Gobzems pēc šķiršanās publicē privātu ierakstu

tautaruna.lv 8.aprīlis, 13:09
 
Oksana Džadana/F64
Politiķis Aldis Gobzems, kas soctīklos bija publiskojis paziņojumu par laulības šķiršanu, neslēpj - viņš jau saņem uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma.

Kā privātā ierakstā Facebook raksta Gobzems, dienas laikā viņš Facebook saņēmis septiņus uzaicinājumus, taču lūdz respektēt viņa privātumu un vēlmi padzīvot pašam ar sevi.

"Šis būs tāds privāts ieraksts. Mans labākais draugs pēc mūsu sarunas teica - uzraksti šito. Tad nu rakstu.

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski un faktiski esi stabilā top viedokļu līderu sadaļā. Un vēl smagāks darbs tas ir, ja esi trakais politiķis Gobzems, kuru aprunā daudzkur vai gandrīz visur (mans atpazīstamības reitings socioloģiski pārsniedz lielāko vairumu citu politiķu). Šis darbs prasa lielus upurus. Lielus un personīgus. Tie, kuri nav bijuši politiska līdera statusā, to nesapratīs. Es izvēlējos ceļu - būt pats. Un es izvēlējos ceļu - sasniegt savus dzīves mērķus, man kā vīrietim gribas sasniegt vairāk par - atražoju sevi, nosēdos pie tv un gaidu brīnumu. Tas ir normāli, ja cilvēkam ir mērķi. Tas ir pareizi.
Un tagad tā privātā sadaļa. Es gribu, lai Jūs kā cilvēki, nevis zvēri, mežoņi, enerģijas vampīri vai tiesneši par to padomājiet. Tīri cilvēcīgi.
Sākšu ar smieklīgo daļu. Šodien esmu saņēmis septiņus uzaicinājumus. Meitenes, es neesmu dildo, es esmu dzīvs cilvēks, man ar visu manu dzelzbetona nervu sistēmu ir jūtas, sajūtas, emocijas, arī es mīlu, iemīlos, ilgojos, skumstu un izbaudu visu sajūtu gammu. Vienīgi manas prāta spējas un rakstura noturība ļauj izvēlēties, kad būt racionālam un kad ļauties iracionālam. Ļaujiet man tagad padzīvot ar sevi.
Bet kāpēc TAS bija jāsaka publiski? Tāpēc, ka racionāli es saprotu, ka esmu publiska persona un ka man neizbēgt no tā, ka tiesās, aprunās, apspriedīs, ka TAS tāpat būs publiski. Labāk ir pateikt pašam, nevis slēpties. Kas tas par politisku līderi, kurš slēpjas? Es nekad neslēpjos runāt par to, par ko ir mans publiskas personas pienākums. Līderis nebaidās nevienas grūtības. Viņš tās risina un atrisina finālā.
Tālāk par delfiem un citiem. Padomājiet taču racionāli. Jums tika lūgts netraucēt un respektēt. Jūs tiešām domājat, ka cilvēks, kurš ir stāvējis un kritis par mani un vienmēr klusējis, tagad kļuva par paristu vai jenotu un Jums pēkšņi sniegs intervijas? Jūs tiešām tik zemu vērtejat mani un cilvēkus ap mani? Manējie mani nenodod, un es viņus. Tas ir necaursitams mūris. Un būs tāds.
Kāpēc? Tā nav neviena daļa. Neviens nezina visu stāstu, un nevienam tas arī nav jāzina. Kā jebkurš jebko var spriest, nezinot neko? Jūs ziniet, ka mana publiskā dzīve galīgi neliek rauties atklāt to mazo daļu privāto, gar ko patiesi nevienam nav nekādas daļas. Es saprotu, tiem, kam nav publiskas dzīves, tie, kāda viena daļa, ļoti kaut ko grib publisku parādīt. Mums publiskā pietiek, un mums ir tiesības uz šo to pavisam niecīgu privātu.
Vai es tagad metīšos uzreiz atbildēt uz tiem septiņiem uzaicinājumiem? Nē. Man ir jāuzvar savas dzīves izšķirošais mačs. Man tas kā vīrietim ar mērķi ir svarīgs. Es nevaru samelot sev un atteikties no šī mērķa. Tas ir mans dzīves upuris - nenobīties no sava dzīves ceļa, uzdevuma un sirdsbalss. Un es nebūšu melojis sev. Man ir svarīgi sev nemelot. Un nobeidzot. Es zinu, ka mani bērni varēs ar mani lepoties pie mana kapa," raksta Gobzems.
Kā vēstīts, iepriekš Gobzems rakstīja:
"Es un Krista vēlamies Jūs informēt, ka esam nolēmuši šķirt mūsu laulību. Lēmums ir abpusējs un saskaņots. Milzīgā ar politisko darbību saistītā spriedze un patērētā enerģija izrādījās nesavienojama ar mūsu kā pāra kopā būšanu. Mēs joprojām būsim mīloši vecāki mūsu bērniem un paši labi draugi."
Šis ieraksts gan vēlāk tika dzēsts.

Komentē 26

 
Anonīms
 

Ko nu ? Septiņas meičas jau atraidījis !

8.aprīlis, 13:40 Atbildēt

Ne tik narcicisms bet lielummāniju un milzīgs egocentrisms bez pamatojuma.Ja šo klaunu salīdzina ar fīreru tad tas ir apvainojums patiešām ģeniālam politiķim Ādolfam Hitleram.Šī nav fašisma slavināšana.Ko vien nozīmēja pieteikties par sanitāru zinot ka saņems atteikumu.Cirks turpinās...

8.aprīlis, 14:52 Atbildēt

precīzi un trāpīgi ,

8.aprīlis, 22:32 Atbildēt

Skaidrs,ka nav fašisma slavināšana.Ja būtu,tad būtu jāmin Musolīni nevis Hitlers.

