Leģendārās Šēras ieraksts soctīklos pamatīgi sadusmo fanus

tautaruna.lv 6.aprīlis, 18:00
 
AFP/Scanpix/Leta
Dziedātāja Šēra atvainojusies saviem mikroblogošanas vietnes Twitter sekotājiem pēc ieraksta par Džordža Floida slepkavību, raksta "Mirror".

74 gadus vecā Šēra rakstīja, ka, iespējams, būtu varējusi palīdzēt Džordžam Floidam, ja viņa nāves brīdī būtu atradusies notikuma vietā.

Kā zināms, 2020. gada maijā Mineapolisā, Minesotas štatā aresta laikā mira afroamerikānis Džordžs Floids.

Šēra savu ierakstu vēlāk dzēsa, taču nedēļas nogalē viņa dalījās ar jaunu ierakstu, kurā atklāj, ka kāds draugs viņai licis saprast, ka iespējams sāpināt daudzus cilvēkus, pasakot ko nepiedienīgu.

Tikmēr fani norāda, ka dziedātājai piemīt "baltādainās glābējas komplekss", kas vairāk palīdz viņas pašas tēlam nekā palīdz risināt samilzušos rašu problēmjautājumus.

"Mums, baltajām sievietēm, jābūt uzmanīgām, lai nepadarītu sevi par notikuma epicentriem. Esmu pārliecināta, ka to nevēlējies, taču tā tas izskatās," Šērai norāda fane.

"Šēra, es tevi mīlu, bet tie nebija daži cilvēki, kuri pārprata. Tie bija tūkstoši, kuri tevis teiktajā saskatīja ko sliktu," norāda Šēras sekotājs.

"Neviens nenoliedz, ka tavi nodomi bija labi, bet varbūt mēģini saskatīt, kur ir problēma? Pat, ja tava sirds bija pareizajā vietā," norādīts komentārā.

Jau vēstīts, ka policists Dereks Šovens, aizturot Floidu, turēja viņu piespiestu pie zemes un vairākas minūtes viņa ceļgalas atradās uz Floida kakla. Floids no gūtās traumas aizturēšanas brīdī mira. Derekam Šovenam tika izvirzītas apsūdzības Floida nonāvēšanā.

Džordža Floida nāve izraisīja afroamerikāņu kopienas rīkotus protestus pret policijas vardarbību vairākās ASV pilsētās, kas vietām pārvērtās masu nekārtībās un grautiņos.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Divreiz tekstu izlasīju, bet tā arī neko no tā nesapratu. Laikam esmu galīgi stulbs.

6.aprīlis, 19:19 Atbildēt

Mēģini lasīt vēlreiz, bet no beigām uz sākumu.:)

6.aprīlis, 19:48 Atbildēt

Ar Tevi, nu nemaz nestrīdos. DDD)))

6.aprīlis, 23:47 Atbildēt

Es arī neko neiebraucu DDD)))

6.aprīlis, 23:48 Atbildēt

Noskatieties video par Floida aizturēšanu - Floids vispirms lūdz "oficiera kungs, es neko sliktu neesmu izdarījis", tad saka " oficiciera kunga, lūdzu, atlaidiet mani, noņemiet man no kakla ceļgalu, es tūlīt nosmakšu, lūdzu, jūs mani nogalināsiet" un beigās saka " piedot, māt, es tevi mīlu, Liza, es tevi mīlu, un pasaki bērniem, ka es viņus mīlu". Baltais policists ir sadists.

7.aprīlis, 3:34 Atbildēt

Citādi jau laikam ar nēģeriem nemaz nevar.

7.aprīlis, 9:15 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:40

Jaunākās diskusijas