FOTO: Liene Greifāne atklāj sava darba aizkulises

tautaruna.lv 5.marts, 15:00
 
Kaspars Krafts/F64
Dziedātāja un topošā režisore Liene Griefāne sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar attēliem no filmēšanas aizkulisēm.

Greifāne publicējuis kadru, kurā redzama režisores ampluā.

"Kino ir dzīve, kino ir prieks un dvēseles piepildījums. Laiks filmēšanas sagatavošanai ir maģisks. Naktī negulēju, galvā montēju filmu un cenšos saprast, kā trūkst. Gatavošanās filmēšanai ir vissvarīgākā lieta, ja kaut kas nav pārdomāts, viss var neizdoties pēc plāna. Kino, es tevi mīlu," raksta Greifāne.

Jau vēstīts, ka māksliniece saviem faniem atklājusi, ka bijusi prom no sociālajiem tīkliem, jo vairākas dienas pavadījusi slimnīcā, kur cīnījās ar Covid-19. Uzrunā saviem sekotājiem Liene atklāj, ka viņa 11 dienas pavadīja slimnīcā ar 40 grādu temperatūru, ko pavadījis arī liels bezspēks. Tagad dziedātāja ir atgriezusies mājās un pateicas faniem par atbalstu.

Greifāne (35) kļuva pazīstama pēc dalības 2004. gada TV šovā "Fabrikas Muzikālais Teātris", kur finālā tika iegūta 2. vieta. Pēc tam ir piedalījusies vairākos šovos, tai skaitā "Zvaigžņu lietus", "Mežonīgais skrējiens", "Dziedi ar Zvaigzni — Milžu cīņas" kopā ar Mārtiņu Burki-Burkevicu.

Dziedātāja 2016. gadā ar vīru Igoru un abu dēliņu Kristoferu pārcēlās uz Krievijas galvaspilsētu Maskavu.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Kāpēc viņa to darīja?

5.marts, 16:29 Atbildēt

Paskaties gan, kā Liene mīž vannā. :DD

6.marts, 9:33 Atbildēt
dzintars > j.nis.lauks

iepriekš paskatijos kur šitā orangutanu pārstāve reklamēja,gandrīz apvēmos kaut kādas netīras,briesmīgas mērkaķienes sēd pie telefona a citas izslējušas gaisā savus netīros dibenus.Šito cūku kūti jāpiedāvā kādiem mērkaķiem džungļos.Interesanti kāpēc visu šito cūcību te reklamē un nedzēš ārā.Vai porno te drīkst reklamēt?

6.marts, 11:10 Atbildēt
Marcis > dzintars.5fc38a066d1d3

tu dzintars un tavi visi neta draugi ar saviem slimajiem murgiem esat tikai Tvaika ielas 2 klienti,un ko visi varat zinat,ko dara Liene Greifane un pazistami cilveki.

6.marts, 13:01 Atbildēt
Tedis > marcis

Ko dara greifāne,mēs nojaušam,bet tu labāk uzfilmē kā šutovienes kazu jāj,Vo būs bomba,kaza mūk,bet piderMārcis nošlukušām ūzām dzenas pakaļ...

6.marts, 17:16 Atbildēt

Jāēd placentas?

5.marts, 19:13 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:13

Jaunākās diskusijas