Elizabete II publicē aizkustinošus vārdus

tautaruna.lv 12.aprīlis, 12:09
 
Reuters/Scanpix/LETA
Dienu pēc 99 gadus vecā prinča Filipa nāves viņa sieva karaliene Elizabete II karaļnama oficiālajā Instagram profilā dalījās ar foto un aizkustinošiem vārdiem.

Portretam pievienots aizkustinošs karalienes citāts par savu vīru no runas, ko viņa teica 1997. gada zelta kāzu gadadienas svinībās Londonas banketu zālē, atsaucot atmiņā “brīnišķīgos piecdesmit gadus” kopā ar Edinburgas hercogu.

“Viņš vienmēr ir bijis mans spēks un tāds bijis visus šos gadus. Es, visa ģimene, kā arī Lielbritānija un daudzas citas valstis ir parādā viņam daudz vairāk, nekā viņš pats jebkad varēja pieprasīt, ” teikts ierakstā.

Tikmēr jāpiebilst, ka pagājušajā piektdienā mūžībā aizgājušā Edinburgas hercoga, Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vīra prinča Filipa bēres notiks šajā sestdienā Vindzoras pils Sv.

Pirms bēru ceremonijas princis Filips visā Lielbritānijā tiks pieminēts ar klusuma brīdi.

Covid-19 pandēmijas dēļ bēres norisināsies šaurā lokā, bet ceremonijai varēs sekot televīzijas tiešraidē. Karaļnams arī aicinājis britus nepulcēties pie Vindzoras pils, bet pieminēt aizgājēju katram savās mājās.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Lai viņam ir Debesu valstība. Viņš tiešām nodzīvoja skaistu, bagātu, laimīgu dzīvi. Un vēlu, lai Elizabete ir stipra, vesela un nodzīvo pāri simtam.

12.aprīlis, 12:35 Atbildēt

Lai Miers viņa dvēselei...

12.aprīlis, 15:27 Atbildēt

Patiesam nodzivots skaists gadu skaitlis bet zel ka nesasniedza100 gadu skaitli , nu lai lidzjutiba berniem un mazerniem,ka ar mazmazberniem un pasai Elizabetei2 , lai vieglas smiltis un saldu dusu tai saule.

12.aprīlis, 15:59 Atbildēt

Brīnumaini, ka var nodzīvot tik ilgus gadus kopā. Pārskatot fotogrāfijas no viņu abu jaunības līdz vecumdienām, patiešām ir pārliecība, ka bija saskanīgs pāris. Lai viegls ceļš mūžībā princim Filipam!

13.aprīlis, 20:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:08

Jaunākās diskusijas