FOTO: Amuna Davis piedzīvo pārvērtības

tautaruna.lv 7.marts, 16:41
 
Ekrānuzņēmums
Latvijas "drag queen" pārstāvis, friezieris Amuna Davis jeb īstajā vārdā Dāvis Ķimenis sagaidījis pavasari ar jaunu vizuālo tēlu.

Tāpat kā šobrīd daudzi no mums, arī Amuna Davis beidzot ticis pie jaunas frizūras, kad, pateicoties ierobežojumu mīkstināšanai, darbu atsākušas Latvijas frizētavas.

Amuna Davis publicējis divus attēlus, kuros redzams ar attaugušajiem matiem un jauno frizūru.

"Jauni mati. Beidzot," komentārā raksta Amuna Davis. Viņš norāda, ka Covid-19 dēļ matus nebija griezis vairākus mēnešus un tagad, pēc friziera apmeklējuma jūtoties "svaigi un labi".

Jau vēstīts, ka, atveroties frizētavām, friziera pakalpojumus steidza imantot arī Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens un uzņēmēja Linda Mūrniece.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Dāvim Covida laiks nācis par labu. Pārdomājis savu iepriekšējo dzīvi un tagad, re, jau pēc normāla vīrieša sāk izskatīties! Marcis, protams, man nepiekritīs, bet lai jau..!

8.marts, 9:24 Atbildēt

Amuna Davis ir riebigs pedrerasts,un es protams atbalstu LGBT,un geji nav pederasti,bet sitas tipazs Slavenibas bez filtra reaili izcelas ar savu draugu pederastu un drauzeni tranvestitu un izvedas ka debili idioti.

8.marts, 9:58 Atbildēt
Tedis > marcis

DupšuMārcim pēdējās spalvas no pakaļas izkritušas,tagad būs,,gludais,,

8.marts, 10:07 Atbildēt
Marcis > tedis

Ej dirsts ar saviem murgiem debilas idiots.

8.marts, 10:10 Atbildēt
Tedis > marcis

Fu,būdā,pider!

8.marts, 11:51 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Cik reižu, Marci, Tev var atgādināt, ka gejs tas pats piredasts vien ir, un visi viņi ir vienā LGTB partijā. Vikipēdijas skaidrojums ir sagrozīts, vienpusīgs un pavisam nepareizs.

8.marts, 12:07 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tev tev pasam homofobam ir galva sagrozita,un franciski pedofilija ir pederose..un tas ir tas pats kar piderats.

8.marts, 12:23 Atbildēt
Marcis > tedis

Tu idiotos pats tas esi.

8.marts, 12:24 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Nu, labi, paliec pie sava, bet tomēr iesaku apjautāties pie speciālistiem - Dāvja Ahunas, Kašera un Miņina, Strepa, ārlietu Edgara, un tad redzēs, ko šie Tev teiks.

8.marts, 13:23 Atbildēt
Sarmite Slipe > marcis

Pietiek dirst labi? Franciski vispār nav tāda vārda-pederose. Ir vārds PEDOROSE tik viņš ir spāņu valodā un nozīmē-jaudīgs. Un franciski pedofīls ir pedopphile. Kur var būt idiots?

8.marts, 14:28 Atbildēt
Tedis > sarmite.slipe

Apsveiksim pederātu,piederosi,franču ēzeļa dēlu Starptautiskajā Sieviešu dienā!Viņš tak tomēr meitenīte,lai vai kāda....

8.marts, 15:40 Atbildēt

Preteklis

8.marts, 11:09 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:43

Jaunākās diskusijas