FOTO: iekšlietu ministrs jau pirmajā dienā pēc ierobežojumu atcelšanas dodas pie friziera

tautaruna.lv 1.marts, 22:36
 
Sandis Ģirģens/Facebook
No šodienas, 1. marta, sāk strādāt frizieri, kuru pakalpojumus jau pirmajā dienā izmantojis arī iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.
"Apsveicu visus racionāli un loģiski domājošos 1.MARTA svētkos. Šī diena jāieraksta kalendārā," pie foto, kur redzams salona krēslā, raksta ministrs.

Ar foto pēc friziera apmeklējuma dalījies arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kurš gandarīts par ierobežojumu atvieglošanu.

Jau vēstīts, ka no 1. marta atļauts sniegt manikīra, pedikīra, podologa un friziera pakalpojumus, paredz valdības lēmums.

Vienlaikus valdība noteica papildu drošības prasības skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas vietām un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī pastiprinot to ievērošanas kontroli.

Pēc Ekonomikas ministrijas ierosinājuma spēkā būs tā dēvētais drošas skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas koncepts, kura mērķis ir radīt ilgtermiņā drošus apstākļus nozares pakalpojumu sniegšanai Covid-19 apstākļos.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Vajag ne par politiķiem, bet par klauniem vai aktieriem būt, ja tā šovi un izrādes patīk. Kas zin, var jau būt, ka labuma valstij būtu vairāk.

1.marts, 23:49 Atbildēt

... ne viņš vienīgais

2.marts, 0:33 Atbildēt

Sandis Ģirģens atguva cilvēcīgu izskatu.

2.marts, 8:53 Atbildēt

Ministrs Jirgens uzpucējas un brauks uz dzimto Jēkabpili taisīt šorohu nozagtā lielgabala lietā. Ja līdz Sieviešu dienai pušku neatradīs, būšot jāatkāpjas.

2.marts, 9:02 Atbildēt

Tad jau DibenMarcis drīz sedēs.

2.marts, 9:58 Atbildēt
Tedis > sarmite.nikitina

Gan jau, ka būs nomaskējis,viņam tak nekā cita nav kā kaza,lielgabals,un sūdīgas analīzes....

2.marts, 13:26 Atbildēt

Es pats sevi safrizēju vēl pirms 2-3 nedēļām. 3mm gari mati visur, nebija grūti, tikai trimmeri nācās atskrūvēt un tīrīt no smalkajiem matiņiem.

2.marts, 16:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:11

Jaunākās diskusijas