Latvijas mediķe pamatīgi aizvaino Jutu Valdmani

tautaruna.lv 14.aprīlis, 11:30
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Latvijā pazīstamā influencere Juta Valdmane sociālajos tīklos vērš uzmanību kādai "Veselības centra" 4 darbiniecei, kas nekautrējusies viņu aizvainot ar rupjiem komentāriem.
Sieviete, kas pēc Jutas publicētās informācijas, ir endokrinoloģe "Veselības centrā 4", sociālajos tīklos rupji un uzbrūkoši komentējusi Valdmanes fotogrāfijas.

Viņa nievājoši izteicās par influenceres izskatu, valodas lietošanu, tostarp, izsmēja Jutas angļu valodu, un pie kāda foto pat nekautrējās pierakstīt: "Tev komplimentus izsaka tikai deģenerāti. Tu smirdi? Zini to?".

Ar vietnes Instagram starpniecību Valdmane vērsās pie "Veselības centra 4", informējot par šādu darbinieces rīcību. Jāuzsver, ka Valdmane un minētā sieviete nav pazīstamas, un viņa nezina, kas šī persona ir.

Juta arī piebilda, ka, lai gan daļā šādu situāciju (kad saskaras ar apvainojumiem internetā) cilvēkus vienkārši ignorē, šajā gadījumā nolēma neklusēt.

"Tiešsaistes apcelšana nav un nekad nebūs OK! Nav svarīgi, kādā vecuma grupā tas tiek darīts. Ja jums nav ko labu pateikt /nokomentēt, tad nerakstiet / nesakiet neko. Jūsu un citi bērni mācās no mums - pieaugušajiem. Kā mēs varam gaidīt, ka internetā un arī dzīvē tas nenotiks, ja pieaugusi sieviete nevar sevi un savas emocijas savākt rokās?!"" viņa pauda.

Situāciju komentējusi arī minētā ārstniecības iestāde, kurā sieviete strādā.

"Paldies, ka neklusējat par šāda veida problēmām!

"Veselības centrs 4" norobežojas no dr. Dagnijas publiskajiem izteikumiem - viņas komentāri neatspoguļo uzņēmuma nostāju. Ārste šobrīd uzņēmumā darbu neveic. Mēs esam pret jebkāda veida agresiju gan e-vidē, gan klātienes saskarsmē," teikts komentārā.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Muahahahahahahahaha!!!

Še tev piļ-Valdmane!Mehehmeehmeeh!

14.aprīlis, 13:18 Atbildēt

Taisnība

14.aprīlis, 19:52 Atbildēt

Fluncierene,nevienam nepatīk patiesība.Kāds intelekts šam radijumam.Idomīgu uzpūtīgu radijumu nosauca atbilstoši viņa izskatam.

14.aprīlis, 13:43 Atbildēt

Jutas kundze, kāpēc Jūs esiet iedomājusies, ka par Jums "Ja jums nav ko labu pateikt /nokomentēt, tad nerakstiet / nesakiet neko. ?

14.aprīlis, 16:39 Atbildēt

Kā par mironi: vai nu labu, vai neko.

14.aprīlis, 17:18 Atbildēt

Kur, bļin, palika mans komentārs, kurā izteicu aizdomas, ka šoreiz zem nika "endokrinoloģe" slēpjas mūsu Marcis..?

14.aprīlis, 20:10 Atbildēt

Pirmām kārtām īsti nesaprotu kālab šajā raksta tiek likts uzsvars uz ''MEDIĶE'' !!!???Otrkārt nesaprotu kālab tiek minēta ''rupekles'' darbavieta !!!??? Un galvenais ... NU NEPUBLICĒ TAD ''KUNDZĪTE'' NEKO , JA NETURI KRITIKU ... PAT JA VIŅA ROBEŽOJĀS AR RUPJĪBĀM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neticēsi, bet šādi ir ta realitāte, un vedot aktīvu dzīvi sociālajos tīklos ar to ir jārēķinās !!! Un starp citu ... es šo ''Veselības centra 4'' vietā nevis atvainotos par ''rupekli'' , darbinieci, bet gan apsvērtu iespēju griezties tiesā par neslavas celšanu... jo pēc teksta var padomāt , ka VISI Veselības centra 4 darbinieki ir šādi, un nepārprotami pēc šīs publikācijas Jūsu tēls tika sabojāts! Bet .... negribu lai citi pārprastu manis rakstīto... šī ''kundzīte'' protams varēja ''sūdzēties'' pret to ''rupekli''... bet nu noteikti ne konteksta ar darba vietu !!! ... un arī ''mediķus'' aiztikt nevajadzēja ... JO RUPJĪBAS VIŅAI UZRAKSTĪJA KONKRĒTAIS SUBJEKTS... un tas vēl arī nav īsti zinām... kas tur tieši ir bijis un vai nav tur kaut kas izrauts no konteksta...

14.aprīlis, 20:23 Atbildēt

Loti pareizi,ka tiek minēta tās dāmītes darba vieta un profesija.Lai domā pirms raksta.Un pēc teksta nu nekādi nevar padomāt,ka visi Veselības centra 4 darbinieki ir tādi,nekāds tēls nav sabojāts.

15.aprīlis, 13:10 Atbildēt

nezinu kas ir Juta Valdmane, bet tā silikona lelle bildē izskatās pēc putnubiedēkļa, tādu var slavēt nogribējušies tīņi

14.aprīlis, 21:10 Atbildēt

Kurā Latvijā tas radijums ir pazīstams? Kas tā par Nastjas Ribkas analogu?

14.aprīlis, 22:47 Atbildēt

Ulmaņlaikos pusplikas bāra meičas baznīcā sēdēja uz atsevišķa sola, bet dakteri vienmēr bijuši cienījami!

15.aprīlis, 11:44 Atbildēt

Smird visa Latvija..un šitie plastmasas dzīvnieki man vnk kretinē..

15.aprīlis, 12:42 Atbildēt

Pazīstama flunciniere? Pazīstama ar ko? labāk nemēģināšu uzminēt,ka nesanāk ziepes.Ir meitenes kam taisnība nepatīk:((

15.aprīlis, 14:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:50

Jaunākās diskusijas