Teterovskis pamatīgi samulsis par valdības lēmumiem

tautaruna.lv 2.marts, 15:12
 
Vladislavs Proškins/F64
Diriģents Ints Teterovskis kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Preses klubs" paudis viedokli par valdības pieņemtajiem lēmumiem un sabiedrības informēšanu Covid-19 krīzes laikā.

Teterovskis norāda, ka šobrīd rodas iespaids, ka nozares, kuras skaļāk izsaka savas pretenzijas, spēj panākt ierobežojumu atvieglojumus.

Viņš uzskata, ka ministri krīzes laikā neskatās uz "spēles laukumu kopainā", bet "reaģē uz kairinājumu", kas rada neizpratni sabiedrībā.

"Kā tikko atļāva tagad frizieriem, es arī uzreiz klauvēšu - dodiet atpakaļ manam amatierkorim viens pret vienu. Kur ir problēma? Kaut vai piecu metru attālumā. Es nevaru vispār neko darīt ar saviem koristiem. Kāpēc es nevaru viens pret vienu strādāt? Es pat neskaros klāt nevienam. Es izvēdinu, izdezinficēju telpas un laižam. Kur problēma?" - neizpratnē ir Teterovskis.

Jau vēstīts, ka no 1. marta atļauts sniegt manikīra, pedikīra, podologa un friziera pakalpojumus, paredz valdības lēmums.

Tāpat varēs organizēt individuālas fotosesijas ārtelpās.

Varēs organizēt bēru ceremonijas arī iekštelpās, kur var piedalīties ierobežots cilvēku skaits un jānodrošina visu epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana Covid-19 izplatības ierobežošanai.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Terterovskis pareizi saka. Lai atdod kori, johaidī!

2.marts, 15:16 Atbildēt

Tas ir tapec,ka Latvija ir stulbs premjers,stulbs ministru kabinets,un stulbi deputati un prezidents,kas neko nedara,ka tikai pa tukso muld.

2.marts, 15:21 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Viņi ir ne tikai stulbi, bet pat galīgi stulbi.

2.marts, 15:32 Atbildēt
Tedis > marcis

Toties mums ir piders kašers,piders Dzelme,kurš kazu jāj....

2.marts, 19:25 Atbildēt
Marcis > tedis

Man tavi debila garigi slima idiota dolbana neta trolla ir pie vienas vietas,aborta atlieka.

2.marts, 21:37 Atbildēt

Marcis beidzot pateica ko sakarīgu,bet Tedis atkal par savu kazu....

2.marts, 20:51 Atbildēt

:D

3.marts, 11:36 Atbildēt

Doma iznīcībai jau vienkārša; atstāt neizglītotu cilvēku,bez sporta nodarbībām,bez nac.kultūras vērtību stiprināšanas.Ar smagām psih.slimību nosliecēm.Baidīt,baodīr turēt cilvēkus stresā.Sadistiski izmēģinājumi ar cilvēci.

2.marts, 21:55 Atbildēt

...

3.marts, 0:52 Atbildēt

Tas nu gan nav atļaujams. Ar solistiem varbūt varētu nodarboties.

3.marts, 8:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:40

Jaunākās diskusijas