Ukraiņu zvaigzne parāda, kā izskatījās pirms milzīgajiem vaigu implantiem

tautaruna.lv 18.aprīlis, 19:47
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Ukrainā pazīstamā influencere, psiholoģe un TV šovu zvaigzne Anastasija Pokrišuka kārtējo reizi ir parādījusi, kā izskatījās pirms iespaidīgajām pārvērtībām - pirms meitene gūlās zem skalpa un ar plastiskās ķirurģijas palīdzību pārvērtās līdz nepazīšanai.

Anastasija parādījusi, kā izskatījusies tikai vēl pirms 3 gadiem - 2018. gadā. Foto redzams, ka jaunā sieviete veikusi lūpu korekcijas. Tagad viņas lielāka "rota" ir vaigu kaulu implantiem ar kuriem meitene lepojas.

Sieviete uzskata, ka tikai pilnīgāku lūpu iegūšana "nebūtu glābusi situāciju" - Anastasija neuzskatīja sevi par skaistu sievieti.

Gada sākumā Anastasija rādija saviem Instagram sekotājiem fotogrāfijas, kurās viņa redzama 18 gadu vecumā - pirms mākslīgais skaistums kļuva par viņas apmātību. "Atpazini sievieti? Tā esmu es 18 gadu vecumā. Kāds vēl vēlas teikt, ka agrāk bija labāk?" jautā Anastasija, kura nepiekrīt, ka dabiskais skaistums būtu patiesi pievilcīgs.

Jau pērn vēstījām, ka interneta uzmanību piesaistījusi 32 gadus vecā ukrainiete Anastasija, kura ir mākslīgā skaistuma fane.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Satriecošs skaistums, stabili var pretendēt uz Pasaules Skaistuma karalienes titulu.

18.aprīlis, 20:55 Atbildēt

Ar viņas skaistumu esmu šokā. No sākuma padomāju,ka rāda gamadrilu zooparkā.

18.aprīlis, 21:07 Atbildēt

Ar viņas ''skaistumu'' var tikt vaļā no jebkura konkurenta vai tjoščas. Jāpasaka tikai adrese. Zvans pie durvīm 3 naktī.Atver durvis un šitā radība stāv. Es nomirtu.Godīgi atzīšos tad jau labāk ar Mārci vai Kašeru.

18.aprīlis, 21:14 Atbildēt

Kāpēc pie savām durvīm gaidīsi 3.00 naktī? Ko uz Juglu neatbrauci? Es tur veselu stundu nostaigāju - pa ceļam satiku tikai vecu tanti, kas pa naktīm klīst un garāmgājējiem stāsta, ka vīrs pirms 2 gadiem nomira no saindēšanās un vienīgais abu dēls nomira jau agrāk - no asinssaindēšanās, vnk no saindēšanās un no asinssaindēšanās, un tāda viņa šeit halātā un čībās naktīs klejo apkārt. Otrs bija vīrietis ar vidēji lielu suni - pret mani suns bija draudzīgs. Tevis tur nez kāpēc nebija. Tad nu uzliec modinātāju uz 03.00. Tavu adresi es zinu.

19.aprīlis, 1:26 Atbildēt
Roberts > v.lodzis.balodis

Suns tevi apleca?

19.aprīlis, 20:28 Atbildēt

Ko jūs vsp saprotiet no skaistuma? Viņas skaistuma pēc raud daudz cilvēku, ļoti daudz psihiatru raud un gaida pie sevis ciemos, lai aprunatos par tādu skaistumu. Un pie reizes piešķirtu viņai bezmaksas dzīvokli ar mīkstām sienām un modernu apģērbu no kolekcijas "garās piedurknes". :)

18.aprīlis, 23:07 Atbildēt

smadzenu implantus neielika :D

19.aprīlis, 3:01 Atbildēt

Ar to, ka Linda Leen nekad nebūs mana, vēl nevaru samierināties, bet tas, ka Pokrišukas manā gultā nekad nebūs, esmu pilnīgi pārliecināts.

19.aprīlis, 9:27 Atbildēt

Palīīīgāāāā!!!!!!!

19.aprīlis, 11:54 Atbildēt

ja bija normala izskata,tad tagad ir krople pec sejas izskata.

19.aprīlis, 16:44 Atbildēt

Piekrītu. Žēl sievieti, - ko vien cilvēki neizdara ar sevi, lai sajustos pieņemti...

19.aprīlis, 20:05 Atbildēt

nesaprotu es neko ,ne Anglijas prinču skaistumā,ne te. Kāpēc cilvēks domā,ka viņš ir skaists ,ja šim sejas vietā ir Āfrikas pērtiķa gamadrila dibens?!

19.aprīlis, 17:17 Atbildēt

Mārča slapjo sapņu sieviete

20.aprīlis, 19:09 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas