Samanta Tīna savā dzimšanas dienā dalās ar zīmīgu vēsti

tautaruna.lv 31.marts, 16:11
 
Vladislavs Proškins/F64
Dziedātāja Samanta Tīna 31. martā atzīmē savu 32. dzimšanas dienu un sociālajā vietnē Instagram māksliniece dalījusies ar šai dienai veltītu ierakstu.

Samanta publicējusi attēlus no videoklipa dziesmai "The Moon Is Rising", ar kuru šogad pārstāvēs Latviju Eirovīzijā. Samanta attēliem pievienojusi ierakstu, kas veltīts viņas dzimšanas dienai.

"Mana Dzimšanas diena! Diena, kad tiku sūtīta uz zemi ar šīs dzīves uzdevumu! Es mācos un uzzinu ko jaunu vēl aizvien! Es mācos piedot un mīlēt, dot un neprasīt, lūgt un nepieprasīt! Es mācos necīnīties un paļauties- uzticēties mīlestībā un darbā! Esmu gatava jaunam mācību gadam!" - raksta gaviļniece.

Tikmēr komentāru sadaļā dziedātājas sekotāji steidz sveikt Samantu svētkos.

"Daudz laimes, Sami," raksta dziedātājs un pavārraidījuma vadītājs Roberto Meloni.

"You rocks, Dear Supergirl. Esi laimīga un iedvesmota! Vienmēr! Lai top! Aho," vēl juriste un politiķe Sandra Sondore.

Samanta Tīna Poļakova, plašāk pazīstama kā Samanta Tīna, ir latviešu dziedātāja un dziesmu autore. Pārstāvot Latviju, viņa piedalīsies 2021. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē.

Komentē 25

 
Anonīms
 

Par Tīnes vēstījumu man nezin' kāpēc panāca smiekli.

31.marts, 17:12 Atbildēt

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - bitly.ws/aQwo es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

1.aprīlis, 10:47 Atbildēt

Kaut kāds trešklasnieces līmenis...

31.marts, 20:31 Atbildēt

No kāmīša nevar prasīt vairāk,duročka ir,un paliek duročka.

1.aprīlis, 7:58 Atbildēt

Tedim un stulbajam,ko jums abiem Samanta ir izdarijusi ka ko sliktu

1.aprīlis, 8:52 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Viņa ar peredastiem tusējas, bet pašai normālu čaļu pielūdzēju netrūkst, taču tos atraida.

1.aprīlis, 9:15 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tev un taviem neta draugiem tie pederasti ir tikai jusu slimajas galvas,un jau 100 reizes saku,ka pederastiem nav nekada sakara ir gejiem,un tu ka papagailis to artkarto 100 reizes.

1.aprīlis, 9:33 Atbildēt

Es negribu ar tev lamaties,jo esi normals keks,un tikai iesasku paksatietes Wikipadija kar ir pederastija.

1.aprīlis, 9:49 Atbildēt

Maris. Lūdzu tevi - izbeidz šito! Tu nevari sagaidīt, lai suns sāk kūkot - nu tad nerej atpakaļ, bet pasūti dillēs vai vispār ignorē, nevar vaļā datoru kādu nedēļu, neskaties mobilajā,lai pačekotu, kādi mēsli tur kārtējo reizi par tevi sarakstīti, vienkārši neņem galvā un pasvilpo vai, ja proti, uztaisi sev feiku profiliņu ar vārdu "Tedis" vai "īpaši stulbs" un tad ar savu feiko niku visiem pēc kārtas

piedāvājies atsūkāt Dieva Tā Kunga vārdā un pie viena palūdz piedošanu par savu piedāvājum.Tu, starp citu, ar feiko niku "īpaši stulbs" vari piedāvāt savus pakalpojumus Dieva Tā Kunga vārdā arī īstajam "īpaši stulbam" un pēc tam paziņot, ka vienkārši esi jau gandrīz 100 gadus vcs, tāpēc nesaproti, ko dari, jo tu esi nevis "īpaši stulbs", bet "Izidorssalsdupsītis". Ja kas, 5 minūtes ilga sirsnīga izsmiešanās apgādā civēka organismu ar visiem vitamīniem un enerģijas daudzumu, ko cilvēkam vajag katru dienu.

1.aprīlis, 11:01 Atbildēt

Sorī - mistake! Sākumā lasīt nevis "Maris", bet "Marcis". Man vnk klaviatūra čakarējas.

