Nākamnedēļ notiks atvadīšanās no grupas "Inokentijs Mārpls" basista; nāves apstākļi neskaidri

tautaruna.lv 25.februāris, 18:02
 
Facebook/Inokentijs Mārpls
Jau vēstījām, ka nedēļas sākumā ar skumju vēsti dalījās latviešu rokgrupa "Inokentijs Mārpls" - mūžībā devies viens no grupas dalībniekiem, basists Skrips jeb Ivo Stankevičs.

Grupa informējusi, ka atvadīšanās no Skripa notiks otrdien, 2. martā, plkst. 13:00 Valmieras krematorijā, Kocēnu pagastā.

Mūžībā aizsauktā mūziķa nāves apstākļi esot neskaidri. "Precīzi pateikt, kas notika, es, protams, nevaru, jo nebiju tur klāt, taču runā, ka viņš esot izkritis pa logu," portālam Skaties.lv atklājis grupas līderis Dambis jeb Raimonds Lagimovs. Nekas vairāk par notikušā apstākļiem neesot zināms.

"Inokentijs Mārpls" ir Latvijas rokgrupa, kas dibināta 1985. gadā. Grupas ieguldījums pankroka attīstībā Latvijā ir viens no ievērojamākajiem. Grupa ir viena no leģendārākajām Latvijas pagrīdes grupām, kas tiek uzskatīta par PSRS smagā pankroka aizsācējiem. Grupa koncertējusi daudzos pagrīdes festivālos. Spēlējusi arī ārpus Latvijas: Lietuvā, Igaunijā, Holandē, Ungārijā, Krievijā. Grupas mūsdienu skanējums ir pankroks, rokenrols, regejs, jaunais vilnis, rokmūzika, smagais pankroks, džezs u.c.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:02

Jaunākās diskusijas