Nikola Krištopane pēc saslimšanas ar gripu: Turpmāk potēšos pret visu

tautaruna.lv 16.aprīlis, 11:45
 
Ekrānuzņēmums
Uzņēmēja Viļa Krištopana meita Nikola Krištopane mikroblogošanas vietnē Twitter atklājusi, ka sasirgusi ar gripu.

Nikola atklājusi, ka jūtas ļoti slikti un nevēlas iedomāties, kā būtu, ja inficētos ar jauno koronavīrusu.

"Esmu saķērusi gripu un godīgi sakot - ir briesmīgi, nemaz negribu iedomāties, kas būtu no covid. Turpmāk potēšos pret visu!" - raksta Krištopane.

Uz komentāra jautājumu, kā saslimusi, Nikola atbild: "Nu nezinu, COVIDS tas nav (tests bija) un parasta apaukstēšanās arī nē. Nav ne jausmas kā. Nezinu vai to sauc par gripu, bet ķipa, cik sapratu ir "cold" un "flu", un man ir otrais variants, tā ārsts teica. Ārsta vārdiem, "lipīgi mošķi nekur napzūd"."

Komentāros cilvēki novēl viņai ātru izveseļošanos un apspriež, ka šobrīd ir savādi, ja kādam ir gripa, kad apkārt valda Covid-19 pandēmija.

"Klau, varbūt stulbs jautājums, bet kā un kur šogad iespējams dabūt gripu?" - raksta komentētājs.

"Diemžēl Covid-19 testi nav 100% un ir gadījumi,kad pat 4 x testē - visi testi ir negatīvi, bet tāpat tas ir Covid19! Pēc dažām nedēļām intereses pēc var nodot antivielas un redzēt, vai tik tas nav bijis tas pats Covid19, jo gripa tiešām šogad ir reāls retums," norāda komentāra autore.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Pret visu nav iespējams sapotēties, piemēram, pret mīlas iestāšanās faktu.

16.aprīlis, 11:57 Atbildēt

es ar esmu slimojis ar gripu bez potēšanas,redz dzīvs un sprauns.Gripa ir reāls retums jo ikgadējo gripu ir pārņēmis mistiskais kovids.Kad man bij gripa tad lauza kaulus,izzuda garšas un smaržas izjūtas(ēd ķiplokus un neko nejūti ,osti un neko nejūti ),totāls bezspēks,trūka elpas. Kovidfani atrodat atšķirību no jūsu kovida?

16.aprīlis, 12:02 Atbildēt

ar potēm saprātu neielies

16.aprīlis, 12:34 Atbildēt

Ne reizi mūžā, un paldies Dievam, ar gripu slimojis neesmu un nezinu, kā tas ir.

16.aprīlis, 19:04 Atbildēt

Ārsta vārdiem, "lipīgi mošķi nekur napzūd"."———— Ja nevarēja pārtulkot latviski cold un flu, kā tad šis ārsta teiktais skanēja angliski?

Komentāros cilvēki novēl viņai ātru izveseļošanos un apspriež, ka šobrīd ir savādi, ja kādam ir gripa, kad apkārt valda Covid-19 pandēmija.————Gripa patiešām šogad ir salīdzinoši reta parādība, jo cilvēki nevar pulcēties lielos baros, sēž mājās, mazgā rokas, ievēro piesardzību.

16.aprīlis, 19:13 Atbildēt

Joch,tu esi nozombēts muļķītis. kovids ir gadu vecss,bet nu jau izstrādātas vakcīnas,testi un viss pārējais un potē tevi labie onkuļi par velti.Kā zināms no tautas gudrības tad siers par velti ir tikai peļu slazdā. Kustini smadzenes.

17.aprīlis, 9:45 Atbildēt

redz tu pats pateici to par ko nēesi kustinājis smadzenes nepulcējas baros,sēž mājās,mazgā pakaļas un ievēro piesardzību un rezultātā gripa izzuda,bet tak to pašu dara ar kovidu ,bet kovids izplatās namordņiku cenas pieaug,dez līdzekļu cenas pieaug un nav aizlieguma tās tirgot ar pārspīlētu cenu un tt.

17.aprīlis, 9:49 Atbildēt

"Nav ne jausmas kā. Nezinu vai to sauc par gripu, bet ķipa, cik sapratu ir "cold" un "flu" ------- Krištopane, kas ir "ķipa"?

16.aprīlis, 20:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas