Magones vīrs atklāj patieso iemeslu savai greizsirdībai

tautaruna.lv 9.aprīlis, 16:12
 
Ekrānuzņēmums
Šutovu ģimenē jau kādu laiku starp laulātajiem valda krīze, bet pāris nolēmis vērsties pēc palīdzības pie attiecību konsultanta, vēdiskā filozofa un skolotāja Uģa Kuģa. Magones vīrs atklājis, ko jūt pret sievu kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra".
"Es biju agrāk greizsirdīgs, bet tā nav greizsirdība. Tas ir aizvainojums," atklāts ir Žanis, stāstot, ka viņa pirmā sieva esot vīrieti krāpusi. Tāpat Žani piekrāpusi kāda sieviete Anglijā.

Žanis sarunā atklāj, ka viņa attieksme pret intīmajām attiecībām krasi atšķiras no Magones uzskatiem.

Magones vīrs atklāj, ka viņam ļoti sāp Magones stāstītais par Venti. Viņš sapratis, ka mīlestība un sekss ir ļoti atšķirīgas lietas un piemetina, ka, viņaprāt, cilvēki par to ir aizmirsuši.

"Es esmu par mīlestību, bet sekss ir lai bērnus radītu," norāda Šutovs un atklāj, ka nevēlas seksu katru dienu, turklāt vēl ar dažādiem "pribambasiem".

Savukārt skūpstus viņš uzskata par cieņas un mīlestības izrādīšanu, taču nenoliedz, ka sen nav skūpstījis Magoni, jo "viņa neļauj".

Jau vēstīts, ka Magones un Žaņa Šutovu attiecībās iestājusies krīze. Magone sūdzējusies, ka vīrs nestrādā un arī intīmajā dzīvē starp abiem iestājies sasaluma periods. Gada sākumā Žanis devās peļņā uz ārzemēm un Magone neslēpa, ka atšķirtības laikā abi centīsies saprast arī savstarpējās attiecības, taču Žanis mājās pāradās agrāk pēc tam, kad Šutovu mājā pa nakti bija palicis cits vīrietis.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Tur, jā, laikam bez Kuģu Uģa palīdzības neiztikt.

9.aprīlis, 16:17 Atbildēt

Klau,tam ir uzvārds Kuģis,vai viņš tikai izkrita no augšējā klāja,un atsitās pret piestātnes betonu?Man domāt, ka otrais.

9.aprīlis, 21:00 Atbildēt

Vismaz to nakšņotāju taču izsvieda pa durvīm ārā?

9.aprīlis, 16:34 Atbildēt

Kā tad ka gotiņai gribas, ka top aplecina vairākas reizes dienā. Par nelaimi gotiņai, žanis izrādās nav vaislas bullis, bet gan kārns, klibs āzis. Te nu arī viņu ceļi šķirsies. Govs (magone) turpinās meklēt kādu bulli vai ērzeli, žanis kādu klibu vecu kazu, kura nemaz negrib, ka to aplecina.

9.aprīlis, 20:12 Atbildēt

Kazu jau dupšuMārcis aizvīla...

9.aprīlis, 20:57 Atbildēt
Yohn Plunt > tedis

Tad žanis var cerēt uz kādu kuslu aitiņu. Govs vai ķēve viņam neder. Pilnīgi noteikti.

9.aprīlis, 22:36 Atbildēt

Magonei vajag kādu mīlnieku no Nigērijas, kā savulaik Kombuļu Inesei. Problēma tajā, ka tos nigēriešus nelaiž uz Latviju, nedod vīzu. Bet arī te mākonim ir sudraba maliņa! Magone varētu doties uz Nigēriju, un tur priecāties ne tikai ar vīru, bet ar visiem ciema vīriešiem! Un, ai ai ai, kādi labumi viņiem tur starp kājām mētājas!

10.aprīlis, 0:03 Atbildēt

Tedi>Nepiesauc nelaimi tūlīt piderēns nokāps no kazas un būs klāt ar savu standarta vienveidīgo gānīšanos.

9.aprīlis, 21:05 Atbildēt

Tā jau arī būs!

9.aprīlis, 21:17 Atbildēt

kad redzu Magoni tad manī viss ceļas un sacietē kā Brahmas bullim. Ja viņu vēl te rādīs es izdarīšu noziegumu ,jo nevaru noturēt vairs savas dzīvnieciskās tieksmes !Braukšu ari es pie vēdiskā filozofa uz konsultāciju kā atturēties man no šī likumpārkāpuma?Bet ,ja nopietni tad šitas zooparks ir nepārspējams!Kaut kas līdzīgs bij jutubā kur bij nofilmēti divi bomži kuri pie smilšu kastes gaišā dienas laikā kopojās.Nav tālu līdz viņu līmenim.

9.aprīlis, 21:11 Atbildēt

Man arī s*ds kļūst jo ciets, kad ieraugu magoni-govi. Knapi varu nolikt kluci...

9.aprīlis, 22:38 Atbildēt

Tev arī vajag uz Nigēriju!

10.aprīlis, 0:03 Atbildēt
dzintars > yohn.plunt

Tev jābrauc pie Magones,viņas smaids atmiekšķēs tavu čupu un aizcietējumu nebūs.

10.aprīlis, 14:16 Atbildēt

Laikam jau nav ko rakstīt...Magone slavenība, smiekli nāk, pat ieraugot viņas foto vēmiens nāk. Secinājums riktīga lauku mauka. Un nesaprotu, kāpēc par viņu raksta?

11.aprīlis, 15:52 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:21

Jaunākās diskusijas