Kāpēc Meganas kāzu kleitas izvēle pārsteigusi Karalieni?

tautaruna.lv 9.aprīlis, 18:00
 
PA/Scanpix/Leta
Megana Mārkla savās kāzās 2018. gadā bija tērpusies modes nama "Givenchy" kleitā. Avots apgalvo, ka Elizabete II bijusi pārsteigta par Meganas izvēli, raksta "Mirror".

Domas par Meganas kāzu kleitu dalījās - kamēr vieni uzskatīja, ka tā ir izsmalcināta un eleganta, citi to dēvēja par pārāk "vienkāršu".

Izrādās, ka arī karaļnamā bijušas raizes par Meganas kleitu. Saskaņā ar avotu, Elizabete II bijusi "pārsteigta" par līgavas izvēli. Tas saistīts ar faktu, ka Megana jau vienu reizi bija šķīrusies.

Avots medijam "Mail in Sunday" norāda, ka Karaliene paudusi pārsteigumu, ka šķirtene Megana izvēlējusies tik baltu kleitu kāzām ar princi Hariju.

Tradicionāli baltas kāzu kleitas tiek uzskatītas par šķīstības simbolu. Tā kā Megana jau bija iepriekš laulājusies, Elizabete II gaidīja, ka viņa izvēlēsies citas nokrāsas baltu kleitu, piemēram, šampanieša vai pat maigi rozā krāsā.

Megana 2011. gadā apprecējās ar producentu Trevoru Engelsonu.

Komentē 12

 
Anonīms
 

un par plīvuru viņa nebija pārsteigta?

9.aprīlis, 18:56 Atbildēt

Baltā krāsa, jā, daudzām tautām ir nevainības krāsa, bet plastiskie ķirurgi uz to neskatās un piešuj jaunavības plēvi, cik reižu vajag un cik ir pieprasījums.

9.aprīlis, 19:25 Atbildēt

Elizabetes vīrs Filips, starp citu, šodien miris, bet viņi vēl tur par kleitas krāsu kasās! Kauns viņu vietā...

9.aprīlis, 19:28 Atbildēt
Sarmite Nikitina > izidors.m.rkak.ns

Tur jau tā lieta,ka viņi šodien patiesām nekasās par to.Bet mūsu(godājamie) ar prātu apdalītie TAUTA RUNĀ redaktori var izdomāt tādā dienā publicēt tādus mēslus.

9.aprīlis, 19:42 Atbildēt

Tā palaistuve taču jau bija precējusies. Plēvi varbūt var salāpīt, tomēr es nedomāju, ka vīrs viņai bija vienīgais vīrietis. Vāja aktrise, izgulēja ceļu nedaudz uz augšu. Parasta mauka, runājot vienkāršāk. Neņēma naudu, bet ņēma karjeras iespējas. Un kuru gan interesē plēve?

10.aprīlis, 5:57 Atbildēt
Marcis > josh

tu josh,kas pats ir tikai prasta nolietota neta mauka,un kopa ar saviem neta draugiem Tedi un dzintaru,un es piekritu Sarmitei Nikitinai,ka Tauta Runa toc ir reali abdaliti prata.

10.aprīlis, 9:14 Atbildēt
Perle > marcis

Toties lasot Tavu komentāru, nevienam nerodas šaubas par Tavām prāta spējām.

10.aprīlis, 11:52 Atbildēt
Marcis > perle

Man ir pie vienas vietas tavas prata spejas,un tas ir mans personiskais viedoklis

10.aprīlis, 12:49 Atbildēt

Manis pēc kaut vai būtu ietinusies baltā linu palagā.

9.aprīlis, 21:19 Atbildēt

Tas tiešām nebija piemēroti. Arī šampanieša krāsa būtu pārāk gaiša Meganas seksuālajai vēsturei. Bet nupat jau visiem ir skaidrs, cik melīga, ambiocioza, slavas un naudas kāra ir šī persona, kura iet pāri līķiem. Tas slikti beigsies, un jau pavisam drīz.

9.aprīlis, 23:52 Atbildēt

Ko var klausīties gandrīz simtgadīgas večiņas spriedumos par kāzu kleitas izvēli!

10.aprīlis, 11:50 Atbildēt

Un labak palasi josh kometarus,un pati filre savejos

10.aprīlis, 12:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:59

Jaunākās diskusijas