FOTO: Roberto Meloni sasmīdina ar "politisko reklāmu"

tautaruna.lv 1.aprīlis, 19:11
 
Oksana Džadana/F64
Atraktīvais dziedātājs un pavārraidījuma vadītājs Roberto Meloni sociālajā vietnē Instagram dalījies ar amizantu kadru un "politisko reklāmu" , kurā pauž savu nostāju par... dillēm.

Roberto publicējis neparastu kadru, kurā redzams "aizturētā" ampluā.

Pie attēla Roberto raksta:

"Mīļie draugi! Kvēlie mani sekotāji! Jā! Jūs pareizi saprotat! Es esmu pieņēmis lēmumu KANDIDĒTIES. Esmu PAR ZAĻĀM UN VESELĪGĀM DILLĒM! Saraksts ar 247 numuru!

Ja vēlaties, rakstiet, lūdzu, komentāros, ko jūs gribat mainīt, kurš būtu mans pirmais lēmums vai selfie, kuru jūs gribētu redzēt manos tīklos, kuras būtu sastāvdaļas manā jaunajā politikas karjerā. Vēl neesmu izvēlējies, kura pilsēta būtu man piemērotākā un es arī par to lūdzu jums pačukstēt jūsu variantus (esmu dzirdējis jau par Muceniekiem, Dzērumiem, Bolderāju, Paragvaju un Urugvaju). Es visu izdarīšu, lai mums ir tikai labāk ( sākot ar mani, protams)."

Roberto Agostino Meloni ir itāļu dziedātājs, pasākumu un televīzijas raidījumu vadītājs, kurš dzīvo un darbojas Latvijā. Viņš divas reizes ir piedalījies Eirovīzijas dziesmu konkursā: 2007. gadā kā grupas "Bonaparti.lv" dalībnieks un 2008. gadā kā grupas "Pirates of the Sea" dalībnieks.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tur laikam neko nevar darīt.

2.aprīlis, 8:13 Atbildēt

Itālijā ,,0" ,Latvijā Stārs

2.aprīlis, 22:32 Atbildēt

Foršs cilvēks, itāļu izcelsmes latvietis.......

3.aprīlis, 12:26 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:20

Jaunākās diskusijas