildēt
dzintars > aelita.dean

Redz kā ir ,sievietes grib mīlestību un ciešanas kā ziepju operās.Redz narkomāns,tātad jāiet pie ārstiem,jāārstē un jācieš,bet ,ja jobers tad jāuzpasē lai pie brūtēm neskrien un tt. Ir viss kā ziepju operās,bet ko ta tas staigā trenuškās pa istabu,nagi nolauzti,caururbti ,nelok,nenarkojas,tas tak nav interesanti.Topā vēl ir tie plastmasas probķi ausīs.Izstiepj ausis kā zilonim kuras ar lielgabalu sašautas ,nu tas ir tas interesantums un vēl vajag notetovēties ar plikām pakaļām un galvaskausiem.

23.aprīlis, 12:28 Atbildēt

Viņš uz sevi ir kaut reizi palūkojies no malas? Kurai tas neglītenis interesē.

21.aprīlis, 18:47 Atbildēt

nepatīk Ščerbatihs? Tad ņemat pidarainu pussievieti ar savīlētiem nagiem, kurš pats īsti nezin vai vecis viņš ,vai sieviete( domā,līst ārā no skapja vai vēl pagaidīt) ,naglu iedzīt nemāk ,jo bail nagus apskādēt un gorās pie spoguļa ilgāk kā sieva .Pietaisīs bērnus un aizlaidīsies, jo izvēle liela uz katra ielas stūra šim pa 5 brūtēm un 5 brūtgāniem .Tad vientuļās māmiņas sēd pašas "Otra puse'' un melo ,saka ,ka 2 bērni,bet īstenībā 4.

21.aprīlis, 20:02 Atbildēt

Labs psihologs varētu precīzi noraksturot Viktoru, skatoties īso video raksta sākumā. Saprotu, kāpēc viņš ir viens. Tiiiiiik ļoti pats sev patīk.

21.aprīlis, 20:17 Atbildēt

Šoreiz Perle tev taisnība. Es video nebiju skatijies. Sēd šitādā pozā ar paplestām kājām tikai tādi kuri sevi vērtē ļoti augstu. Vai narcisi.Šitādā pozā sēdēt man būtu neērti pat dzērāju veču kompānijā dzerot alu.

22.aprīlis, 7:22 Atbildēt
īpaši stulbs > dzintars.5fc38a066d1d3

Jā, tā ir.

22.aprīlis, 15:55 Atbildēt

Man izskatās, ka drēbes par šauru, tāpēc tāda poza un resnie nepatīk.

22.aprīlis, 17:20 Atbildēt
dzintars > silva

Man Mārcis ari savu resno piedāvāja,bet es atteicos.

22.aprīlis, 19:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:59

Jaunākās diskusijas