FOTO: Linda Mūrniece piedzīvo pārvērtības

tautaruna.lv 2.marts, 10:30
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
No 1. marta darbu atsākušas frizētvas un arī bijusī iekšlietu ministre un viesnīcas "Hotel ROMA" vadītāja Linda Mūrniece jau pirmajā dienā steigusi izmantot speciālista pakalpojumus.

Mūrniece soctīklos dalījusies ar "pirms" un "pēc" attēliem, parādot, kādas pārvērtības piedzīvojusi.

"Pirms un pēc. Biju jau pieradusi izspūrusi klīst apkārt. Pietrūks," komentārā pie attēliem sociālajā vietnē Facebook smej Linda.
View this post on Instagram

A post shared by Linda (@linda_murniece)

Komentāros Lindas sekotāji apber sievieti ar komplimentiem, norādot, ka abi tēli sievietei ļoti piestāv.

"Abos variantos feini", "Katrā bildē sava odziņa", "Skaistums ir un paliek skaistums!!!","Izspūrušais variants bija ļoti labs. Tādu viegluma dzirksti deva. Jaunais variants ir mērķtiecības, patstāvības un spēka pozīcijas vēstījums. Katrai no mums ir bijusi nepieciešamība gan pēc viena, gan pēc otra stāvokļa. Matu sasuka ir spēcīgs instruments" - komentāros pauž Mūrnieces sekotāji.

Jau vēstīts, ka no 1. marta atļauts sniegt manikīra, pedikīra, podologa un friziera pakalpojumus, paredz valdības lēmums.

Drošas skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas koncepts Covid-19 apstākļos ietver pastiprinātas drošības prasības klientu apkalpošanas organizēšanai, distancei pakalpojumu sniegšanas laikā, individuālo aizsardzības līdzekļu lietošanai pakalpojuma sniedzējam, dezinfekcijas līdzekļu lietošanai, telpu vēdināšanai, prasības darba piederumiem un aprīkojumam, prasību pakalpojumu sniedzējiem noteikt atbildīgo personu par epidemioloģisko prasību ievērošanas kontrolei.

Vienlaikus valdība noteica, ka aizliegts sniegt mobilos skaistumkopšanas pakalpojumus, izbraucot pie klienta, lai sniegtu pakalpojumus mājas apstākļos.

Komentē 15

 
Anonīms
 

Starpība niecīga.

2.marts, 10:39 Atbildēt

Анна Козляткина-vecā kaza,ej piedāvā sevi uz Lienes ielas vai Rumbulā.

2.marts, 13:31 Atbildēt

ne mūrniece bet Rīgas magone, abas vienu vēršu, abam vajadzetu iepazīties

2.marts, 21:42 Atbildēt

Smuks lopiņš,smuks,ruk,ruk...

2.marts, 12:23 Atbildēt

Labākas jau bija aizņemtas?

2.marts, 12:31 Atbildēt

Amuna davis !!

2.marts, 13:52 Atbildēt

Atkal šis dvieļgalvu guļam madracis...Vienu brīdi bija miers.Tūlīt piderMārcis būs klāt,izlīdis no savas dzīves vietas-MISKASTES...

2.marts, 13:59 Atbildēt

Kad Liepājas uzņēmējs Freibergs ieraudzīs Lindas jauno frizūru, tūlīt, par spīti kukaiņiem un pārējiem tarakaniem, būs klāt kā nagla.

2.marts, 15:22 Atbildēt

Šausmas! Gaišā latviešu tauta bez Lindas mocījās vairākas dienas! Kādi gan nelieši ir latviešu žļurnālisti, ka moka savu gaišo tautu tik ilgi bez Lindas! Latvieši ir lieliska tauta: jo kaut kas atbaidošāks un pretīgāks, jo tā jūtas garīgi, morāli un intelektuāli labāk pabarota. Latvieši ne velti 2018.gada 6.oktobrī sev sagādāja debilitātes laikmetu. Alfrēda Rozenberga apmīļotā etniskā supervērtība ir pilnā mērā pelnījusi debilitātes klātbūtni. Linda, nepazūdi tik ilgi, dārgā! Nemoki savu lielisko tautu!

2.marts, 17:12 Atbildēt

izskatās "nokodusies"...

2.marts, 20:56 Atbildēt

Kas viņa ir???

2.marts, 22:10 Atbildēt

Pirms bija labāk

2.marts, 22:58 Atbildēt

Eh, bija tik smukas visas ar garām bizēm, bļin, atvēra tās frizētavas, tagad visām bizes nost!...

3.marts, 1:04 Atbildēt

Jā!

3.marts, 11:38 Atbildēt

zel si sieviete.Uzmanibas deficits.

4.marts, 21:06 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:26

Jaunākās diskusijas