"Man joprojām patīk tērēt"; Kambala pastāsta, kā zaudējis savu bagātību

tautaruna.lv 10.aprīlis, 14:46
 
Romāns Kokšarovs/F64
"Man ir paticis tērēt," par iespaidīgajām summām, kuras saņēmis un tērējis atklāti kanāla STV pirmā raidījumā "Kad viņas satiekas" stāsta bijušais basketbolists Kaspars Kambala.

"Es ieteiktu - nedomā, cik tu pelni, domā, cik tu iekrāj," uz jautājumu, ko sev ieteiktu pirms desmit gadiem, atbild Kambala. Viņš norāda, ka viņam vienmēr ir paticis tērēt naudu.

Tāpat Kambala neslēpj, ka ļoti dārgi viņam izmaksājušas šķiršanās no sievām ASV, kur šķirtajai sievai jāatstāj teju vairāk nekā puse no mantas, piemēram, ģimenes divas automašīnas pēc šķiršanās palika sievai.

Kambala ir šķīries divas reizes.

Kaspars smej,ka procentuāli esot aprēķināts, ka cilvēkiem, kuri divas reizes bijuši miljonāri un zaudējuši savu bagātību, "trešā reize, kad būsi miljonārs ir 80%" un smejas, ka ir uz pareizā ceļa.

Tāpat Kambala norāda, ka jaunībā, saņemot iespaidīgās naudas summas, viņam paticis citiem izmaksāt un dot lielas dzeramnaudas. Taču pats saskāries ar situācijām, kad paziņas izvairās finasiāli palīdzēt.

Kambala atklāj, ka 21 gada vecumā Turcijā parakstījis līgumu par 800 tūkstošiem, no kuriem 200 tūkstošus saņēmis avansā, ar ko nācies pēc tam sabiedriskajā transportā doties mājās. Savukārt Krievijā pēc līguma parakstīšanas, dodoties uz banku, viņš izmantojis arī miesassarga pakalpojumus.

Tāpat Kaspars norāda, ka viņam nepatīk, ja cilvēki dalās padomos par viņa naudas tēriņiem.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Kā nu katram neiet, bet visas nelaimes nāk no bābām.

10.aprīlis, 14:54 Atbildēt

Lai dzīvo tas, kam nav nekas !

10.aprīlis, 16:20 Atbildēt

Kas viegli nāk tas viegli aiziet. Ja ar prātu tērētu tad visam mūžam pietiktu,bet vajag tak auto par 100 k eur un visādas dārgas lupatas kuras tādas pašas tirgū tirgo tikai 1000 reizes dārgākas jo pieder ''Dolce Gabana'' diviem pidarasiem

10.aprīlis, 18:24 Atbildēt

Sākumā pats nopelni tik daudz lai varētu atļauties auto par 100 k un tad varbūt varēsi mācīt citus kā viņiem tērēt savu naudu

11.aprīlis, 8:11 Atbildēt
īpaši stulbs > mihail.1971

Es atkal sapratu, ka Dzintars Kambalu nemaz nemāca, bet ir dusmīgs uz Kaspara likteni un žēlo basketbolistu.

11.aprīlis, 10:48 Atbildēt
Valdis > mihail.1971

Nu es , teiksim, varu nopirkt auto par 100 k, bet nopirku par 30k. Kāpēc lieki tērēties?

11.aprīlis, 12:27 Atbildēt
dzintars > mihail.1971

tāpēc jau tagad daudzi sportisti kuri bij miljonāri kasa savas pakaļas jo viss notrallināts dārgos sūdos,narkotikās un maukās.Hokejistam Ozolam 4 miljoni bij sezonā,bet tagad vēl nesen strādāja kaut kādā firmā par menedžeri.Bokserim Taisonam lasiju 300 miljoni bij ,bet tagad tikai parādi.Es nevienu nemācu,bet brīnos kā var notrallināt 800 k sūdos un pēc karjeras beigām būt ar pliku pakaļu?Nu ,jā tak pērk brūtēm somiņas par 8000 eur gb. un visādus dārgus mēslus kuri vizuāli neatšķiras no tirgū pirktām no Kīnas.Man pilnīgi pohuj viņu liktenis,es brīnos.Kāpēc jāpērk rolls roiss ,ja normāla mašīna 30 k maksā? Kāpēc vajag izrādīties kā tam Porziņģim kurš lielās ar apenēm par mājas cenu?Redz zīmols.Vienkārši plātīties vajaga.Dieviņam nepatīk kad ubagi trako un vēl nauda mīl gudros.

11.aprīlis, 13:42 Atbildēt
josh > dzintars.5fc38a066d1d3

Droši vien tev ir taisnība. Es pats piederu pie tās sugas, kam patīk iepirkšanās. Jo dārgāk, jo labāk. Tas sniedz apmierinājumu vairāku dienu garumā. Tur apakšā ir psiholoģiskas problēmas. Man nekad nesniegtu gandarījumu padjobkas pirkums tirgū, bet oriģinālajā veikalā, tā sajūta, ka tava soma vai vienalga kas nav viltojums, tas sniedz gandarījumu. Es apzinos savu problēmu, bet nezinu, kā to izlabot.

11.aprīlis, 16:04 Atbildēt
dzintars > josh

Man pilnīgs pofigs ir uz lupatām.Man ari patīk pirkt piem auto remontam un restavrācijai. Liels kaifs nopirkt jaunas detaļas un atrestavrēt antīku auto .Pilnīgi kaifs,bet lupatas vismazāk man interesē.Kāpēc pirkt pa tūkstošiem ,ja ieejot normālā veikalā 10 reizes lētāk apģērbsies un izskatīsies ne sliktāk ,varbūt pat labāk.?Cik to orginālo ir? Tur tāpat kā ņen Boch instrumentus kuri agrāk bij ekskluzīvi ,bet virsū tagad rakstīts Made in Rumania.Lieki izmesta nauda. Nopērc Kīnu un rukā .10 sanāk tādi un strādās daudz ilgāk kā Boch.Izlabosies tad kad pakaļa būs plika un būs jāiet šancēt par 350 eur uz rokas.

11.aprīlis, 18:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:11

Jaunākās diskusijas