Valērijs Meladze sesto reizi kļuvis par tēvu

tautaruna.lv 15.aprīlis, 18:44
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Krievu mūziķis un producents Valērijs Meladze paziņojis, ka ar sievu, dziedātāju, bijušo grupas "VIA Gra" dalībnieci Albinu Džanabajevu, sagaidījuši pasaulē ierodamies bērniņu.
Meladze atklāja, ka šajā pavasarī, 12. aprīlī, ģimene sagaidījusi pasaulē nākam meitiņu.
"Albinuška, es tevi mīlu!!! Uz priekšu, tāpat kā iepriekš, ir daudz jaunu un interesantu lietu, ko mēs iepazīsim šajā skaistajā pasaulē ar jaunu cilvēku!" sievai par meitu pateicas Meladze.
Šis ir mūziķa sestais bērns. Džanabajevas un Meladzes ģimenē jau aug divi bērni - 17 gadus vecais Konstantīns un šešgadnieks Luka. Meladzem ir arī trīs meitas Inga, Sofija un Arina, no laulības ar Irinu Maļuhinu, kura tika šķirta 2011. gadā.
Valērijs Meladze ir gruzīnu izcelsmes krievu mūziķis.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Kārtīgs vecis, zina ko dara.

16.aprīlis, 8:39 Atbildēt

Riktīgs spraudējs, jā! Atklāti sakot, es arī Albīnuškai neatteiktos ielikt pa pillo.

16.aprīlis, 9:13 Atbildēt

ipaši stulbais ,es jau tev ne reizi esmu teicis,ka tavu miesu un prātu ir pārņēmusi miesaskāre un netiklība. Tas nav pieklājīgi.Paldies dievam Meladze vismaz ir viens no dziedātājiem kurš nav pederasts.

16.aprīlis, 14:26 Atbildēt

Tu jau pats virs pat iespraust kādam vai kādai neesi spējīgs, tāpēc tikai drukā un drukā komentus vēlreiz, vēlreiz, vēlreiz un vēlreiz, kamēr roka piekūst.

16.aprīlis, 18:41 Atbildēt

Tas bija īpaši stulbam - onanētājam WC virs tualetes poda.

16.aprīlis, 18:42 Atbildēt
dzintars > v.lodzis.balodis

Mārcis niku nomainijis.Vālodzis Balodis ir pirmais vīriešu dzimtas pārstāvis uz zemeslodes kurš nekad nav pielūdzis dievu Onānu! Visu cieņu tev par tavu dzelzs izturību!Tu noteikti kā komēdijā ar Andriano Čelentano '' Spītnieka savaldīšana'' ej apslāpēt savu tieksmi uz baznīcu zvanīt zvanus? Mani aplausi!

16.aprīlis, 22:09 Atbildēt
Vālodzis Balodis > dzintars.5fc38a066d1d3

Un mani aplausi Tev!

19.aprīlis, 16:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:50

Jaunākās diskusijas