Viljams un Harijs velta sirsnīgus atvadu vārdus vectēvam

tautaruna.lv 14.aprīlis, 10:30
 
Reuters/Scanpix/Leta
Šonedēļ visa pasaule sēro par prinča Filipa nāvi un viņa mazdēli - princis Viljams un princis Harijs - veltījuši vectēvam sirsnīgus atvadu vārdus, ziņo ārzemju mediji.

38 gadus vecais princis Viljams pirmdien publiskojis atvadu vārdus vectēvam.

"Es jūtos laimīgs, ka man ne tikai bija viņa piemērs, kas vadījis visu dzīvi, bet arī viņa ilgstošā klātbūtne, kad esmu pieaudzis - gan labos laikos, gan vissliktākajās dienās," rakstīja Viljams. "Es nekad neuzskatīšu par pašsaprotamām īpašās atmiņas, kuras maniem bērniem būs par to, kā viņu vecvectēvs pastaigājās ar viņiem ratiņos un paši piedzīvoja viņa pielīpošo piedzīvojumu izjūtu un nebēdnīgo humora izjūtu!"

Arī princis Harijs dalījies ar privātu vēsti vectēvam.

"Mans vectēvs bija cilvēks ar pienākuma, goda un lieliska humora sajūtu. Viņš bija uzticīgs sev, ar ļoti asu prātu un spēja pievērst sev visas telpas uzmanību, pateicoties savam šarmam - arī tāpēc, ka nekad nezināji, ko viņš varētu pateikt," raksta Harijs. "Viņu atcerēsies kā laulāto draugu visilgāk valdošajam monarham, greznu karavīru, princi un hercogu. Bet man, tāpat kā daudziem no jums, kuri zaudējuši mīļu cilvēku vai vecvecāku sāpīgā pagājušā gada dēļ, viņš bija vectēvs - barbekjū meistars, zobošanās leģenda un līdz mielēm nekaunīgs."

View this post on Instagram

A post shared by People Magazine (@people)

Jau vēstīts, ka dienu pēc 99 gadus vecā prinča Filipa nāves viņa sieva karaliene Elizabete II karaļnama oficiālajā Instagram profilā dalījās ar foto un aizkustinošiem vārdiem.

“Viņš vienmēr ir bijis mans spēks un tāds bijis visus šos gadus. Es, visa ģimene, kā arī Lielbritānija un daudzas citas valstis ir parādā viņam daudz vairāk, nekā viņš pats jebkad varēja pieprasīt, ” teikts ierakstā.

Jāpiebilst, ka pagājušajā piektdienā mūžībā aizgājušā Edinburgas hercoga, Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vīra prinča Filipa bēres notiks šajā sestdienā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Par aizgājējiem tikai labu vai neko...

14.aprīlis, 15:20 Atbildēt

Meganai bail rādīties karaliskās ģimenes acīs, jo visus apmelojusi. Vai tā neliete nesaprot, ka Dievs visu redz un dzird. Viena riebīga, pretīga personība. Aizgājējs jau viņai daudz ko pateica acīs, tāpēc jau izliekas, ka nevar braukt. Kārtējie Meganas meli. Bet pie tā jau jāpierod, jo Megana ir melu karaliene. Nepatīkama sieviete, kaut tam princim atvērtos acis.

14.aprīlis, 20:01 Atbildēt

Visu pateici? Pati jau nu gan esi tik ļoti patīkama būtne.. :)) ja jau raksti tik žultainus vārdus, tad pati no Meganas diez ko daudz neatšķiries!

14.aprīlis, 21:14 Atbildēt
Marcis > lauma.5d49bbd293d7c

Kas tu esi Sandra Zandberga,ka vari Maganu apliet ar saviem meslies,un Megana jau gaida otro bernu,un ko baigi gudra vari zinat ko Megana dara un ko ne..

14.aprīlis, 21:29 Atbildēt
dzintars > marcis

Mārci un tu negaidi bērnu no Kašera?

15.aprīlis, 17:46 Atbildēt

Sprauns bij savos 100 gados līdz šim laimes un drošības vakcīnu neielaida

15.aprīlis, 13:47 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:50

Jaunākās diskusijas