9.aprīlis, 11:15 Atbildēt

Gobzems kādu laiku padzīvos pats ar sevi. :) Lai tak pamēģina, nevajag ar savām vāverēm uzbāzties.

8.aprīlis, 15:24 Atbildēt

Normāls džeks,ne tā kā piderass kašķers.

8.aprīlis, 17:21 Atbildēt
Perle > tedis

tu beidz- tie abi no viena skapja!

8.aprīlis, 23:53 Atbildēt
Marcis > perle

Perle un Tedis,viena ir neta mauka un otrs ir riebigs un smirdigs pederass.

9.aprīlis, 10:01 Atbildēt
Tedis > marcis

Smirdīgs esi tu pider,pa miskastēm dzīvo,un kazu jāj...

9.aprīlis, 10:38 Atbildēt
Perle > marcis

Marci, Sutu Tavus komplimentus Tev atpakaļ. Te paskaidrojums, kāpēc :)

Marcis

Reģistrējās: 4.jūlijs 2020, 16:05

Pēdējo reizi manīts: Šodien, 14:10

JAUNĀKIE KOMENTĀRI

Un tas ir tikai viens gadijums no 20 miljoniem..

Sieviete pēc vakcīnas saskaras ar baisu blakusefektu @ 14:09

Sarmite pederastijai nav nekads sakars ar gejiem,jo ta ir slepta pedofilija un tas nav tikai mans izdomajums,un Tedi neta mauku es nemaz negribi runat.

Ieva Florence-Vīksne kļuvusi gluži neatpazīstama @ 12:06

Perle un Tedis,viena ir neta mauka un otrs ir riebigs un smirdigs pederass.

Gobzems pēc šķiršanās publicē privātu ierakstu @ 10:01

un TR pareizi dara,ka vairs nedrikst vairs publiski abdirst Kasparu un Jani.

Ieva Florence-Vīksne kļuvusi gluži neatpazīstama @ 9:39

Tu tak teici,kad nekad vairs Kasparu un Jani nesauki par pederastiem,un tu neesi visa Latvijas tauta,bet tikai viens individs

Ieva Florence-Vīksne kļuvusi gluži neatpazīstama @ Vakar

MANA DALĪBA FORUMĀ

9.aprīlis, 15:12 Atbildēt
Juris > perle

Paklau cien. Perles kundze ! Vai Jūs tam kroplajam un perversajam radījumam Marcim neizrādiet parāk lielu uzmanību un godu ? Priekš kam tas vajadzīgs , kas tur interesants ? Apspriesties un diskutēt var tikai ar normāliem cilvēkiem nevis ar garīgiem kropļiem , kuri pat nezina ka gejs un pedarasts ir sinonīmi . Un vēl lielas ar savu idiotismu .

9.aprīlis, 20:28 Atbildēt

Nu, pilns rublis viņam nav.

8.aprīlis, 19:19 Atbildēt

Īsts glumeklis,kailgliemeža un mitrenes krustojums.Es ar tādu uz viena poda kakāt neietu.Pilnīgi piekrītu Alvila komentāram.

8.aprīlis, 19:23 Atbildēt

ups , labs

8.aprīlis, 22:38 Atbildēt

....milzīga lielummānija.......

8.aprīlis, 20:05 Atbildēt

labs

8.aprīlis, 22:37 Atbildēt

Mums jau ir mūžīgie mīlētāji un viņu atkāsmes... Magone, Linda .. tagad arī Aldis !!

Es nesaprotu, kam gan interesē kā Magone skuj kāju spalvas, kā Linda precas un škiras...un Aldim pieteikušās 7 .. Vai mēs uzzināsim, ja būs pieteikušās vēl kādas ???? .

8.aprīlis, 20:28 Atbildēt

Manu komentaru nez kāpēc izdzēsa ...

8.aprīlis, 20:30 Atbildēt

Aldis,Linda,Kašers,Magone- uzmanības trūkums....

8.aprīlis, 20:30 Atbildēt

ir arī daļēja taisnība , ja tāir īstenība un patiesība ... . kaut kas cilvēcīgs vēl ir saglabjies viņā .

8.aprīlis, 22:38 Atbildēt

Ir pozitīvi brīži kad vēlams nodarboties ar pašapmierināšanos vai mētelīša virināšanu

9.aprīlis, 11:48 Atbildēt

ASV politiķis, kuram nav veiksmīgas privātās dzīves, nevar izveidot veiksmīgu politisko karjeru. Tur būs tāda liela gudrība...

9.aprīlis, 13:07 Atbildēt

Viss ir pupu mizas. tikai ģimenei pilnai ir nozīme...un vienīgā vēetība!!!Kāpēc politikas dēļ nevar saturēt ģimeni? Tūkstošiem politiķu viņa ir...un tiek sargāta!!!Tie ir meli!!!Nekaunīgi meli...tad kāpēc vispār par to vajadzēja stāstīt sabiedriskam cilvēkam"ja necieš citu domas?Lai veicās...bet neveiksies"ja nav mugurkaula priekš ģimenes...tikai politikai???Sūds tā politika pret sieviņu un bērniņiem,ja nevar apvienot...ko domā tu?

9.aprīlis, 14:07 Atbildēt

Es arī tāpat domāju.

9.aprīlis, 16:26 Atbildēt

Aldis tak ir zilais, meičas, lieciet viņam mieru, viņš ar Kašeru salaiž

9.aprīlis, 18:30 Atbildēt

Nu lai, tikuntā Kašķeris precēs tikai Jāni.ZILIE ancuki ar jau gatavi.

9.aprīlis, 18:40 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:13

Jaunākās diskusijas