Aktrise Ieva Florence-Vīksne atklāj mazuļa dzimumu un vārdu

tautaruna.lv 23.februāris, 14:30
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Aktrise Ieva Florence-Vīksne ar vīru Oskaru Florencu-Vīksni 14. februārī kļuva par vecākiem pirmdzimtajam. Ieva Anastasijas Kuzminovas materiālā "Viņi par to klusēja deviņus mēnešus!" izdevumā "Privātā dzīve" beidzot atklājusi gan mazuļa dzimumu, gan vārdu.

To, ka Ieva ir bērniņa gaidībās, zināja tikai paši tuvākie, tādēļ paziņojums par ģimenes pieaugumu pārsteidza arī daudzus pāra draugus un kolēģus.

Aktrise neslēpj, ka abi ar vīru bijuši saviļnoti, ka puika dienas gaismu ieraudzīja tieši Valentīndienā.

Dēlam dots vārds Leonards, un vecāki viņu mīļi sauc par mazo lauviņu Leo.

Gaidību laiku paturēt noslēpumā "palīdzēja" pandēmija, jo nekādi pasākumi nenotika un sabiedrībā pāris negozējās. Kā saka Ieva, viņa pilnībā nodevās grūtniecības laikam, iekārtoja ģimenes ligzdiņu, daudz laika pavadīja dabā un pilnveidoja krievu valodas zināšanas.

Jau vēstīts, ka negaidītu pārsteigumu saviem soctīklu sekotājiem nesen atklāja aktrise Ieva Florence-Vīksne - viņa kopā ar vīru aktieri Oskaru pasaulē sagaidījuši savu pirmdzimto.

"Esam pateicīgi mīlestībā par Tavu nākšanu Pasaulē šajā!" - īsi komentēja aktrise, kura pie foto arī norādījusi 14.02.2021. datumu, iniciāļus L. F-V. un zilu sirsniņu, kas licis sekotājiem minēt - vai bērniņš ir puika.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Labi, ka neielika vārdu Valentīns.

23.februāris, 15:23 Atbildēt

Interesanti, kur pēkšņi pazuda raksts, kurā Kašers atkal Didrihsonei uzbruka? Laikam TR nojauta, atkal komentāros piderus kā slimas lapsas lamās, un nosprieda, ka nākuj vajag tos slimos aiztikt. :)))

23.februāris, 15:30 Atbildēt

Jā, raksts pazuda. Es tur ieteicu filologiem izveidot latviešu valodā nekatro dzimti, tas jūtami atvieglotu pretējo viedokļu komunikāciju. Piemēram, gejus pārsaukt par gejo, lezbietes par lezbo un tos dubultos transo, kā piederīgos nekatrai dzimtei. Var pat ierosināt tautas balsojumu parakstoties.

23.februāris, 21:43 Atbildēt

Nu un? Man ir meitas Santa un Līga. Atkāju. Kas tālāk? Beidziet te kaut kādus elkus veidot! It kā nebūtu svarīgāku tematu! Piemēram- kā tikt vaļā no tiem, kuri izcūko mūsu dzīvi.

23.februāris, 18:48 Atbildēt

Jā!

23.februāris, 19:56 Atbildēt

Mamma neapsveica , katastrofa...

23.februāris, 21:12 Atbildēt

Lieliski, laiks domāt par otrdzimto.

23.februāris, 21:43 Atbildēt

Vēl burgeris sāp, nevar

24.februāris, 8:36 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:10

Jaunākās diskusijas