"Man ir tiesības uz vārda brīvību"; Magone skaidro, kā gūst iedvesmu dzejai

tautaruna.lv 7.marts, 11:21
 
Roberts Jansons/F64
Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene laidusi klajā jaunu dzejas krājumu "Magoņu atklāsmes". Šovā "Slavenības. Bez filtra" viņa atklāj, kas dzejnieci iedvesmo vārsmām.

Viņa atklāj, ka iedvesmu rod savā pieredzē un attiecībās ar ģimeni. Dzejā Magone ielikusi emocijas gan par attiecībām ar māti, ģimenē un draugiem.

"Tad tā nodotā draudzība ir dzejolis. Atkla par to draudzeni, kas mani nodeva pēc pieciem gadiem. Ko viņa ir izdarījusi, tas ko viņa man ir izdarījusi, kā atbalsojies uz manu dvēseli. Tur tas ir iekšā," atklāj dzejniece.

Tāpat viņa veltījusi dzeju arī elimentu un tiesu jautājumiem. "Aizliegtais dēls, arī viņam ir veltīts dzejolis "Pirmdzimtais"," stāsta Magone.

"Un Oskaram, man liekas, ir divi dzejoļi, arī ar tādu skarbu reālismu. Tiešām no sirds, kā es sajūtu, tā es arī esmu teikusi, patīk vai nepatīk. Piedodiet, bet, nu, man ir tiesības uz vārda brīvību, es arī to zpaužu, kā es protu," norāda Magone.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Atkal tā MAGONE!!!Cik var rakstīt par šo nesimpātisko dāmu??? Vai tiešām Latvijā nav citu problēmu, kā tikai apspriest to "dzejnieci". Interesanti-kādas kārtējās prāta vārsmas tur ir sadzejotas??? Reizēm negribas vērt to ziņu portālu vaļā, jo redz vai nu Magoni, kas vēl nav tas ļaunākais, vai Kašeru, kurš lielās ar savu pedālismu, kas ir neizsakāmi pretīgi. Nedrīkst aizmirst, ka internetu apmeklē arī bērni un pusaudži!!!

7.marts, 12:12 Atbildēt

Vai tad kāds apšauba viņas tiesības uz vārda brīvību? Par dzeju nemēdz teikt, ka patīk vai nepatīk, dzeja ir jāizjūt ar zemapziņu.

8.marts, 8:01 Atbildēt

Dzeja Magonei vispār forša.

8.marts, 9:29 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:48

Jaunākās diskusijas