Mārkla apvaino karaļnamu melos: Daudz jau ir zaudēts

tautaruna.lv 4.marts, 16:00
 
Ekrānuzņēmums
Visa pasaule ar nepacietību gaida 7. martu, kad tiks pārraidīta prinča Harija un Meganas Mārklas intervija Oprai. Jau vēstījām, ka šobrīd tiek izlaisti nelieli videoklipi intervijas prezentēšanai, kuros jau pavīdējušas šokējošas detaļas par pāra teikto. Tikko iznācis jauns klips, kurā Megana atklāj, ka nebaidās no sekām par sacīto.

Megana apgalvo, ka nevar gaidīt, ka viņa klusēs, ja karaļnams pats iesaistījies pāra "apmelošanā".

Videoklipā, kas publicēts 4. martā, viņa norāda, ka nebaidās no atklātās intervijas sekām, piebilstot, ka "daudz jau ir zaudēts".

Klipā Opra jautā, kā Megana jūtas par karaļnama attieksmi pret viņas interviju. Megana atbild, ka nezin, kā karaliskā ģimene var gaidīt, ka pēc visa šī laika, pāris tiks apklusināts. Viņa netieši pauž, ka karaļnamam bijusi aktīva loma melīgu apgalvojumu publicēšanā par Saseksas hercogiem. "Ja tam seko risks kaut ko zaudēt, man šķiet, es... daudz jau ir zaudēts."

Klips publicēts pēc tam, kad Elizabete II norīkojusi izmeklēt apalvojumus, ka Megana emocionāli pazemojusi savus darbiniekus laikā, kad aktīvi pildīja karaliskos pienākumus.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Nevajag darbaļaužu asinis sūkt!

4.marts, 19:05 Atbildēt

Esmu noverojusi ka tu gvelz nesakarīgas lietas,esi bijis Anglijā? Esi strādājis? Ja nē,tad negvelz.Tur tiešām darbaļaužu asinis neviens nesūc,nevajag jaukt ar Latviju.Un tikai tupi uzrakstīt kaut ko komentārā nav liela māksla.

4.marts, 20:03 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Un viss ir pareizi,jo Megana APK ir ka nagla pakala,un tas toc nav biznesa projekts,

4.marts, 20:37 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Un pirms paris gadiem bija intervija ar Hariju,kad vel nebija saticis Meganu,teica kas pats grib pamest Karalnamu,

4.marts, 21:08 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Bet var pamest mierīgi,nu nevajag taču vienam otru gānīt. Meganai ar vajag saprast ka lai nu kā,bet Karaļnamā ir savi likumi,protokoli. J a neesi tam gatavs,nu atvaino.

4.marts, 21:39 Atbildēt
īpaši stulbs > sarmite.nikitina

Interesanti, no kā tad karaļi, visādi Viljamsi, Čarlzi un Meganas pārtiek, ja nestrādā? Kas uztur pilis, apsardzi, auto utt?

5.marts, 11:12 Atbildēt
Sarmite Nikitina > izidors.m.rkak.ns

Nu ne jau no cilvēku nodokļiem,tad jau tur būtu lielāki nodokļi kā šeit.Ir jāsaprot,ka tā ir Anglijas vizītkarte.Varbūt vispirms painteresejies un ievāc info lai izteiktu neapmierinātību.

5.marts, 11:36 Atbildēt
īpaši stulbs > sarmite.nikitina

Ko man tur daudz interesēties un iedziļināties nebūtiskos sīkumos, ja vielas nezūdamības likums vēl nav atcelts. Karaļnama labumi no debesīm nekrīt. Tie ir ražotājiem atsavināti.

5.marts, 17:40 Atbildēt
Sarmite Nikitina > izidors.m.rkak.ns

Un cik lielu maizes kumosu tev karaļnams ir atņēmis?

5.marts, 20:12 Atbildēt

Iefiltrējās kur nevajag un turpina taisīt naudu. Skaidrs, ka tas ir biznesa projekts, a la realitātes sovs.

4.marts, 20:16 Atbildēt

Megana Mārkla ir bomba. Viņa bija vienreizēja seriālā Suits. Un viņas Suits "vīra" Patrika Dž. Adamsa Instagrammā saliktie foto ir super! Kolēģi no kino aprindām viņu mīlēja, bet Karaļnams tagad grib atņemt titulu. Ceru, ka viņa iztiks arī bez hercogienes titula.

4.marts, 21:38 Atbildēt

tā saucamais angļu karaaļnams nekad nebūtu ticis pie varas ,ja nemelotu ,neslepkavotu,nepaķļautu ,negrieztu galvas ,neindētu u.t.t. monarhija ,odnako --nekādas '"demokrātijas"" ,,angļu salu derētu noslīcināt ar visiem tās karaļnama iemītniekiem..un to veco pežu lizbeti izbarot cūkām.

4.marts, 23:02 Atbildēt

Un tevi pirmo iemest okeānā,lai parādi piemēru.

5.marts, 11:37 Atbildēt

Ko var ņemties. Megana taču zināja kur ieprecas un zināja arī angļu konservatīvās, īpaši karaļnama, tradīcijas. Megana nebūs tā, kas lauzīs šīs tradīcijas, lai tik dzīvo savu dzīvi un miers.

5.marts, 8:30 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:17

Jaunākās diskusijas