Covid-19: Jūlijs Krūmiņš skaidro, kāpēc vēlas Krievijā ražoto vakcīnu

tautaruna.lv 1.marts, 11:30
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš atklāj, ka vēlas vakcinēties pret Covid-19, taču ar šo lietu nesteigsies, vēstīts vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Slavenie seniori gatavojas vakcinēties" izdevumā "Privātā Dzīve".
Krūmiņš pauž, ka vēlas vakcinēties ar vakcīnu, ko ražo Krievijā.

Viņš esot izpētījis visu pieejamo informāciju un aptaujājis draugus un paziņas ārzemēs, kas vakcīnu jau saņēmuši.

"Viņi nav ne slimojuši, ne kādas blakusparādības izjutuši. Savukārt vakcīnu Moderna ir saņēmuši mani draugi Izraēlā, pēc potēšanās dažiem parādījušies uz ādas izsritumi," stāsta Krūmiņš.

Viņš ir sašutis, ka Karievijā ražoto vakcīnu iegāde Latvijā netiek apspriesta.

Komentē 23

 
Anonīms
 

Krūmiņ! Tikai DIVKOSIS,NODEVĒJS,AGRESORA un OKUPANTA ATBALSTĪTĀJS var "SAŠUST". Lai nu Krievija tiek pati ar savu pilsoņu vakcinēšanu galā ,nevis mums būtu jāatbalsta krievu tautas nevakcinēšana un peļnas nodrošināšana uz Krievijas iedzīvotāju rēķina

1.marts, 11:57 Atbildēt

Luk pie ka noved ,ka NAV kartiga likuma par TERORISTISKU VALSTS ATBALSTU,tadi IDIOTI IR JALIEK CIETUMA,blakam ZAGLIM lembergam.

1.marts, 12:55 Atbildēt

Aivar un Igor, jūs abus gaida, jo ātrāk - jo labāk, Aptiekas ielas dakteri....!!!!!

1.marts, 13:30 Atbildēt

Marci vakcinēšot LGBT Kašers ar vazelīnu. Marci, neņem ļaunā! Ienāca man tāds joks prātā, un ko nu es viens te smiešos! :D

1.marts, 13:48 Atbildēt

Joks ir joks,paldies varu pasmieties.

1.marts, 17:10 Atbildēt

,,Мой прадед говорит: имею желание купить дом, но не имею возможности.

Имею возможность купить козу, но не имею желания.

Так выпьем за то, чтобы наши желания совпадали с нашими возможностями"

1.marts, 14:15 Atbildēt

Zinu Tavu vectēvu! Viņš filmējās padomju komēdijā "Kaukāza gūstekne". :)

1.marts, 15:25 Atbildēt
Acidum > izidors.m.rkak.ns

Mans ne mans tikai pamācīja, ka pat miljonāru vēlmēm ir jāsaskan ar iespējām.

1.marts, 15:37 Atbildēt

Nu nekas tev vairs nepalidzēs"juļčik" kā sacitu Lembergs

1.marts, 15:34 Atbildēt

izsritumi uz ādas pāriet un nav tā lielākā nelaime. jāsatraukājās par iespējamajām ilgtermiņa sekām. sašušanai neredzu iemēsla - 1/2 gad-100-u pa lielam iztikām ar Padumjo Savienības ražojumiem - sūdiem ar kvalitātes zīmi virsū!

1.marts, 16:33 Atbildēt

Harald, pateicoties tiem "Padumjo Savienības ražojumiem - sūdiem ar kvalitātes zīmi virsū!" esam dzīvi. Tavas problēmas ar smadzenēm ir iedzimtas un, acīmredzami, nav ārstējamas.

1.marts, 19:28 Atbildēt

Problēma ne pa jokam.

1.marts, 17:19 Atbildēt

Nu,lai katrs potējās ar ko grib,paša izvēle,lai brauc pie draugiem uz Krieviju,un pote būs! Manas kaimiņinies sapotējās ar Astra zeneka,un arī jūtās labi,viņas ir kundzes gados.Tā kā nevajag klausīties visādas blēņas,un pieļauju,ka katram cilvēkam jau reakcija arī ir dažāda,bet labāk potēties,nevis slimnīcā gulēt pie skābekļa baloniem,un mocīties!

1.marts, 18:56 Atbildēt

Covid vakcina ar laiku maina cilveka DNS!!! Sagaidama pecvakcinacijas pandemija,kas ir šīs afēras pamats lai samazinatu cilveku populaciju uz zemeslodes!

1.marts, 20:27 Atbildēt

Nedri,,,idiots savu dezinfomaciju.

1.marts, 20:40 Atbildēt
Fra

Visas vakcīnas noderīgas. vienīgā atšķirība šķiet būs vakcīnas iedarbības ilgumam. Pfizer un Moderna ar modernākiem risinājumiem domājams būs uz ilgāku laiku. Bet Astra, Krievijas, Ķīnas vakcīnas būs ar īsāku iedarbības laiku un šķiet, ka pilnvērtīgi nederēs jaunajiem mutācijas variantiem. Bet uzskatu, ka vajag ļaut visiem, kas grib Krievijas vakcīnu, lai ir iespēja viņiem pirkt to, ko viņi grib. Tad tomēr vairāk paliks pāri Pfizer un Moderna vakcīnas pārējiem Latvijas iedzīvotājiem.

1.marts, 20:54 Atbildēt
Fra

vakcināciju vajag organizēt Krievijas vēstniecībā

1.marts, 20:56 Atbildēt
Fra

zaplaķil, tak polučai pļus ķebe ješčo čaj...

1.marts, 20:57 Atbildēt

Aivars Zmotiņš un Ugors Krūmiņš ir totāli idioti Cietumā ir jāliek nevis Lembergs bet pirmkārt Godmanis kurš latviju atbrīvoja no cukura rūpniecības Bordāns un Linkaitis ka noveda Latvijas transporta sistēmu līdz kliņķim un SĶĒLE. kĀPĒC JASODA VIENS OLIGARHS bet pārējie jāceļ saulītē. Ja viņi būtu izdarījuši tik daudz cik Lembergs?.Rīģā jūs joprojām braukājat pa bedrēm.Jau gadus 15 runā par koncerzāli.Kur tā ir.Tas vis ir uztaisīts par Eiropas naudu.Ja jūs Rīdzinieki nemākat apgūt Eiropas naudu tad nevainojiet pie visa Lembergu.Un Znotiņa kungs vai jums ir pierādījumu ka Krievijas vakcīna ir slikta.Ja Rīga būtu tāda kā Ventsils tad tu vari vērt muti.bet pagaidām stavi klusu.

1.marts, 21:05 Atbildēt

Agri, 100% atbalstu!

2.marts, 3:32 Atbildēt

Nevienu nav jaliek cietuma,un Godmanis nekadu Latviju no cukura fabrikam neatbrivoja,un Eiropa 2006 gada ieviesa cukura kvotas,un pat to samaksaja cukura fabrikam kompesaciju.

2.marts, 9:41 Atbildēt

visi draugi tikai Krievijā. Citu nav.

1.marts, 23:18 Atbildēt

Vakcīnas nosaukumu tā i neatklāj....

2.marts, 8:20 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:18

Jaunākās diskusijas