1.aprīlis, 11:10 Atbildēt
Tedis > marcis

Kazu pabaro,idiņ!

1.aprīlis, 11:16 Atbildēt
Marcis > tedis

Tu Tedis neta mauka tavu idiota viedoklis viesiem ir pie dirsas.

1.aprīlis, 11:51 Atbildēt

Pasensya kaayo ako sa pangalan sa Ginoo nga wala gyud ako makasabut sa Latvian, amen.

1.aprīlis, 13:47 Atbildēt
īpaši stulbs > maz.sniegbalt.te.roz.pa.k.ar.maz.m.roz.t.m.606460db15350

Johaidī, domāju, ka esi man draudzene, bet Tu Marci pret mani kūdi! :( Pasaki Marcim, ka Vikipēdija ir ļoti nedrošs informācijas avots. iesaki viņam palasīt kādreiz Latvijas vadošās psihiatres Sočņevas kundzes darbus. Varbūt redzesloks paplašināsies.

1.aprīlis, 14:35 Atbildēt

Ai, lūdzu piedod man, mīļais, ka man tā nejauši kāja paslīdēja, bet es LABOŠOS. Goda vārds! ES BŪŠU TAVA DRAUDZENE. Bet tikai ar vienu norunu - mēs satiekamies 1 reizi (nu, ceru, ka tu saproti, ko es ar to domāju - Mego var nopirkt tāda Nescafe classic kafijas 2 in 1 un 3 in 1, varbūt kaut kur Jēkabpils puses Mego tīklā ir arī opcija 6 in 1). Bet lai pēc tam no tavas puses nebūtu nekādas činkstēšanas un želabainu telefona zvanu 23 reizes diennaktī! Un nekādas apvainošanās, kuras sekas ir mans novaktēšana, man nākot no LU pāri Operas tiltiņam un mēģinājums publiski iespļaut man sejā - kas tas par mesidžu? Tas ir LATVIEŠU vīrieša mesidžs, ka viņš klusībā ir pūties uz mani pusgadu, lai beigās mēģinātu iespļaut sejā, kaut gan KRIEVU vecis man uzreiz būtu tiešā krieva sirsnībā pateicis: tu nu gan esi īsta kuce, es par tevi labāk domāju. Nu un tad lūk kas vēl - sievai gan noteikti neko nestāsti par mums, labi? Un bērniņus pēc atbraukšanas no Rīgas silti ieritini viņu sedziņās. Varam tā sarunāt?

1.aprīlis, 15:14 Atbildēt

Eu, un kāpēc tad psihiatre Sočņeva? dr Sočņeva ir Juglas veselības centra ginekoloģe, pie kuras es kā jau kārtīga meitene bieži eju pārbaudīties.

1.aprīlis, 15:18 Atbildēt
Tedis > marcis

Zilais pajoli,pabaro kazu!

1.aprīlis, 17:36 Atbildēt

Izklausās pēc slimīgas narcises. Nekā vairāk kā mongoloīda vaibstus tur neredzēt. Pat zem smiņķu kārtas. Un tukšu pauri, ja kaut ko tik infantilu pieaugusi sieviete var rakstīt.

1.aprīlis, 14:09 Atbildēt

Viņas īstais uzvārds ir Poļakova. Poļi jau kādreiz ar mongoļiem-tatāriem Lielās Lietuvas laikā draudzējās un kāvās pret vācu zobenbrāļiem.

1.aprīlis, 14:37 Atbildēt

Tu Perle neta mauks un tavs neta draugs Tedis pederasts,kas tu esi un tavi stulbie neta draugi un kas ir Samana Tina,un stulbais Samanta Tina vairs nav precejusies.

1.aprīlis, 18:21 Atbildēt
Tedis > marcis

Amigo,tu atkal sen neesi jutis savā pakaļā karstu lodāmuru,saorganizēsim,amigo!

1.aprīlis, 18:27 Atbildēt
Marcis > tedis

Tu Tedi neta mauka neesi man nekads amigo,un tu svu lodamuru vari sev pats iebasts sava smirdigaja analaja atvere.

2.aprīlis, 9:15 Atbildēt
Tedis > marcis

Amigo tu esi piderasiem kas tevi pa lēto dupsē,es uzskatu tevi par mēslu....

2.aprīlis, 17:53 Atbildēt

izskatās uz visiem 40

4.aprīlis, 11:29 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:48

Jaunākās diskusijas